Menu
Your Cart

Svojtka

Knižné tituly od renomovaných svetových nakladateľov.

Vydavateľstvo Svojtka vydáva knihy pre deti predškolského veku a začínajúcich školákov a ponúka široké spektrum knižiek pre bábätká a batoľatá. Na slovenskom knižnom trhu pôsobia od roku 2005.

Na svoje si prídu všetky detičky.

Z oblasti literatúry pre najmenších nájdete v našej ponuke leporelá s pohyblivými prvkami, ako sú napríklad obľúbené MiniPÉDIE. Naše náučné knihy pre staršie deti sa zameriavajú nielen na ich vzdelanie faktické, ale aj sociálne a emočné.

Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky! Je určený deťom vo veku dvoch až troch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť.Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 90 farebných samolepiek. Niektoré dieťa použije v rámci úloh, ostat..
7.90€
Bez dane:7.18€
Krásna kolekcia nesmrteľných príbehov pre deti.Vychutnajte si spoločné čítanie v postieľke s jednou z úžasných rozprávok, príbehov a povestí z celého sveta - objavte Krakena, spoznajte aztéckych bohov či zistite, ako vznikla slnečnica.Obsahuje tradičné ľudové príbehy, povesti, bájky, legendy a mýty ..
15.90€
Bez dane:14.45€
Krásna kolekcia nesmrteľných príbehov pre deti.Vychutnajte si spoločné čítanie v postieľke s jedným z úžasných príbehov, ako sú tie od H. Ch. Andersena, bratov Grimmovcov či legendy a povesti z celého sveta.Obsahuje tradičné ľudové príbehy, rozprávky, bájky a legendy z celého sveta môžete čítať deťo..
15.90€
Bez dane:14.45€
Stúľte sa spolu so svojím dieťatkom pod perinkou a užite si spoločné počúvanie obľúbených uspávaniek.Nájdete medzi nimi známe skladby ako Svieť mi, svieť mi hviezdička alebo Brahmsovu uspávanku. V tejto zvukovej knižke na vás čaká šesť známych pokojných melódií, ktoré sú vhodné na počúvanie v p..
11.90€
Bez dane:10.82€
Zošit pre malé ručičky, ktoré začínajú so strihaním.Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky! Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť strihať a zatiaľ nie sú v používaní nožníc zbehlé. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. De..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Obsahuje viac ako 90 farebných samolepiek určených na používanie pod dohľadom rodičov. Niektoré dieťa pou..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Je určený pre deti od troch rokov, ktoré sa chcú učiť. Kniha zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, jeho vízii a veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 80 farebných nálepiek. Niektoré nálepky deti používajú ako súčasť úloh, zvyšné nálepky zvierat, zeleniny, ..
7.90€
Bez dane:7.18€
Ideálny pracovný zošit pre detské ručičky!Kladie základy zručností pre budúce písanie. Je určený deťom od dvoch rokov, ktoré sa ešte len začínajú učiť. Kniha svojím vyhotovením zodpovedá vývojovej fáze dieťaťa, zraku aj veľkosti jeho ruky. Kniha obsahuje viac ako 80 farebných samolepiek. Niektoré di..
7.90€
Bez dane:7.18€
Počúvaj! Tu reve tiger a tam trúbi slon! BRUM-BRUM bručí medveď.Pozri sa na stránky, posuň obrázky a vypočuj si k tomu zvuky najrôznejších zvierat.Rozhýb obrázky sem a tam, započúvaj sa a sleduj, ako zvieratá postupne ožívajú!V tejto zvukovej knihe s posuvnými prvkami sa zoznámiš s leopardom, n..
18.90€
Bez dane:17.18€
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Kniha ponúka množstvo nápadov na tvorbu pomocou odtlačkov prstov a zemiakových pečiatok. Vytvor si odtlačky zvieracích priateľov, príšery alebo morskej panny.Kniha podporuje kreativitu a zručnosť.Vytvor odtlačky sovy na konáry, ozdob princeznine šaty, naplň rybní..
9.90€
Bez dane:9.00€
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov zvieratká z farmy.Kniha ponúka množstvo nápadov na kreatívnu tvorbu pomocou odtlačkov prstov a zemiakových pečiatok. Vytlačte si svojich zvieracích priateľov z farmy.Kniha podporuje kreativitu a zručnosť.Vytvor odtiskami kurčatá pre sliepky, zalievaj kvetinové zá..
9.90€
Bez dane:9.00€
Pridaj sa k dobrodružnému putovaniu svetom zvierat s líškou a pomôž jej s hľadaním!Vydaj sa s líškou Lindou na výpravu svetom zvierat a priprav sa na veľa hľadania! Pozorne si prezri všetky zvieratá z celého sveta, nech ti neunikne žiadna drobnosť! Poriadne si pretri oči a ideme na to! Ktorá veľryba..
7.90€
Bez dane:7.18€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 261 (22 stránok)