Menu
Your Cart

Húpanie a preliezanie

Húpanie a preliezanie
Každé dieťa zbožňuje rôzne hojdačky a preliezky. Je tak dôležité dopriať im voľnosť pohybu už od útleho veku, a to aj doma! Preto u nás nájdete množstvo pomôcok na doma zameraných na posilňovanie svalov a rozvoj hrubej motoriky.

Schodíky pre deti či trojuholník Piklerovej s rebríkom je tu pre najmenšie deti, ktoré si vďaka nim posilňujú svaly a učia sa zdolávať prvé výzvy. Dokonalá je aj detská hojdačka na doma Utukutu Spectra v najrôznejších farebných prevedeniach. Slúži aj ako pultík, mostík, postieľka – dokonalá multifunkčná hračka. Učiaca veža im zas pomôže, aby s vami mohli variť v kuchyni.

Hojdacia doska pre deti je jednoduchá drevená ohnutá doska, ktorý deti učia rovnováhe, posilňuje nohy aj bedrové svalstvo. Všetko je vyrobené z pevného dreva!

Najpredávanejšie v kategórii Húpanie a preliezanie

1 Spectra Emil Spectra Emil - Na sklade 144.06€ 136.86€
Spectra Pastel-šedá
Doprava Zadarmo -5 % Nedostupné
Spectra Pastel-šedáMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Natural Spectra Natural
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra NaturalMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svoj..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Hojdacia doska Ombré Kvietky
Doprava Zadarmo -5 %
Hojdacia doska Ombré KvietkyHojdacia doska Utukutu Ombré.Vedeli ste, že deti sa musia najprv naučiť rovnováhe tela, než sa môžu pustiť do zložitejších motorických zručností, ako je lezenie po schodoch alebo napríklad poskakovanie na jednej nohe?Balančná doska podporuje koordináciu, motoriku a posilň..
107.92€ 113.60€
Bez dane:89.93€
Hojdacia doska Biela
Doprava Zadarmo -5 %
Hojdacia doska BielaHojdacia doska Utukutu.Vedeli ste, že deti sa musia najprv naučiť rovnováhe tela, než sa môžu pustiť do zložitejších motorických zručností, ako je lezenie po schodoch alebo napríklad poskakovanie na jednej nohe?Balančná doska podporuje koordináciu, motoriku a posilňuje svaly.Hojd..
101.15€ 106.47€
Bez dane:84.29€
Spectra Pastel
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra PastelMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojo..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Emil
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra EmilMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou ..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Ema
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra EmaMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou p..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Biela
Doprava Zadarmo -5 % Nedostupné
Spectra BielaMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)