Menu
Your Cart

LEGO

LEGO
Lego pozná a zbožňuje snáď každé dieťa. Deti sa vďaka tejto stavebnici učia pracovať podľa návodu, zlepšujú si svoju 3D predstavivosť či jemnú motoriku. Preto u nás nájdete tie najlepšie stavebnice Lego pre malé deti aj školákov. Vyberáme tie najlepšie sety!

Vyberte si Lego Duplo pre najmenších - vláčik, písmenká, letisko, stavebné autá, hasičské auto. Nechýba ani Lego City alebo Lego Technic pre veľkých stavebníkov.

Najpredávanejšie v kategórii LEGO

1 LEGO DUPLO Santova perníková chalúpka LEGO DUPLO Santova perníková chalúpka - Na sklade 31.99€
2 LEGO DUPLO Vláčik s číslami LEGO DUPLO Vláčik s číslami - Nedostupné 18.49€
3 LEGO DUPLO Buldozér LEGO DUPLO Buldozér - Nedostupné 9.29€
4 LEGO DUPLO Divoké zvieratá Afriky LEGO DUPLO Divoké zvieratá Afriky - Nedostupné 9.29€
Deti a fanúšikovia Avatara od 8 rokov majú teraz možnosť cestovať na exoplanetárny mesiac Pandora. Prežite znova svoje obľúbené chvíle z filmu Avatar: Cesta vody alebo si vymýšľajte vlastné dynamické scény a príbehy s polohovateľnou figúrkou ilu, minifigúrkami Tsireyi a Tuka a korálovým útesom Pando..
23.49€
Bez dane:19.58€
LEGO City Bager s rýpadlom LEGO City Bager s rýpadlom
Nedostupné
Zapriahnite fantáziu detí do práce s touto stavebnicou bagra s rýpadlom.Dodáva sa so zbíjačkou a vymeniteľným príslušenstvom: vedrom a naberacou lyžicou. Súčasťou tejto zábavnej stavebnice sú aj inteligentná lavička, 2 minifigúrky stavbárov a zábavné doplnky na hodiny staviteľských hier pre deti od ..
18.49€
Bez dane:15.41€
Vzrušujúce dobrodružstvá na vás čakajú v tejto stavebnici, ktorá obsahuje hasičskú loď a nafukovací motorový čln. Deti môžu z člna spúšťať vodné dieliky LEGO a pomôcť hasičovi s tryskovým batohom zahasiť plamene LEGO. Stačí pridať 3 minifigúrky zo setu a zábava sa môže začať.Digitálna staviteľská zá..
31.99€
Bez dane:26.66€
LEGO City Hasičská záchranná loď a čln LEGO City Hasičská záchranná loď a čln
Nedostupné
Vzrušujúce dobrodružstvá na vás čakajú v tejto stavebnici , ktorá obsahuje výkonnú loď a nafukovací motorový čln. Deti môžu z člna spúšťať vodné dieliky LEGO a pomôcť hasičovi s tryskovým batohom zahasiť plamene LEGO. Stačí pridať 3 minifigúrky zo setu a zábava sa môže začať.Digitálna staviteľská zá..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel
Nedostupné
Nadchnite deti vo veku od 5 rokov legovým setom s RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detailmi, kľúč a priestor pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, ktoré po spojení so slnečníkom vytvoria nádobu na uloženie minibábiku. Deti sa môžu tešiť na jednoduché a..
9.49€
Bez dane:7.91€
LEGO Technic Monster Jam Dragon LEGO Technic Monster Jam Dragon
Nedostupné
Deti, ktoré zbožňujú Monster Jam, majú čo objavovať s touto naťahovacou hračkou. Dodáva sa s úžasnými dračími detailmi, ako sú ostne a rohy. Vďaka realistickým grafickým prvkom a farbám je tento model ako stvorený na predvádzanie obľúbených momentov z arény Monster Jam.Hračka typu 2 v 1 pre ešte via..
18.99€
Bez dane:15.83€
Deti si môžu vymýšľať kopu vlastných zábavných príbehov v Aliyinej izbe. Paisley a Aliya spoločne počas prespávania vymýšľajú príbehy. Izbička krásne odráža Aliyino nadšenie pre štúdium: je v nej množstvo papierov zo školy, kancelárska stolička, notebook, kniha, lampa a trofej. Deti sa môžu tešiť aj..
18.49€
Bez dane:15.41€
Malé umelecké duše môžu v stavebnici Lianninej hračky objavovať kopu úžasných vecí. S energickou Liannou a pokojnou Autumn si zaiste vytvoria pevné priateľstvo. Nápadov na úžasné hry je neúrekom: deti si môžu napríklad namaľovať obraz Lianninej samičky gekona, Popcorn. V stavebnici nájdete aj množst..
18.49€
Bez dane:15.41€
Malí milovníci zvierat a deti sa môžu tešiť na nekonečné zachraňovanie a dobrodružstvá za volantom bicykla na záchranu psíkov. V mestečku Heartlake budú pátrať po stratenom šteniatku s vedúcou skautiek Aliyou a jej kamarátkou Victoriou. Deťom pri pátraní pomôžu indície: psie hovienko a stopy po labk..
9.29€
Bez dane:7.74€
Malí milovníci pečených dobrôt môžu vymýšľať fantastické príbehy vďaka tejto stavebnici. Táto nápaditá hračka deti naučí stavať a zároveň tvoriť v spoločnosti umelkyne Lianny a nadšenca pečenia Lea. Leo sa práve prisťahoval do mesta a Liannin optimizmus a nadšenie sú mu veľkou oporou. V sete nechýba..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček
Nedostupné
Pevne sa držte, čaká vás fantastická cesta!Vydajte sa na poriadne dobrodružstvo so svojím nebojácnym dieťaťom vďaka stavebnici LEGO® DUPLO® Mesto: Pojazdný rodinný domček (10986). Pomôžte svojmu malému staviteľovi pri stavaní rozkošného pojazdného rodinného domčeka, ktoré možno pripojiť k autu. Pred..
18.99€
Bez dane:15.83€
Čakajú na teba roztomilé podmorské zvieratká!Zaveďte deti s láskou k zvieratám na nápaditú cestu do hlbín mora so stavebnicou LEGO® DUPLO® Podmorské divoké zvieratá (10972) pre deti od 2 rokov.Preneste sa do podmorského sveta a trénujte pritom jemnú motoriku.Vtiahnite fantáziu detí do hĺbok oceána, ..
18.99€
Bez dane:15.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)