Menu
Your Cart

Albi

Albi Kúzelné čítanie pre malých školákov

S Albi Kúzelným čítaním sa vaše deti ponoria do fascinujúceho sveta slov a príbehov. Tieto knihy sú navrhnuté s ohľadom na rozvoj čitateľských zručností a fantázie, čo robí čítanie nielen zábavným, ale aj vzdelávacím zážitkom pre deti. Každá kniha je starostlivo vybraná a prispôsobená veku a záujmom detí, aby ich čítanie posúvalo vpred a rozvíjalo ich lásku k literatúre.

Interaktívne knihy s množstvom aktivít

Sada edukačných kníh od Albi obsahuje rôzne príbehy a farebné obrázky, ktoré majú za cieľ podporiť čitateľské schopnosti a rozvíjať záujem detí o čítanie. Tieto knihy obsahujú interaktívne prvky, ako sú hádanky, úlohy na zapamätanie, alebo ďalšie zábavné aktivity, ktoré pomáhajú dieťaťu aktívne sa zapojiť do čítania a učenia sa. Kúzelné čítanie od Albi je preto populárna voľba pre rodičov a učiteľov, ktorí chcú podporiť literárne zručnosti detí a rozvíjať ich kreativitu a predstavivosť.

Hra Ubongo Mini Hra Ubongo Mini
Nedostupné
Hra Ubongo MiniObľúbená a úspešná hra Ubongo v zmenšenom mini vydaní.Vašou úlohou je nájsť čo najrýchlejšie správne dieliky a čo najrýchlejšie pokryť svetlú plochu na karte.Môžete si ju kedykoľvek jednoducho pribaliť na cesty.Hra Ubongo Mini obsahuje: 32 obojstranných herných kariet (64 zadaní), 32 ..
14.99€
Bez dane:12.49€
Hra Ubongo JuniorUbongo Junior je variantom obľúbenej rodinnej hry, ktorá je tentokrát určená priamo deťom.V hre Ubongo Junior sa všetci hráči súčasne snažia postaviť skladačku z farebných dielikov, na ktorých sú roztomilé zvieratká. Malí hráči si môžu vybrať jednoduchšiu skladačku z dvoch dielikov ..
29.99€
Bez dane:24.99€
Hra Hadi a žebříkyDostaňte svojho zajačika čo najrýchlejšie hore na posledné políčko.Ale pozor na zradné a klzké hady, ktoré vám túto neľahkú úlohu trošičku sťažia. Našťastie si môžete skrátiť cestu po rebríkoch. Tak rýchlo, nech už ste hore!Klasická stolová hra, ktorá pobaví celú rodinu.OBSAH HRY:4..
10.99€
Bez dane:9.16€
Hra Želví skluzavkaKrásneho slnečného dňa sa všetky zvieratká z džungle stretli pri jazere, aby sa zahrali na schovávačku. Lenže korytnačka má ako vždy oneskorenie!Aby bola u svojich kamarátov čo najskôr, rozhodla sa šmýkať riekou a špliechať okolo seba, aby svojich priateľov vyhnala z ich skrýš.Prv..
27.99€
Bez dane:23.33€
Múdre kocky - ZvieratáSvižná vedomostná hra s kockami, ktorá preverí a obohatí vaše znalosti o zvieratách z celého sveta.Múdre kocky nielen preveria, ale tiež obohatia vaše znalosti o zvieratách z celého sveta. Viete, ktorý mäsožravý cicavec s hmotnosťou 50 kg žije v horách? Táto svižná vedomostná h..
16.99€
Bez dane:14.16€
Hra Catan JuniorStaňte sa vodcom nebezpečných pirátov.Dávno predtým, ako na ostrov Katan priplávali prví osadníci, sa v jeho okolí pohybovali skupiny nebezpečných pirátov. V tejto hre sa stanete vodcom jednej z nich.Budete stavať pirátske základne, získavať zásoby, preháňať sa na rýchlych lodiach a ..
29.99€
Bez dane:24.99€
Spievankovo O povolaniach Kúzelné čítanieVitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Objavovanie, spev a hra. Spievanka a Zahrajko vás zoberú na výlet za povolaniami – tradičnými, ale aj takými, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli. Pozriete sa na sta..
19.99€
Bez dane:18.17€
Dinosaury - Samolepková knižka Kúzelné čítanieAký bol vlastne pravek? A ako vyzerali všetky tie veľké tvory, ktoré v ňom žili?Poďte sa pozrieť, ako to mohlo na našej planéte kedysi vyzerať.So samolepkami si môžete vytvoriť pravek podľa svojich predstáv.Dokonca môžete popustiť uzdu svojej fantázii a ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Ľudové zvyky a tradície Kúzelné čítanieViete, aké sú typické sviatky a obyčaje nášho národa?Múdry človek pozná a vníma svoje korene, ľudovú kultúru a predkov. Táto knižka pútavou a zábavnou formou približuje pestrú paletu ľudových zvykov a tradícií.Všetko sa dozviete v príbehoch, ktoré vám rozpovie ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanie Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanie
Nedostupné
Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanieKrtko je kamarát, s ktorým rozhodne nie je nuda.Kto by nepoznal malého neposedníka krtka! Interaktívna kniha Krtkove príbehy je určená pre najmenšie deti od 2 rokov. Najprv krtko pomôže so stavbou nového domčeka, ktorý si vysnívala myška, potom zachráni strat..
11.99€
Bez dane:10.90€
Kvído Písmenká v kockeKvído Písmenká v kocke sú obrázkové kartičky pre deti od 4 rokov.Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej..
18.99€
Bez dane:15.83€
Kvído Angličtina v kockeKvído Angličtina v kocke sú obrázkové kartičky pre deti od 7 rokov.Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z urč..
18.99€
Bez dane:15.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 46 (4 stránok)