Menu
Your Cart

ALBI Kúzelné čítanie

ALBI Kúzelné čítanie

Vzdelávajte vaše detičky zábavne s interaktívnymi knihami z edície ALBI Kúzelné čítanie. Hovoriaca kniha funguje vďaka elektronickej ceruzke Albi. V edícii Kúzelné čítanie nájdete širokú škálu zaujímavých tém. Zaujíma vaše deti príroda, vesmír, ľudské telo, alebo ich chcete podporiť v učení anglického jazyka, čísel či písmen? Interaktívne knihy sú navrhnuté pre rôzne vekové kategórie - pre deti od 2 rokov až po školákov.

Ak raz vyskúšate Čarovné čítanie, už sa ho nevzdáte. Knihy sú vynikajúce na cesty, do auta, do lietadla, na vyplnenie času pri čakaní u doktora, v reštaurácii alebo na úrade.

Najpredávanejšie v kategórii ALBI Kúzelné čítanie

Bager Kubo Kúzelné čítanie Bager Kubo Kúzelné čítanie
Novinka
Poďte s nami zistiť, čo všetko sa stalo na stavbe, kde je stavbyvedúcim pán Makovička.Na stavbu pána Makovičku práve prišiel nový bager, ktorému dal nákladiak Rudolf meno Kubo. Na stavbe zažije spolu s kamarátmi veľa dobrodružstiev. Kubovi sa podarí vykopať poklad, odhaliť strašidlo a stať sa hrdino..
18.99€
Bez dane:17.26€
V lese alebo doma, na statku alebo v ZOO. Hovoriace samolepky so zvieratkami a veľa skvelej zábavy!Zvieratká žijú nielen v lese, na statku alebo na poli. Niektoré majú svoj brlôžtek priamo u nás doma  alebo v ZOO. Poďte sa zabaviť so zvieratkami známymi, aj s tými, ktoré sú pre nás exotické. Hr..
11.99€
Bez dane:10.90€
Odteraz môžete bezpečne cestovať s vašimi obľúbenými knižkami z edície Albi kúzelné čítanie.Zbaľte deťom na prázdniny, na výlet alebo aj na chalupu Albi ceruzku s knihou z edície Kúzelné čítanie. Do cestovného neoprénového puzdra sa zmestí ceruzka aj s potrebnou nabíjačkou.V púzdre je elektronické p..
4.99€
Bez dane:4.16€
Preskúmajte zemeguľu s hovoriacim glóbusom!Nebeský glóbus údajne používal už slávny matematik, fyzik a astronóm Archimedes v 3. storočí pred naším letopočtom. Asi by mu nikdy nenapadlo, že raz bude táto kartografická pomôcka aj hovoriť. Pomocou ceruzky Albi môžete interaktívny glóbus rozhovoriť a do..
79.99€
Bez dane:66.66€
Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých!Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety.Vytvorte alebo rozš..
64.99€
Bez dane:59.08€
Vianočné koledy Kúzelné čítanie Vianočné koledy Kúzelné čítanie
Nedostupné
Vianočné koledy, ktoré si môžu deti aj sami zahrať.Zoznámte sa s najznámejšími vianočnými koledami. Vezmite si hovoriace pero a vypočujte si príbehy z obrázka, rozhovory postáv, alebo si môžu zahrať jednoduchý kvíz. Búvaj, dieťa krásne, Tichá noc a mnoho iných.Kniha obsahuje 16 tradičných ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Spev, zábava a smiech! Spievanka a Zahrajko si pre vás pripravili veľa krásnych piesní a prekvapení. V knižke ožije Macko Lacko, Žaba Gaba, Ježko Zmrzlinár a mnohí ďalší. Nový kamarát, záhadný Lišiak DaVi..
19.99€
Bez dane:18.17€
Objavte krásy našej planéty!Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.Na jednotlivých stranách sa zoznámite so všetkými kontinentam..
18.99€
Bez dane:17.26€
Rozmotaj si jazýček s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie
Nedostupné
Logopédia hrou.Kniha zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. V knižke nájdete krásne ilustrácie, ktoré podnecujú spontánne reakcie dieťaťa. Nechýbajú básničky, chytľavé pesničky, zaujímavé úlohy a komiksy. Na záver knižky je prip..
64.99€
Bez dane:59.08€
Anglické pesničky pre najmenších.My English Song Book z edície Kúzelné čítanie je ďalšou knihou vytvorenou podľa metódy  Helen Doron. Tentokrát na vás čakajú veselé anglické pesničky pre najmenšie deti, ktoré sa vďaka rytmu ľahko naučia základné anglické slovíčka. Kniha obsahuje 16 piesní,..
19.99€
Bez dane:18.17€
Interaktívna kniha Cesta do rozprávky prináša osem obľúbených rozprávočiek.Červená čiapočka, Janko a Marienka, Budulínček a ďalšie postavičky ožívajú v krásnych ilustráciách Michaely Bergmannovej. Započúvajte sa do rozprávok nahovorených Dagmar Sanitrovou a Jankom Gallovičom. Každú rozprávku si..
18.99€
Bez dane:17.26€
Po zime je tu konečne jar!Magdalénka s Jonášom sa už nemôžu dočkať, kedy budú môcť vyraziť na výlet alebo s bicyklom do parku. Ukážu vám tiež, ako pripraviť záhon na sadenie, a čakajú ich aj prípravy na Veľkú noc.Kniha obsahuje viac ako 400 zvukov a tri piesne.Zvládne Jonáš upliesť korbáč a Magdalén..
5.99€
Bez dane:5.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 38 (4 stránok)