Menu
Your Cart

LEGO

LEGO
Lego pozná a zbožňuje snáď každé dieťa. Deti sa vďaka tejto stavebnici učia pracovať podľa návodu, zlepšujú si svoju 3D predstavivosť či jemnú motoriku. Preto u nás nájdete tie najlepšie stavebnice Lego pre malé deti aj školákov. Vyberáme tie najlepšie sety!

Vyberte si Lego Duplo pre najmenších - vláčik, písmenká, letisko, stavebné autá, hasičské auto. Nechýba ani Lego City alebo Lego Technic pre veľkých stavebníkov.

Najpredávanejšie v kategórii LEGO

LEGO DUPLO Santova perníková chalúpka LEGO DUPLO Santova perníková chalúpka - Na sklade 31.99€
Bez dane: 26.66€
LEGO City Adventný kalendár LEGO City Adventný kalendár - Nedostupné 22.99€
Bez dane: 19.16€
LEGO Friends Adventný kalendár LEGO Friends Adventný kalendár - Nedostupné 22.99€
Bez dane: 19.16€
Darujte fanúšikom tento adventný kalendár LEGO® Harry Potter.Ukrýva sa v ňom 24 darčekov a každý z nich čoraz viac rozšíri vaše herné možnosti. Od 1. decembra nájdete za každými dvierkami malé prekvapenie zo sveta Harryho Pottera. Medzi hračkami nechýba 7 minifigúrok Harry Potter, Sirius Black™,..
34.99€
Bez dane:29.16€
LEGO City Záchranárske terénne auto do divočiny LEGO City Záchranárske terénne auto do divočiny
Nedostupné
Deti sa môžu stať každodennými hrdinami s touto stavebnicou LEGO.Obsahuje záchranársky tím vrátane hrdinskej Jessicy Sharpe zo seriálu LEGO City Adventures, a k tomu ešte leva s mláďaťom a hada s vajíčkom. Stačí už len dodať prostredie rieky, vodný skúter a auto s náhonom na všetky 4 kolesá, aby bol..
44.49€
Bez dane:37.08€
LEGO Friends Pojazdné mačacie kaderníctvo LEGO Friends Pojazdné mačacie kaderníctvo
Nedostupné
Pomôžte deťom rozvíjať stavebné zručnosti a zároveň sa starať o zvieratká s mačacím kaderníctvom. Môžu pomôcť Emme a Mii zo série LEGO® Friends nájsť mačiatka, ktoré potrebujú nový strih, odviezť ich do pojazdného kaderníctva a neskôr ich rozmaznať v salóne. Stavebnica zo série 4+ je plná pútavých d..
9.29€
Bez dane:7.74€
Pomoc, záchranné jednotky v divočine zasahujú!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v divočine (60353) o..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO City Adventný kalendár LEGO City Adventný kalendár
Nedostupné
Vitajte v zasneženej  vianočnej krajinke a zaplňte ju svojimi obľúbenými postavičkami!Čakanie na Vianoce a darčeky môže deťom pripadať nekonečné. Tento unikátny adventný kalen­dár LEGO® City (60352) im pomôže odrátavať posledné dni do Vianoc. Fanúšikovia LEGO® City môžu osláviť Vianoce v spoloč..
22.99€
Bez dane:19.16€
Nádherná vianočná stavebnica so zasneženou perníkovou chalúpkou.LEGO® DUPLO® Santova perníková chalúpka (10976) je plná vianočných prvkov, z ktorých môžu deti počas hier čerpať inšpiráciu po celý rok.Deti môžu zinscenovať svoje vlastné vysnené Vianoce.Vítajte v Perníkovej chalúpke – útulnom, zasneže..
31.99€
Bez dane:26.66€
Čakajú na teba roztomilé zvieratká z Afriky!Vstúpte do sveta nápaditých hier so stavebnicou LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá Afriky (10971) a spolu so svojimi malými milovníkmi zvierat od 2 rokov prechádzajte vzácnymi vývojovými míľnikmi.Preneste sa do Afriky a trénujte pritom jemnú motoriku.Oboznámte p..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO Friends Pojazdný módny butik LEGO Friends Pojazdný módny butik
Nedostupné
Malí stylisti sa môžu vyblázniť v tomto pojazdnom módnom butiku!Potešte malých milovníkov módy týmto darčekom v podobe pojazdného módneho butiku (41719) zo série LEGO® Friends. Deti od 6 rokov môžu skrášľovať obyvateľov mestečka Heartlake so Stephanie v pojazdnom módnom butiku, ktorý ťahajú elektric..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO Friends Zábava na pláži LEGO Friends Zábava na pláži
Nedostupné
Vitajte na exotickej pláži!Prineste tvorivým deťom vo veku od 6 rokov poriadne kreatívne podnety a dlhé hodiny hier s úžasne detailnou stavebnicou LEGO® Friends Zábava na pláži (41710). Tento set plný rôznych prvkov obsahuje strážnu vežu, surferskú školu s obchodom, surf, nafukovacieho jednorožca a ..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Friends Adventný kalendár LEGO Friends Adventný kalendár
Nedostupné
Vitajte v čarovnom vianočnom mestečku a zaplňte ho svojimi obľúbenými postavičkami!Čakanie na Vianoce a darčeky môže deťom pripadať nekonečné. Tento unikátny adventný kalen­dár im pomôže odrátavať posledné dni do Vianoc. Fanúšikovia LEGO® Friends môžu osláviť Vianoce v spoločnosti Olivie a jej rodin..
22.99€
Bez dane:19.16€
Vitajte v čarovných stánkoch!Vneste deťom do izbičiek zábavu lunaparku so stavebnicou čarovných stánkov lunaparku (41687). Súčasťou je množstvo tvorivých doplnkov vrátane stánku so zmrzlinou, pohyblivého vozíka na maľovanie tvárí, okienka predajne lístkov a turniketov – ako v skutočnom lunaparku. Ne..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake LEGO Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake
Nedostupné
Vitajte v mestečku Heartlake!Hľadáte tvorivý narodeninový darček pre dieťa, ktorému záleží na planéte? Stavebnica LEGO® Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake (41444) ich zabaví na celé hodiny. Táto udržateľná hračka im umožňuje vykúzliť delikátne pokrmy v kuchyni či dokonca pestovať prísady v zá..
27.99€
Bez dane:23.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)