Menu
Your Cart

Leporelá s dotykovými plochami

Leporelá s dotykovými plochami

Špeciálnym druhom leporel, ktoré nájdete v našej ponuke, sú leporela s dotykovými plochami – tzv. Touch and Feel leporela (z anglického prekladu – dotkni sa a cíť). Jedná sa o hmatové knihy s dotykovými plochami, ktoré imitujú povrch rôznych predmetov alebo napríklad srsť zvieratiek. V hmatových knihách bývajú použité rôzne materiály ako napr. textílie, koža, kartón, drevo, plyš a pod.

Prostredníctvom dotykových plôch si bábätká rozvíjajú nielen jemnú motoriku a hmat, ale aj slovnú zásobu. Vďaka možnosti „dotýkať sa“ si ľahšie osvojí názov zobrazeného predmetu.

Najpredávanejšie v kategórii Leporelá s dotykovými plochami

Touch and Feel Wings je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Wings si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na krídlach. Každé k..
11.95€
Bez dane:10.86€
Touch and Feel Tails je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Tails si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na chvostoch. Každý ..
11.95€
Bez dane:10.86€
Touch and Feel Ears je knižka pre deti, ktorá ich zavedie do sveta textúr. Tento jedinečný produkt je navrhnutý tak, aby podporoval rozvoj zmyslov a zábavu detí. S Touch and Feel Ears si deti môžu vychutnať hmatové zážitky prostredníctvom rôznych textúr, ktoré sú umiestnené na ušiach. Každé ucho ..
11.95€
Bez dane:10.86€
Ako robí mačiatko? A ako kozľa? Pohladkaj ich jemnú srsť a zisti, ako robia.Spoznaj s touto zvukovou knihou plnou fotografií mláďatá zvierat, zaži s nimi zábavu a zisti o nich aj zaujímavé informácie. Pre všetkých milovníkov zvierat!Rozvíja jemnú motoriku a zmysly.V knihe na teba čakajú zvierací kam..
14.90€
Bez dane:13.55€
Ako robí lev? A ako šimpanz? Pohladkaj si ich jemnú srsť a zisti, ako robia.Spoznaj s touto zvukovou knihou plnou fotografií exotické zvieratá, zaži s nimi zábavu a zisti o nich aj zaujímavé informácie. Pre všetkých milovníkov zvierat!Rozvíja jemnú motoriku a zmysly.V knihe na teba čakajú zvierací k..
14.90€
Bez dane:13.55€
Ako robí červienka? A ako vážka? Pohladkaj si ich a zisti, ako robia.Spoznaj s touto zvukovou knihou plnou fotografií lesné zvieratá, zaži s nimi zábavu a zisti o nich aj zaujímavé informácie. Pre všetkých milovníkov zvierat!Rozvíja jemnú motoriku a zmysly.V knihe na teba čakajú zvierací kamaráti na..
14.90€
Bez dane:13.55€
Ako robí jeleň? A ako diviak? Pohladkaj si ich jemnú srsť a zisti, ako robia.Spoznaj s touto zvukovou knihou plnou fotografií lesné zvieratá, zaži s nimi zábavu a zisti o nich aj zaujímavé informácie. Pre všetkých milovníkov zvierat!Rozvíja jemnú motoriku a zmysly.V knihe na teba čakajú zvierací kam..
14.90€
Bez dane:13.55€
Viete, aké zvuky vydáva tiger, sloník, malá koala, mláďa pandy a tučniak?Na každej stránke je zakomponovaný dotykový prvok vo forme rôznorodých materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a na každej stránke je tiež nevyhnutné zvukové dotykové tlačidlo, na spustenie ktorého nie je potrebná sila.Dotykové ..
25.24€
Bez dane:22.95€
Ilustrované leporelo s hmatovými prvkami pre našich najmenších.Roztomilé ilustrácie s hmatovými prvkami na každej strane tohto leporela sú špeciálne navrhnuté pre našich najmenších. Deti sa tak zábavnou formou zoznamujú nielen so základnými farbami, ale tiež so zvieratami, predmetmi každodennej potr..
9.90€
Bez dane:9.00€
Pomôž líštičkám rozžiariť a rozoznieť les!Dve malé líšky majú obavy, aby ich na Štedrý večer Ježiško našiel. V lese je hlboká tma a ticho.Stačí stlačiť tlačidlo a hneď zaznejú nádherné zvuky a budeš môcť pozorovať žiariace svetielka.Čo tak rozvesiť zopár svetielok a zahrať Ježiškovi nejakú vianočnú ..
19.90€
Bez dane:18.09€
Baby Touch: Food
Nedostupné
Predstavte svojmu dieťaťu rôzne druhy jedla pomocou tejto skvelej interaktívnej knižky.Zoznámte svoje dieťa s prvými slovami s touto interaktívnou hracou knihou. Pomenujte a dotknite sa rôznych potravín, od zdravého ovocia až po báječné maškrty!Perfektná kniha prvých slov pre všetky batoľatá.S textú..
8.80€
Bez dane:8.00€
Ako robí medveď? A ako mačka? Pohladkaj si ich huňatú srsť a zisti, ako robia.Spoznaj s touto zvukovou knihou plnou fotografií rôzne zvieratá, zaži s nimi zábavu a zisti o nich i zaujímavé informácie. Pre všetkých milovníkov zvierat!Rozvíja jemnú motoriku a zmysly.V knihe na teba čakajú zvierací kam..
14.90€
Bez dane:13.55€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 40 (4 stránok)