Menu
Your Cart

Bublifuky

Bublifuky

Kúzelné bubliny pre bezstarostnú zábavu

Zažite s deťmi nekonečnú radosť a zábavu s našou ponukou bublifukov! Pre malých objavovateľov je bublinová zábava magický zážitok plný prekvapení a radosti. Naša kolekcia bublifukov ponúka rôzne veľkosti, tvary a farby, aby vyhovela každému malému nadšencovi. Od klasických jednoduchých bublifukov po špeciálne modely s rôznymi efektmi, máme všetko, čo potrebujete na vytvorenie fascinujúcej bublinovej šou.

Bublifuky podporujúce kreativitu

Rozvíjajte kreativitu a fantáziu vašich detí s  originálnymi bublinami! Nielenže naše bublifuky poskytujú bezkonkurenčnú zábavu, ale aj podporujú rozvoj motorických schopností a vizuálneho vnímania. Nechajte deti objavovať rôzne spôsoby, ako vytvárať a manipulovať s bublinami, a pozorujte, ako sa ich tvorivé mysle rozvíjajú. 


Najpredávanejšie v kategórii Bublifuky

Tekutina pre veľké bubliny 5 l Tekutina pre veľké bubliny 5 l
Nedostupné
Tekutina pre veľké bubliny 5 lKúzelná tekutina na veľké bublinyUrobte svojim deťom radosť, s bublinami sa každá párty stane nezabudnuteľnou. Tekutina umožňuje uvoľňovanie veľkých aj menších mydlových bublín. Je úžasná na hranie na záhrade, na terase, na pláži, na profesionálne bublinové show, aj na ..
17.90€
Bez dane:14.92€
Tekutina pre veľké bubliny 400 ml Tekutina pre veľké bubliny 400 ml
Nedostupné
Tekutina pre veľké bubliny 400 mlKúzelná tekutina na veľké bublinyUrobte svojim deťom radosťť, s bublinami sa každá párty stane nezabudnuteľnou. Tekutina umožňuje uvoľňovanie veľkých aj menších mydlových bublín. Je úžasná na hranie na záhrade, na terase, na pláži, na profesionálne bublinové show, a..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tekutina pre veľké bubliny 1 l Tekutina pre veľké bubliny 1 l
Nedostupné
Tekutina pre veľké bubliny 1 lKúzelná tekutina na veľké bublinyUrobte svojim deťom radosť, s bublinami sa každá párty stane nezabudnuteľnou. Tekutina umožňuje uvoľňovanie veľkých aj menších mydlových bublín. Je úžasná na hranie na záhrade, na terase, na pláži, na profesionálne bublinové show, aj na ..
5.50€
Bez dane:4.58€
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Rakety a obruče na bubliny + tekutina 250 mlZahrajte sa s bublinamibr>Oživte si letné dni so špeciálnou sadou na mydlové bubliny. S vytváraním bublinkových majstrovských diel nebudú mať problémy ani deti. Stačí použiť špeciálnu tekutinu, slamky na vytváranie bublín a skákajúce mydlové bublin..
15.90€
Bez dane:13.25€
Sada Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bubliny + tekutina 400 ml Sada Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bubliny + tekutina 400 ml
Nedostupné
Sada Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Profesionálne pal..
11.90€
Bez dane:9.92€
Sada Paličky so šnúrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml Sada Paličky so šnúrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 ml
Nedostupné
Sada Paličky so šnúrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Paličky so šnúrkou vám umo..
10.90€
Bez dane:9.08€
Sada Obruč na bubliny s tanierom + tekutina 250 ml Sada Obruč na bubliny s tanierom + tekutina 250 ml
Nedostupné
Sada Obruč na bubliny s tanierom + tekutina 250 mlČarovný svet mydlových bublínOživte letné dni so súpravou na mydlové bubliny. S vytváraním bublinkových majstrovských diel nebudú mať problémy ani tie najmenšie deti. Stačí len naliať trochu tekutiny do taniera, ponoriť kruh a jednoduchým mávaním vyč..
7.90€
Bez dane:6.58€
Sada Obruč na bubliny Pro Multi Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín Pro m..
10.90€
Bez dane:9.08€
Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 ml Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 ml
Nedostupné
Sada Obruč na bubliny Pro Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín Pro Butterf..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Obruč na bubliny Mini Butterfly + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Vďaka obruči Mini Butterfly môže..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Obruč na bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Obruč na výrobu bublín v tejto sade je dostatoč..
10.50€
Bez dane:8.75€
Sada Bublinový meč + tekutina 250 ml (dvojitá nápň)Vyzbrojte sa bublinovm mečomMydlové bubliny sú obľúbenou zábavou malých aj veľkých detí, ktoré radi sledujú svet cez bublinkové okuliare. Táto sada je perfektná aktivita na hranie vonku v záhrade, na dvore alebo na pikniku. Šikovný, ľahký a ľahko po..
5.70€
Bez dane:4.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)