Menu
Your Cart

LEGO

LEGO
Lego pozná a zbožňuje snáď každé dieťa. Deti sa vďaka tejto stavebnici učia pracovať podľa návodu, zlepšujú si svoju 3D predstavivosť či jemnú motoriku. Preto u nás nájdete tie najlepšie stavebnice Lego pre malé deti aj školákov. Vyberáme tie najlepšie sety!

Vyberte si Lego Duplo pre najmenších - vláčik, písmenká, letisko, stavebné autá, hasičské auto. Nechýba ani Lego City alebo Lego Technic pre veľkých stavebníkov.

Najpredávanejšie v kategórii LEGO

Stavajte a prestavajte odznova podľa toho, ako sa vyvíja príbeh!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v ..
27.99€
Bez dane:23.33€
Postavte si slávne Ferrari 1970 a prevetrajte ho v závodoch s kamarátmi alebo si  doplňte zbierku.Stavebnica LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) ponúka deťom aj milovníkom áut v každom veku možnosť postaviť si a objavovať slávne pretekárske auto, ktoré bude skvelým prírastkom do ic..
23.49€
Bez dane:19.58€
Vyberte si a zostavte svoju stíhačku až z troch modelov!Deti vo veku od 7 rokov môžu so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Nadzvuková stíhačka (31126) zažiť vzrušujúcu akciu na oblohe alebo vo vode. Jej súčasťou je superrýchla stíhačka s kokpitom, zasúvacími kolieskami, ohnivým motorom a stojanom na vy..
19.49€
Bez dane:16.24€
LEGO Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá LEGO Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá
Nedostupné
Poďte spolu s nami zachraňovať dinosaurie mláďatká.Malí fanúšikovia od 4 rokov sa môžu starať o dinosaurie mláďatá a hrať sa s nimi a zároveň sa pritom učiť stavať s touto stavebnicou LEGO® Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá (76963). Model obsahuje terénne vozidlo a výskumn..
38.99€
Bez dane:32.49€
Stavajte a prestavajte odznova podľa toho, ako sa vyvíja príbeh!Postavte svoje deti do čela interaktívnych policajných detektívok, kde zohrajú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružstvách a budú plniť pútavé misie a výzvy inšpirované príbehom na obrazovkách pomocou kociek LEGO®. Táto stavebnica LEGO® ..
27.99€
Bez dane:23.33€
Pozor dilophosaurus útočí! Nebezpečná naháňačka sa práve začína!So zberateľskou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útok dilophosaura (76958) si môžu vaši drobci postaviť klasickú scénu z Jurského parku alebo vymýšľať príbehy podľa vlastnej fantázie. Predstavuje teda skvelý darček pre deti od 6 rokov a..
24.99€
Bez dane:20.83€
Inšpirujte začínajúcich staviteľov.Naštartujte tvorivý rozvoj detí so stavebnicou LEGO® Classic Neónová kreatívna zábava (11027). Vďaka nápadom na jednoduché modely a zábavnému stavaniu bez obmedzení môžu začínajúci stavitelia od 5 rokov s týmto pútavým setom prejaviť záujem o umenie a dizajn.Tvoriv..
19.49€
Bez dane:16.24€
Deti sa môžu stať každodennými stavbármi s touto stavebnicou LEGO.Deti sa učia nové veci popri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® City LEGO® City Stavebná dodávka a demolačný žeriav (60391). Táto stavebnica je špeciálne navrhnutá pre deti od 4 rokov a obsahuje 3 stavebné autá, opustený dom s funkc..
49.99€
Bez dane:41.66€
Poď s nami na prieskum triceratopsa!Malí milovníci dinosaurov a áut si hneď obľúbia zberateľskú stavebnicu LEGO® Jurassic World Výskum triceratopsa (76959). Stavebnica predstavuje skvelý darček pre deti od 8 rokov. Obsahuje Ford Explorer z Jurského parku plný autentických detailov, ktorému nechýba a..
52.99€
Bez dane:44.16€
LEGO City Motokáry a pretekári LEGO City Motokáry a pretekári
Nedostupné
Zahraj si napínavú súťaž s týmito motokárami a ich pretekármi!Fanúšikovia hračkárskych pretekárskych áut si môžu užiť nekonečnú akciu s týmto modelom LEGO® City (60400) Motokáry a pretekári pre deti od 5 rokov. Malí pretekári si môžu vybrať z 2 minifigúrok jazdcov a potom si zahrať napínavé súťaže s..
9.79€
Bez dane:8.16€
Zelené pretekárske auto pripravené zakaždým zvíťaziť!Stavebnica LEGO® City Zelené pretekárske auto (60399) otvára deťom dvere do sveta kreatívnej hry. Pripravte sa na povzbudzovanie svojho malého pretekára a spoločne si vychutnajte čaro hry s týmto hračkárskym pretekárskym autom LEGO, ktoré má šport..
9.79€
Bez dane:8.16€
LEGO City Kamión s pretekárskym autom LEGO City Kamión s pretekárskym autom
Nedostupné
Pretekárske auto s funkčnou nakladacou rampou deti ohúri.S touto stavebnicou LEGO® City (60406) Kamión s pretekárskym autom vás čaká poriadne napätie! Stavebnica poslúži ako výborný darček, ktorý v deťoch podporí lásku k hračkárskym autíčkam a nákladným autám. Model je určený pre deti od 6 rokov a o..
27.99€
Bez dane:23.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)