Menu
Your Cart

ALBI Kúzelné čítanie

ALBI Kúzelné čítanie

Vzdelávajte vaše detičky zábavne s interaktívnymi knihami z edície ALBI Kúzelné čítanie. Hovoriaca kniha funguje vďaka elektronickej ceruzke Albi. V edícii Kúzelné čítanie nájdete širokú škálu zaujímavých tém. Zaujíma vaše deti príroda, vesmír, ľudské telo, alebo ich chcete podporiť v učení anglického jazyka, čísel či písmen? Interaktívne knihy sú navrhnuté pre rôzne vekové kategórie - pre deti od 2 rokov až po školákov.

Ak raz vyskúšate Čarovné čítanie, už sa ho nevzdáte. Knihy sú vynikajúce na cesty, do auta, do lietadla, na vyplnenie času pri čakaní u doktora, v reštaurácii alebo na úrade.

Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Objavovanie, spev a hra. Spievanka a Zahrajko vás zoberú na výlet za povolaniami – tradičnými, ale aj takými, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli. Pozriete sa na stavbu, do škôlky aj nemocnice, k smelým has..
19.99€
Bez dane:18.17€
Aký bol vlastne pravek? A ako vyzerali všetky tie veľké tvory, ktoré v ňom žili?Poďte sa pozrieť, ako to mohlo na našej planéte kedysi vyzerať.So samolepkami si môžete vytvoriť pravek podľa svojich predstáv.Dokonca môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť si svojho vlastného dinosaura. P..
12.99€
Bez dane:11.81€
Ľudové zvyky a tradície Kúzelné čítanie Ľudové zvyky a tradície Kúzelné čítanie
Nedostupné
Viete, aké sú typické sviatky a obyčaje nášho národa?Múdry človek pozná a vníma svoje korene, ľudovú kultúru a predkov. Táto knižka pútavou a zábavnou formou približuje pestrú paletu ľudových zvykov a tradícií.Všetko sa dozviete v príbehoch, ktoré vám rozpovie babka Anička.OBSAH KNIHY: Nový rok..
18.99€
Bez dane:17.26€
Krtko je kamarát, s ktorým rozhodne nie je nuda.Kto by nepoznal malého neposedníka krtka! Interaktívna kniha Krtkove príbehy je určená pre najmenšie deti od 2 rokov. Najprv krtko pomôže so stavbou nového domčeka, ktorý si vysnívala myška, potom zachráni strateného zajačika a nakoniec sa vydá na výle..
11.99€
Bez dane:10.90€
Interaktívna kniha, s ktorou sa vaše dieťa bude tešiť do škôlky.Knihou vás prevedú veselé sestričky mačičky Mici a Mňau, ktoré vám ukážu, ako to chodí v ich škôlke, aké pravidlá sa tam dodržujú a že je škôlka úplne MŇAAAU zábavné miesto počas celého roka. Na každý mesiac pripravili veselú tematickú ..
19.99€
Bez dane:18.17€
Pútavá a láskavá rozprávka o stretnutí víly Anjelinky a princeznej Jolanky vás zavedie do vílej krajiny.Spoznáte čarovnú moc kúzelnej paličky, víly vám prezradia svoje prísne strážené tajomstvá a naučíte sa od nich aj nejakú magickú formulku. Síla lásky a priateľstva prekoná aj rozdiely medzi vílou ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Kniha Moje prvé čísla naučí malé deti počítať a pritom si užiť veľa zábavy. Počítanie totiž nie je nuda!Deti sa hravou formou zoznámia s jednotlivými číslami od jednotky po dvadsať a po desiatkach do sto. Vďaka krásnym príbehom a básničkám, ktoré sa skrývajú pod jednotlivými číslami, si čísla postup..
18.99€
Bez dane:17.26€
Poďte s nami zistiť, čo všetko sa stalo na stavbe, kde je stavbyvedúcim pán Makovička.Na stavbu pána Makovičku práve prišiel nový bager, ktorému dal nákladiak Rudolf meno Kubo. Na stavbe zažije spolu s kamarátmi veľa dobrodružstiev. Kubovi sa podarí vykopať poklad, odhaliť strašidlo a stať sa hrdino..
18.99€
Bez dane:17.26€
V lese alebo doma, na statku alebo v ZOO. Hovoriace samolepky so zvieratkami a veľa skvelej zábavy!Zvieratká žijú nielen v lese, na statku alebo na poli. Niektoré majú svoj brlôžtek priamo u nás doma  alebo v ZOO. Poďte sa zabaviť so zvieratkami známymi, aj s tými, ktoré sú pre nás exotické. Hr..
12.99€
Bez dane:11.81€
Odteraz môžete bezpečne cestovať s vašimi obľúbenými knižkami z edície Albi kúzelné čítanie.Zbaľte deťom na prázdniny, na výlet alebo aj na chalupu Albi ceruzku s knihou z edície Kúzelné čítanie. Do cestovného neoprénového puzdra sa zmestí ceruzka aj s potrebnou nabíjačkou.V púzdre je elektronické p..
4.99€
Bez dane:4.16€
Preskúmajte zemeguľu s hovoriacim glóbusom!Nebeský glóbus údajne používal už slávny matematik, fyzik a astronóm Archimedes v 3. storočí pred naším letopočtom. Asi by mu nikdy nenapadlo, že raz bude táto kartografická pomôcka aj hovoriť. Pomocou ceruzky Albi môžete interaktívny glóbus rozhovoriť a do..
79.99€
Bez dane:66.66€
Spievankovo Kúzelné čítanie Spievankovo Kúzelné čítanie
Nedostupné
Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Spev, zábava a smiech! Spievanka a Zahrajko si pre vás pripravili veľa krásnych piesní a prekvapení. V knižke ožije Macko Lacko, Žaba Gaba, Ježko Zmrzlinár a mnohí ďalší. Nový kamarát, záhadný Lišiak DaVi..
19.99€
Bez dane:18.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 37 (4 stránok)