Menu
Your Cart

Albi

Zábava z hlavy dvoch študentov.

Príbeh spoločnosti Albi začal v roku 1991. Dvaja vysokoškoláci dostali nápad, ako jednoducho a zábavne zarobiť prvé peniaze, a popritom sa baviť a hrať sa. Úspech sa dostavil a mladíci mohli hneď prvý deň zhodnotiť ako vydarený - užili si zábavu a na predaji pohľadníc aj zarobili. 

Darčeky na mieru.

V roku 1996 sa Albi hry úspešne expandovali na Slovensko. Okrem prianí a stolných hier tu nájdete hlavolamy, diáre a kalendáre, darčeky v podobe miniatúrnych vecičiek až po veľké plyšáky a vankúše. Absolútnym hitom sú perzonifikované darčeky a priania.

Hra Maškrtné medvedie príbehy Hra Maškrtné medvedie príbehy
Novinka Nedostupné
Mlsné medvedie príbehy je kooperatívna hra, v ktorej hráči spolupracujú a snažia sa poraziť samotnú hru (hráči vyhrávajú alebo prehrávajú spoločne). Úlohou hráčov, ktorí dohromady ovládajú dve figúrky (figúrky teda neprináležia žiadnemu konkrétnemu hráčovi), je zozbierať v lese zásoby jedla na zimu,..
20.99€
Bez dane:17.49€
Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanie Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanie
Novinka
Krtko je kamarát, s ktorým rozhodne nie je nuda.Kto by nepoznal malého neposedníka krtka! Interaktívna kniha Krtkove príbehy je určená pre najmenšie deti od 2 rokov. Najprv krtko pomôže so stavbou nového domčeka, ktorý si vysnívala myška, potom zachráni strateného zajačika a nakoniec sa vydá na výle..
7.85€
Bez dane:7.14€
Súprava na výrobu trblietavých samolepiek.Vyrobte si farebné samolepky podľa svojej fantázie. Vďaka konceptu hra-učenie-zábava si deti ľahko nájdu cestu k zábavnému tvoreniu. Kreatívna sada podporuje fantáziu a tvorivosť. Súprava obsahuje: 8 hárkov samolepiek, 58 rôznych zafarbených fólií,..
17.99€
Bez dane:14.99€
Súprava Najlepší kamarát - Ľadový medvedík na výrobu roztomilého plyšiaka z kolekcie Albi Crafts.Ušite si roztomilého ľadového medvedíka so súpravou Najlepší kamarát - Ľadový medvedík z kolekcie Albi Crafts. Súprava je určená pre deti od 8 rokov, ktoré zoznámi so základmi ručného šitia, čím zábavnou..
23.99€
Bez dane:19.99€
Súprava Najlepší kamarát - Panda na výrobu roztomilého plyšiaka z kolekcie Albi Crafts.Ušite si roztomilého medvedíka pandu so súpravou Najlepší kamarát - Panda z kolekcie Albi Crafts. Súprava je určená pre deti od 8 rokov, ktoré zoznámi so základmi ručného šitia, čím zábavnou formou potrénujete man..
23.99€
Bez dane:19.99€
Kvído Písmenká v kocke Kvído Písmenká v kocke
Nedostupné
Kvído Písmenká v kocke sú obrázkové kartičky pre deti od 4 rokov.Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej oblasti. Hráči majú p..
18.99€
Bez dane:15.83€
Kvído Matematika v kocke sú obrázkové kartičky pre deti od 8 rokov.Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej oblasti. Hráči majú..
18.99€
Bez dane:15.83€
Kvído Angličtina v kocke sú obrázkové kartičky pre deti od 7 rokov.Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej oblasti. Hráči majú..
18.99€
Bez dane:15.83€
Interaktívna kniha, s ktorou sa vaše dieťa bude tešiť do škôlky.Knihou vás prevedú veselé sestričky mačičky Mici a Mňau, ktoré vám ukážu, ako to chodí v ich škôlke, aké pravidlá sa tam dodržujú a že je škôlka úplne MŇAAAU zábavné miesto počas celého roka. Na každý mesiac pripravili veselú tematickú ..
19.99€
Bez dane:18.17€
Pútavá a láskavá rozprávka o stretnutí víly Anjelinky a princeznej Jolanky vás zavedie do vílej krajiny.Spoznáte čarovnú moc kúzelnej paličky, víly vám prezradia svoje prísne strážené tajomstvá a naučíte sa od nich aj nejakú magickú formulku. Síla lásky a priateľstva prekoná aj rozdiely medzi vílou ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Kniha Moje prvé čísla naučí malé deti počítať a pritom si užiť veľa zábavy. Počítanie totiž nie je nuda!Deti sa hravou formou zoznámia s jednotlivými číslami od jednotky po dvadsať a po desiatkach do sto. Vďaka krásnym príbehom a básničkám, ktoré sa skrývajú pod jednotlivými číslami, si čísla postup..
18.99€
Bez dane:17.26€
Ponorte sa do sveta zvierat!Interaktívna hovoriaca detská kniha Zvieratká v ZOO z edície Kúzelné čítanie zavedie deti od 3 rokov do jednej malej zoologickej záhrady, kde na vrátnici pracuje pan Veselý. Pan Veselý je veľmi obľúbený u všetkých zvieratiek v ZOO, a tak niet divu, že keď sa blíži deň jeh..
18.99€
Bez dane:17.26€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 48 (4 stránok)