Menu
Your Cart

Albi

Zábava z hlavy dvoch študentov.

Príbeh spoločnosti Albi začal v roku 1991. Dvaja vysokoškoláci dostali nápad, ako jednoducho a zábavne zarobiť prvé peniaze, a popritom sa baviť a hrať sa. Úspech sa dostavil a mladíci mohli hneď prvý deň zhodnotiť ako vydarený - užili si zábavu a na predaji pohľadníc aj zarobili. 

Darčeky na mieru.

V roku 1996 sa Albi hry úspešne expandovali na Slovensko. Okrem prianí a stolných hier tu nájdete hlavolamy, diáre a kalendáre, darčeky v podobe miniatúrnych vecičiek až po veľké plyšáky a vankúše. Absolútnym hitom sú perzonifikované darčeky a priania.

Bager Kubo Kúzelné čítanie Bager Kubo Kúzelné čítanie
Novinka
Poďte s nami zistiť, čo všetko sa stalo na stavbe, kde je stavbyvedúcim pán Makovička.Na stavbu pána Makovičku práve prišiel nový bager, ktorému dal nákladiak Rudolf meno Kubo. Na stavbe zažije spolu s kamarátmi veľa dobrodružstiev. Kubovi sa podarí vykopať poklad, odhaliť strašidlo a stať sa hrdino..
18.99€
Bez dane:17.26€
V lese alebo doma, na statku alebo v ZOO. Hovoriace samolepky so zvieratkami a veľa skvelej zábavy!Zvieratká žijú nielen v lese, na statku alebo na poli. Niektoré majú svoj brlôžtek priamo u nás doma  alebo v ZOO. Poďte sa zabaviť so zvieratkami známymi, aj s tými, ktoré sú pre nás exotické. Hr..
11.99€
Bez dane:10.90€
Každý hráč sa v hre Karak zhostí roly jedného hrdinu, ktorý vyráža do labyrintu pod hradom Karak. Spoločenská hra Karak je pôvodná česká rodinná hra. Hra má veľmi jednoduché pravidlá.  Budete bojovať s príšerami a získavať zbrane a poklady.Každý hrdina má dvojicu unikátnych schopností a le..
31.99€
Bez dane:26.66€
Odteraz môžete bezpečne cestovať s vašimi obľúbenými knižkami z edície Albi kúzelné čítanie.Zbaľte deťom na prázdniny, na výlet alebo aj na chalupu Albi ceruzku s knihou z edície Kúzelné čítanie. Do cestovného neoprénového puzdra sa zmestí ceruzka aj s potrebnou nabíjačkou.V púzdre je elektronické p..
4.99€
Bez dane:4.16€
Preskúmajte zemeguľu s hovoriacim glóbusom!Nebeský glóbus údajne používal už slávny matematik, fyzik a astronóm Archimedes v 3. storočí pred naším letopočtom. Asi by mu nikdy nenapadlo, že raz bude táto kartografická pomôcka aj hovoriť. Pomocou ceruzky Albi môžete interaktívny glóbus rozhovoriť a do..
79.99€
Bez dane:66.66€
Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých!Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety.Vytvorte alebo rozš..
64.99€
Bez dane:59.08€
Vianočné koledy Kúzelné čítanie Vianočné koledy Kúzelné čítanie
Nedostupné
Vianočné koledy, ktoré si môžu deti aj sami zahrať.Zoznámte sa s najznámejšími vianočnými koledami. Vezmite si hovoriace pero a vypočujte si príbehy z obrázka, rozhovory postáv, alebo si môžu zahrať jednoduchý kvíz. Búvaj, dieťa krásne, Tichá noc a mnoho iných.Kniha obsahuje 16 tradičných ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Spev, zábava a smiech! Spievanka a Zahrajko si pre vás pripravili veľa krásnych piesní a prekvapení. V knižke ožije Macko Lacko, Žaba Gaba, Ježko Zmrzlinár a mnohí ďalší. Nový kamarát, záhadný Lišiak DaVi..
19.99€
Bez dane:18.17€
Objavte krásy našej planéty!Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.Na jednotlivých stranách sa zoznámite so všetkými kontinentam..
18.99€
Bez dane:17.26€
Rozmotaj si jazýček s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie
Nedostupné
Logopédia hrou.Kniha zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. V knižke nájdete krásne ilustrácie, ktoré podnecujú spontánne reakcie dieťaťa. Nechýbajú básničky, chytľavé pesničky, zaujímavé úlohy a komiksy. Na záver knižky je prip..
64.99€
Bez dane:59.08€
Anglické pesničky pre najmenších.My English Song Book z edície Kúzelné čítanie je ďalšou knihou vytvorenou podľa metódy  Helen Doron. Tentokrát na vás čakajú veselé anglické pesničky pre najmenšie deti, ktoré sa vďaka rytmu ľahko naučia základné anglické slovíčka. Kniha obsahuje 16 piesní,..
19.99€
Bez dane:18.17€
Interaktívna kniha Cesta do rozprávky prináša osem obľúbených rozprávočiek.Červená čiapočka, Janko a Marienka, Budulínček a ďalšie postavičky ožívajú v krásnych ilustráciách Michaely Bergmannovej. Započúvajte sa do rozprávok nahovorených Dagmar Sanitrovou a Jankom Gallovičom. Každú rozprávku si..
18.99€
Bez dane:17.26€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 43 (4 stránok)