Menu
Your Cart

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare

Detské slnečné okuliare s UV ochranou

Doprajte zraku vašich detí bezpečnú ochranu v podobe detských slnečných okuliarov a sú tak nevyhnutným detským doplnkom. U nás nájdete kvalitné slnečné okuliare s vysokým ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu.

Detské slnečné okuliare majú špeciálne rozmery, aby deťom dobre držali na nose a netlačili ich za ušami. Deti ich budú milovať aj vďaka ich hravému dizajnu. Objavte slnečné okuliare pre deti Rockahula a ďalšie.

Slnečné okuliare Old PinkOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné detské slnečné okuliare s filtrom UV 400 poskytujú citlivým detským očiam 100% ochranu pred škodlivým žiarením. Okuliare sú skvelým doplnkom na prechádzky, na výlety aj na hranie pri vode...
15.96€
Bez dane:13.30€
Slnečné okuliare MauveOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné detské slnečné okuliare s filtrom UV 400 poskytujú citlivým detským očiam 100% ochranu pred škodlivým žiarením. Okuliare v tvare kvety sú skvelým doplnkom na prechádzky, na výlety aj na hranie pri vode...
15.96€
Bez dane:13.30€
Slnečné okuliare Happy 2-4 roky Rainbow GreenOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné slnečné okuliare pre deti od 2 rokov ponúkajú 100% UV ochranu citlivých očí dieťaťa. Šošovky kategórie 3 poskytujú ochranu proti ostrému slnečnému žiareniu či už pri mori, alebo na horách.Štýlový doplnok ..
31.96€
Bez dane:26.63€
Slnečné okuliare Happy 2-4 roky Rainbow FreezeOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné slnečné okuliare pre deti od 2 rokov ponúkajú 100% UV ochranu citlivých očí dieťaťa. Šošovky kategórie 3 poskytujú ochranu proti ostrému slnečnému žiareniu či už pri mori, alebo na horách.Štýlový doplnok..
31.96€
Bez dane:26.63€
Slnečné okuliare Glee 0-9 mesiacov LilaOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné slnečné okuliare pre najmenších ponúkajú 100% UV ochranu citlivých očí dieťaťa. Šošovky kategórie 4 poskytujú ochranu proti ostrému slnečnému žiareniu či už pri mori, alebo na horách.Štýlový doplnok pre detiSúč..
31.96€
Bez dane:26.63€
Slnečné okuliare Delight 9-24 mesiacov Rainbow GreenOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné slnečné okuliare pre deti od 9 mesiacov ponúkajú 100% UV ochranu citlivých očí dieťaťa. Šošovky kategórie 3 poskytujú ochranu proti ostrému slnečnému žiareniu či už pri mori, alebo na horách.Štýlov..
31.96€
Bez dane:26.63€
Slnečné okuliare Delight 9-24 mesiacov Rainbow FreezeOchrana detských očí pri mori aj na horáchKvalitné slnečné okuliare pre deti od 9 mesiacov ponúkajú 100% UV ochranu citlivých očí dieťaťa. Šošovky kategórie 3 poskytujú ochranu proti ostrému slnečnému žiareniu či už pri mori, alebo na horách.Štýlo..
31.96€
Bez dane:26.63€
KIDS+ #D Slnečné okuliare Pastel Pink 3-5 rokovŠtýlová ochrana detských očí od IZIPIZIBez ohľadu na to, či máte namierené na pláž, mestský výlet alebo len relaxujete na terase, okuliare IZIPIZI v pastelovej ružovej farbe ochránia oči vašich detí pred škodlivými slnečnými lúčmi a zaručia nezameniteľn..
30.00€
Bez dane:25.00€
KIDS+ #D Slnečné okuliare Milk 3-5 rokovŠtýlová ochrana detských očí od IZIPIZIBez ohľadu na to, či máte namierené na pláž, mestský výlet alebo len relaxujete na terase, okuliare IZIPIZI v bielej farbe ochránia oči vašich detí pred škodlivými slnečnými lúčmi a zaručia nezameniteľný komfort. Slnečné ..
30.00€
Bez dane:25.00€
KIDS+ #D Slnečné okuliare Lemonade 3-5 rokov KIDS+ #D Slnečné okuliare Lemonade 3-5 rokov
Nedostupné
KIDS+ #D Slnečné okuliare Lemonade 3-5 rokovŠtýlová ochrana detských očí od IZIPIZIBez ohľadu na to, či máte namierené na pláž, mestský výlet alebo len relaxujete na terase, okuliare IZIPIZI v žltej farbe ochránia oči vašich detí pred škodlivými slnečnými lúčmi a zaručia nezameniteľný komfort. Slneč..
30.00€
Bez dane:25.00€
KIDS+ #D Slnečné okuliare Denim Blue 3-5 rokov KIDS+ #D Slnečné okuliare Denim Blue 3-5 rokov
Nedostupné
KIDS+ #D Slnečné okuliare Denim Blue 3-5 rokovŠtýlová ochrana detských očí od IZIPIZIBez ohľadu na to, či máte namierené na pláž, mestský výlet alebo len relaxujete na terase, okuliare IZIPIZI v tmavomodrej farbe ochránia oči vašich detí pred škodlivými slnečnými lúčmi a zaručia nezameniteľný komfor..
30.00€
Bez dane:25.00€
KIDS+ #D Slnečné okuliare Black 3-5 rokov KIDS+ #D Slnečné okuliare Black 3-5 rokov
Nedostupné
KIDS+ #D Slnečné okuliare Black 3-5 rokovŠtýlová ochrana detských očí od IZIPIZIBez ohľadu na to, či máte namierené na pláž, mestský výlet alebo len relaxujete na terase, okuliare IZIPIZI v čiernej farbe ochránia oči vašich detí pred škodlivými slnečnými lúčmi a zaručia nezameniteľný komfort. Slnečn..
30.00€
Bez dane:25.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 36 (3 stránok)