Menu
Your Cart

LEGO

LEGO
Lego pozná a zbožňuje snáď každé dieťa. Deti sa vďaka tejto stavebnici učia pracovať podľa návodu, zlepšujú si svoju 3D predstavivosť či jemnú motoriku. Preto u nás nájdete tie najlepšie stavebnice Lego pre malé deti aj školákov. Vyberáme tie najlepšie sety!

Vyberte si Lego Duplo pre najmenších - vláčik, písmenká, letisko, stavebné autá, hasičské auto. Nechýba ani Lego City alebo Lego Technic pre veľkých stavebníkov.

Najpredávanejšie v kategórii LEGO

LEGO DUPLO Traktor so zeleninou a ovocím LEGO DUPLO Traktor so zeleninou a ovocím
Nedostupné
Veselá farma s traktorom.LEGO® DUPLO® Môj prvý traktor so zeleninou a ovocím (10982) dokáže do malých hlávok dostať úžasné vedomosti. Pomôžte farmárovi postarať sa o zvieratká.Deti vo veku od 18 mesiacov môžu zbierať ovocie a zeleninu s farmárom usadeným v pojazdnom traktore s 3 prívesmi. Môžu ..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva
Nedostupné
Anna, Elsa a Olaf vás vítajú na zámku.Pridajte sa k Anne, Else a Olafovi so súpravou LEGO® DUPLO® l Disney 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva a užívajte si spolu so svojím predškolákom nápaditú hru a vzácne medzníky v jeho vývoji. Popri tom, ako sa batoľatá hrajú na postavy svojich obľúbených disneyo..
49.99€
Bez dane:41.66€
LEGO City Hasičská stanica a auto hasičov LEGO City Hasičská stanica a auto hasičov
Nedostupné
Vzrušujúce dobrodružstvá na vás čakajú v tejto stavebnici, ktorá obsahuje hasičskú loď a nafukovací motorový čln. Deti môžu z člna spúšťať vodné dieliky LEGO a pomôcť hasičovi s tryskovým batohom zahasiť plamene LEGO. Stačí pridať 3 minifigúrky zo setu a zábava sa môže začať.Digitálna staviteľská zá..
31.99€
Bez dane:26.66€
LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel
Nedostupné
Nadchnite deti vo veku od 5 rokov legovým setom s RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detailmi, kľúč a priestor pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, ktoré po spojení so slnečníkom vytvoria nádobu na uloženie minibábiku. Deti sa môžu tešiť na jednoduché a..
9.49€
Bez dane:7.91€
LEGO Friends Aliyina izba LEGO Friends Aliyina izba
Nedostupné
Deti si môžu vymýšľať kopu vlastných zábavných príbehov v Aliyinej izbe. Paisley a Aliya spoločne počas prespávania vymýšľajú príbehy. Izbička krásne odráža Aliyino nadšenie pre štúdium: je v nej množstvo papierov zo školy, kancelárska stolička, notebook, kniha, lampa a trofej. Deti sa môžu tešiť aj..
18.49€
Bez dane:15.41€
Malé umelecké duše môžu v stavebnici Lianninej hračky objavovať kopu úžasných vecí. S energickou Liannou a pokojnou Autumn si zaiste vytvoria pevné priateľstvo. Nápadov na úžasné hry je neúrekom: deti si môžu napríklad namaľovať obraz Lianninej samičky gekona, Popcorn. V stavebnici nájdete aj množst..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO Friends Bicykel na záchranu psíkov LEGO Friends Bicykel na záchranu psíkov
Nedostupné
Malí milovníci zvierat a deti sa môžu tešiť na nekonečné zachraňovanie a dobrodružstvá za volantom bicykla na záchranu psíkov. V mestečku Heartlake budú pátrať po stratenom šteniatku s vedúcou skautiek Aliyou a jej kamarátkou Victoriou. Deťom pri pátraní pomôžu indície: psie hovienko a stopy po labk..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO Friends Obchod s donutmi LEGO Friends Obchod s donutmi
Nedostupné
Malí milovníci pečených dobrôt môžu vymýšľať fantastické príbehy vďaka tejto stavebnici. Táto nápaditá hračka deti naučí stavať a zároveň tvoriť v spoločnosti umelkyne Lianny a nadšenca pečenia Lea. Leo sa práve prisťahoval do mesta a Liannin optimizmus a nadšenie sú mu veľkou oporou. V sete nechýba..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček
Nedostupné
Pevne sa držte, čaká vás fantastická cesta!Vydajte sa na poriadne dobrodružstvo so svojím nebojácnym dieťaťom vďaka stavebnici LEGO® DUPLO® Mesto: Pojazdný rodinný domček (10986). Pomôžte svojmu malému staviteľovi pri stavaní rozkošného pojazdného rodinného domčeka, ktoré možno pripojiť k autu. Pred..
18.99€
Bez dane:15.83€
LEGO DUPLO Podmorské divoké zvieratá LEGO DUPLO Podmorské divoké zvieratá
Nedostupné
Čakajú na teba roztomilé podmorské zvieratká!Zaveďte deti s láskou k zvieratám na nápaditú cestu do hlbín mora so stavebnicou LEGO® DUPLO® Podmorské divoké zvieratá (10972) pre deti od 2 rokov.Preneste sa do podmorského sveta a trénujte pritom jemnú motoriku.Vtiahnite fantáziu detí do hĺbok oceána, ..
18.99€
Bez dane:15.83€
LEGO City Záchranná misia v divočine LEGO City Záchranná misia v divočine
Nedostupné
Pomoc, záchranné jednotky v divočine zasahujú!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v divočine (60353) o..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO DUPLO Návšteva lekára LEGO DUPLO Návšteva lekára
Nedostupné
Vzdelávací set LEGO DUPLO s lekárom.Malí lekári a zdravotné sestry si zamilujú zábavné aktivity u milého lekára v stavebnici LEGO® DUPLO® (10968) Návšteva lekára. Tento všestranný set deti od 2 rokov vynikajúco pripraví na návštevu lekára.Stavebnica deťom ukáže, že u lekára sa nie je čoho báť.Ukážte..
17.99€
Bez dane:14.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)