Menu
Your Cart

Mozaiky

Mozaiky
Mozaiky pre deti sú výborným spôsobom na zahnanie nudy a podporu kreativity a trpezlivosti. Deti si pri nich tiež cvičia jemnú motoriku, úchop aj koordináciu oko-ruka. U nás si vyberiete mozaiky pre batoľatá aj pre deti od 3 rokov.
Veľkú radosť vašim omrvinkám urobí drevená mozaika pre deti. vyberte si hneď z niekoľkých druhov pre batoľatá s väčšími dielikmi aj s drobnejšími dielikmi pre väčšie deti. Skvelá je veľká retro mozaika s farebnými hubkami.
Nalepovacia mozaika je skvelou zábavou, keď je vonku zlé počasie, alebo aj na cesty či dovolenku. Zvieratá, baletky, piráti, dinosaury, motýle, vesmírna loď, rôzne tvary a trblietavé flitre – to všetko môžu deti nalepiť a vytvoriť si tak obrázok do izbičky. Záleží, aká téma sa deťom páči. Mozaiky pre deti sú skrátka zázračné.

Najpredávanejšie v kategórii Mozaiky

1 Mozaika Svet Zvierat Maxi Mozaika Svet Zvierat Maxi - Na ceste 13.75€
2 Mozaika Zvieratká Mozaika Zvieratká - Na sklade 8.80€ 5.72€
3 DIY Vyrob si sám Korunky DIY Vyrob si sám Korunky - Nedostupné 11.35€
4 Mozaika Dinosaury Mozaika Dinosaury - Nedostupné 8.95€
Vytvor si trblietavé vtáčiky!Jedinečná kreatívna súprava pre deti s trblietavými nálepkami a trblietkami od francúzskej značky Crea Lign je vhodná pre deti od 5 rokov. Obsahuje 6 obrázkov pestrofarebných vtákov, 5 hárkov s farebnými a rôzne tvarovanými trblietavými nálepkami a 3 tuby s trblietkami. ..
18.90€
Bez dane:15.75€
Trblietavá mozaika Svet víl 5+ Trblietavá mozaika Svet víl 5+
Odosielame do 12 dní
Vytvor si Trblietavé Víly!Jedinečná kreatívna súprava pre deti s trblietavými nálepkami od francúzskej značky Crea Lign je vhodná pre deti od 5 rokov. Obsahuje 6 obrázkov víl, 5 hárkov s farebnými a rôzne tvarovanými trblietavými nálepkami a 3 tuby s trblietkami. Vďaka nim si deti rozprávkové víly k..
18.90€
Bez dane:15.75€
Trblietavá mozaika Morské panny 5+ Trblietavá mozaika Morské panny 5+
Nedostupné
Vytvor si trblietavé morské panny!Jedinečná kreatívna súprava pre deti s trblietavými nálepkami od francúzskej značky Crea Lign je vhodná pre deti od 5 rokov. Obsahuje 6 obrázkov morských panien, 5 hárkov s farebnými a rôzne tvarovanými trblietavými nálepkami a 3 tuby s trblietkami. Vďaka nim si det..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vytvor si diamantové portréty víl!Jedinečná kreatívna súprava pre deti s nalepovacími kamienkami od francúzskej značky Crea Lign je vhodná pre deti od 5 rokov. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 vrecúška s malými trblietavými kamienkami na nalepenie a 1 pero na nanášanie kamienkov. Vďaka nim si deti rozpráv..
16.90€
Bez dane:14.08€
Vytvor si nádherné trblietavé kone!Jedinečná kreatívna súprava pre deti s nalepovacími kamienkami od francúzskej značky Crea Lign je vhodná pre deti od 5 rokov. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 vrecúška s malými trblietavými kamienkami na nalepenie a 1 pero. Vďaka nim si deti kone krásne dotvoria. V balen..
16.90€
Bez dane:14.08€
Vytvor si rozkošné trblietavé obrázky!Nalepovacia diamantová mozaika Tropické zvieratká je úžasná kreatívna sada od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek a 281 diamantových nálepiek. Vďaka nim si deti farebné zvieratká kr..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vytvor si rozkošné trblietavé obrázky!Nalepovacia diamantová mozaika Zvieratká je úžasná kreatívna sada od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky vhodné už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek a 281 diamantových nálepiek. Vďaka nim si deti farebné zvieratká krásne vyzd..
18.90€
Bez dane:15.75€
Hračka, ktorá hýri leskom a farbami.Sada štyroch obrázkov s motívom obrovských mýtických tvorov a ich malých dievčenských kamarátok na dotvorenie farebnými mini kamienkami. Do misky nasypané kamienky si pomocou „pera“ povyberáš a umiestniš na lepivé miesta obrázkov. Kamienky dodajú obrázkom lesk a r..
15.25€
Bez dane:12.71€
Mozaika Lesné Zvieratá Mozaika Lesné Zvieratá
Nedostupné
Mozaika rozprávkových zvierat vytvorená zo vzorkovaných penových samolepiek 3 rôznych veľkostí.Úchvatná rozmanitosť tvarov, vzorov a vzorcov prírody ako úvod do tvorby mozaiky. Naučíte sa aj, že ak pri ukladaní dielikov zachováte pravidelnosť, vytvoríte vzorku. Pomocou týchto podložiek v tvare zvier..
17.15€
Bez dane:14.29€
Vytvor si vlastné trblietavé doplnkyKreatívna sada Diamantová mozaika Princezna od Tookyland je skvelý spôsob, ako spoznať nový umelecký štýl. Deti si vďaka trblietavým nalepovacím kamienkom vytvoria 1 korunku, 4 veľké prívesky na kľúče či batoh aj 6 rozkošných trblietavých nálepiek. V sade je viac ..
14.95€
Bez dane:12.46€
Deti si vytvoria krásne mozaikové obrázkyNalepovacia mozaika Prvé zvieratká od Tookyland predstavuje skvelú aktivitu na jemnú motoriku a kreativitu. Deti v balení nájdu 8 rozkošných predlohových obrázkov, ktoré si môžu dokončiť prostredníctvom niekoľkých stoviek penových farebných samolepiek.Mozaiky..
10.95€
Bez dane:9.13€
Mozaika s obrázkami jednorožcov a víl rozvíja detskú kreativitu.Kreatívna sada 4 obrázkov na dotvorenie samolepiacimi trblietavými penovými štvorčekmi a lesklými kamienkami. Na princípe tvorenia podľa čísiel sú farebným dielikom priradené čísla na obrázkoch aj v návode. Výsledkom sú jagavé mozaiky s..
21.75€
Bez dane:18.13€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)