Menu
Your Cart

LEGO

LEGO
Lego pozná a zbožňuje snáď každé dieťa. Deti sa vďaka tejto stavebnici učia pracovať podľa návodu, zlepšujú si svoju 3D predstavivosť či jemnú motoriku. Preto u nás nájdete tie najlepšie stavebnice Lego pre malé deti aj školákov. Vyberáme tie najlepšie sety!

Vyberte si Lego Duplo pre najmenších - vláčik, písmenká, letisko, stavebné autá, hasičské auto. Nechýba ani Lego City alebo Lego Technic pre veľkých stavebníkov.
LEGO DUPLO Stavenisko LEGO DUPLO Stavenisko
Doprava Zadarmo Nedostupné
LEGO DUPLO StaveniskoPoložte základy pre silné staviteľské zručnosti so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10990) Stavenisko. Tento set plný rôznych doplnkov poslúži ako inšpirácia pre hry na postavy a rozvoj sebavyjadrovania. Deti od 2 rokov sa v spoločnosti 3 figúrok stavbárov naučia pracovať v tíme ..
64.99€
Bez dane:54.16€
LEGO DUPLO Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1 LEGO DUPLO Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1
Doprava Zadarmo
LEGO DUPLO Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 13... 2... 1... štart! Vydajte sa na akčnú výpravu so stavebnicou Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 3 v 1 (10422) na stavanie a prestavovanie. Predstavivosť detí od 3 rokov naberie nové obrátky počas hry na astronautov skúmajúcich galaxiu z hr..
64.99€
Bez dane:54.16€
LEGO DUPLO Mack na pretekoch LEGO DUPLO Mack na pretekoch
Nedostupné
LEGO DUPLO Mack na pretekochNaštartujte hru malých fanúšikov áut na plné obrátky s touto hračkárskou stavebnicou Mack na pretekoch (10417) pre deti od 2 rokov. Model je inšpirovaný filmovou sériou Autá od štúdií Disney a Pixar a obsahuje veľké červené zostaviteľné nákladné vozidlo.Batoľatá pomôžu ná..
19.49€
Bez dane:16.24€
LEGO Friends Zábava s plážovou buginouVytvorte si svoju vlastnú plážFanúšikovia plážových hier si môžu vymýšľať nekončené príbehy so stavebnicou LEGO Friends. Deti sa s ňou učia stavať a zároveň popustia uzdu svojej tvorivosti spoločne s postavičkami Liann a Zaca. Stavebnica obsahuje aj chladiaci bo..
9.79€
Bez dane:8.16€
LEGO Friends Návšteva u IsabelleNavštívte s Isabelle domov FaunaSo stavebnicou Návšteva u Isabelle sa deti pustia do rozprávania svojich vlastných príbehov. Postavia si scény, ktoré dobre poznajú zo svojich obrazoviek a popustia uzdu fantázii. Interiér domova je zariadený vo farbách Fauny a je v ňom..
38.99€
Bez dane:32.49€
LEGO Friends Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel LEGO Friends Kráľovské stajne Krásky a Rapunzel
Doprava Zadarmo
LEGO Friends Kráľovské stajne Krásky a RapunzelObľúbené Disney postavy sú pripravené na kopu zábavyNadchnite fanúšikov disneyovských princezien a koní stavebnicou LEGO Disney Kráľovské stajne Belle a Rapunzel, v ktorej nechýba veľká hlavná stajňa s miestnosťami pre trofeje a doplnky, pohodlný podkro..
49.99€
Bez dane:41.66€
LEGO DUPLO Starostlivosť o zvieratká na farme LEGO DUPLO Starostlivosť o zvieratká na farme
Doprava Zadarmo Nedostupné
LEGO DUPLO Starostlivosť o zvieratká na farmeStavebnica pre malého milovníka zvieratVzdelávacia hračka obsahuje 8 figúrok zvierat vrátane koní, oviec, kráv a sliepok a poteší každé batoľa, ktoré miluje hru na skutočné úlohy a spoznávanie nových kamarátov na farme. Farmár na farme pomáha dieťaťu vymy..
54.99€
Bez dane:45.83€
LEGO DUPLO Starostlivosť o včely a úle LEGO DUPLO Starostlivosť o včely a úle
Nedostupné
LEGO DUPLO Starostlivosť o včely a úleNaučte sa starať o zvieratká a príroduHračka s prírodnou tematikou pomáha batoľatám naučiť sa, ako sa starať o zvieratá a prírodu a žiť udržateľne. Obsahuje 2 figúrky roztomilých včielok, úľ s plástovou kockou, prvky kvetín a nákladné auto. Stavebnica naučí najm..
19.49€
Bez dane:16.24€
LEGO DUPLO Ihrisko snov LEGO DUPLO Ihrisko snov
Doprava Zadarmo Nedostupné
LEGO DUPLO Ihrisko snovVytvorte si vlastné ihrisko snovPreneste si hru zvonku k sebe domov s touto zábavnou a všestrannou stavebnicou LEGO DUPLO Ihrisko snov. Deti si môžu postaviť parádne ihrisko a potom sa v ňom hrať, učiť nové veci a spoznávať nových kamarátov. Môžu sa spriateliť s rozmanitými po..
52.99€
Bez dane:44.16€
LEGO DUPLO Bio farmársky trh LEGO DUPLO Bio farmársky trh
Nedostupné
LEGO DUPLO Bio farmársky trhUkážte deťom ako to chodí na nákupochTento rozkošný farmársky trh sa pre deti stane celým svetom. Môžu vážiť potraviny, platiť hračkárskymi mincami rozličnej hodnoty a odniesť si nákup so sebou v milej textilnej taštičke. S legom Môj prvý Bio farmársky trh môžete deťom uk..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO City Záchranná misia v divočineStavajte a prestavajte odznova podľa toho, ako sa vyvíja príbeh!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto sta..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M
Nedostupné
LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 MPostavte si slávne Ferrari 1970 a prevetrajte ho v závodoch s kamarátmi alebo si  doplňte zbierku.Stavebnica LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) ponúka deťom aj milovníkom áut v každom veku možnosť postaviť si a objavovať slávne pretekárske au..
23.49€
Bez dane:19.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 38 (4 stránok)