Menu
Your Cart

Albi

Zábava z hlavy dvoch študentov.

Príbeh spoločnosti Albi začal v roku 1991. Dvaja vysokoškoláci dostali nápad, ako jednoducho a zábavne zarobiť prvé peniaze, a popritom sa baviť a hrať sa. Úspech sa dostavil a mladíci mohli hneď prvý deň zhodnotiť ako vydarený - užili si zábavu a na predaji pohľadníc aj zarobili. 

Darčeky na mieru.

V roku 1996 sa Albi hry úspešne expandovali na Slovensko. Okrem prianí a stolných hier tu nájdete hlavolamy, diáre a kalendáre, darčeky v podobe miniatúrnych vecičiek až po veľké plyšáky a vankúše. Absolútnym hitom sú perzonifikované darčeky a priania.

Hravá angličtina s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie Hravá angličtina s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie
Nedostupné
Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých!Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety.Vytvorte alebo rozš..
64.99€
Bez dane:59.08€
Vianočné koledy, ktoré si môžu deti aj sami zahrať.Zoznámte sa s najznámejšími vianočnými koledami. Vezmite si hovoriace pero a vypočujte si príbehy z obrázka, rozhovory postáv, alebo si môžu zahrať jednoduchý kvíz. Búvaj, dieťa krásne, Tichá noc a mnoho iných.Kniha obsahuje 16 tradičných ..
17.99€
Bez dane:16.35€
Spievankovo Kúzelné čítanie Spievankovo Kúzelné čítanie
Nedostupné
Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Spev, zábava a smiech! Spievanka a Zahrajko si pre vás pripravili veľa krásnych piesní a prekvapení. V knižke ožije Macko Lacko, Žaba Gaba, Ježko Zmrzlinár a mnohí ďalší. Nový kamarát, záhadný Lišiak DaVi..
18.99€
Bez dane:17.26€
Objavte krásy našej planéty!Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.Na jednotlivých stranách sa zoznámite so všetkými kontinentam..
17.99€
Bez dane:16.35€
Logopédia hrou.Kniha zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. V knižke nájdete krásne ilustrácie, ktoré podnecujú spontánne reakcie dieťaťa. Nechýbajú básničky, chytľavé pesničky, zaujímavé úlohy a komiksy. Na záver knižky je prip..
64.99€
Bez dane:59.08€
Anglické pesničky pre najmenších.My English Song Book z edície Kúzelné čítanie je ďalšou knihou vytvorenou podľa metódy  Helen Doron. Tentokrát na vás čakajú veselé anglické pesničky pre najmenšie deti, ktoré sa vďaka rytmu ľahko naučia základné anglické slovíčka. Kniha obsahuje 16 piesní,..
18.99€
Bez dane:17.26€
Interaktívna kniha Cesta do rozprávky prináša osem obľúbených rozprávočiek.Červená čiapočka, Janko a Marienka, Budulínček a ďalšie postavičky ožívajú v krásnych ilustráciách Michaely Bergmannovej. Započúvajte sa do rozprávok nahovorených Dagmar Sanitrovou a Jankom Gallovičom. Každú rozprávku si..
17.99€
Bez dane:16.35€
Oslavujem 2 roky - set II.
-20 % Nedostupné
Najlepšia narodeninová oslava pre najmenších.Srdečne ťa pozývam na najväčšiu, najlepšiu narodeninovú oslavu, kde zažijeme mnoho zábavy s elektronickou ceruzkou Albi, naučíme sa počítať, spájať si čísla s počtom bodiek na obrázku, spoznávať základné tvary a zvieratká. A niečo pekné nakreslíme voskovk..
88.03€ 110.04€
Bez dane:73.36€
Minikniha Denné činnosti Kúzelné čítanie Minikniha Denné činnosti Kúzelné čítanie
Nedostupné
Hovoriaca kniha prevedie deti každodennými činnosťami.Deti strávia jeden deň so súrodencami Miškom a Zuzankou a ich nerozlučnými spoločníkmi, psíčkom Benom a mačičkou Mínou.  Vstanú z postieľky, vyčistia si zúbky, dajú si niečo dobrého na obed a zahrajú sa. Všetky činnosti v knihe sprevádza pes..
6.00€
Bez dane:5.45€
Vyrob si neónové svetlo alebo lampičku do svojej izbičky.V kreatívnej sade Neónové obrázky z radu Albi Crafts nájdeš všetko potrebné. Navyše motív môžeš kedykoľvek zmeniť a lampičku prerobiť a tak ťa nikdy neomrzí.Sada podporuje detskú fantáziu.Vyrábať môžeš podľa svojej fantázie alebo sa inšpirovať..
39.99€
Bez dane:33.33€
Kúzelný 3D Betlehem s vianočnými koledami.Dotvorte si vianočnú atmosféru tradičným Betlehemom, ktorý k Vianociam neodmysliteľne patrí. Pomocou ceruzky ALBI si môžete prehrať 10 krásnych vianočných kolied ako Tichá noc, Búvaj dieťa krásne, Narodil sa Kristus Pán a ďalšie, v spievanom i nespievanom po..
11.99€
Bez dane:10.90€
Zaujme malých aj väčších astronómov.Čo by asi povedali starovekí hvezdári a astronómovia na dnešné poznatky o vesmíre? Poďme sa pozrieť akú dlhú cestu prešiel výskum vesmíru od prvotných pozorovaní hviezd až po lety na Mesiac a ešte ďalej.Pohľad na vesmír od minulosti až po súčasnosť.Profesor Pulzar..
17.99€
Bez dane:16.35€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 44 (4 stránok)