Menu
Your Cart

Kabelky a peňaženky

Kabelky a peňaženky

Krásne, originálne a zároveň praktické peňaženky pre deti. Ideálne portmónky na mince či iné drobnosti a poklady. Vyberte si krásne peňaženky so zvieratkami či princeznami.

Ak hľadáte niečo väčšie, pre deti u nás nájdete aj zvieratkovské kabelky, skvelé cez rameno. Môžete ich krásne zladiť s peňaženkou, alebo s batohom či kufríkom. Radosť urobí aj vyšívaná letná taštička.

Najpredávanejšie v kategórii Kabelky a peňaženky

Peňaženka Trblietavá modrá Peňaženka Trblietavá modrá
Novinka Nedostupné
Trblietavá štýlová peňaženka.Detská peňaženka na zips v trblietavej modrej farbe od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom vašich detí. Vďaka praktickému zapínaniu na zips sa deťom dobre používa a všetky svoje veci v nej majú bezpečne uzavreté.Detská peňaženka na..
12.95€
Bez dane:10.79€
Peňaženka Trblietavá ružová Peňaženka Trblietavá ružová
Novinka Nedostupné
Trblietavá štýlová peňaženka.Detská peňaženka na zips v trblietavej ružovej farbe od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom vašich detí. Vďaka praktickému zapínaniu na zips sa deťom dobre používa a všetky svoje veci v nej majú bezpečne uzavreté.Detská peňaženka n..
12.95€
Bez dane:10.79€
Kabelka Panda Kabelka Panda
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplnok pre vaše detiDetská kabelka cez rameno v podobe pandy od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym doplnkom detského outfitu. Kabelka sa zapína na zips, aby v nej boli poklady vašich detí v bezpečí. Originálny dizajn z FrancúzskaKabelka Panda o veľkosti ..
24.95€
Bez dane:20.79€
Kabelka Ružová Kabelka Ružová
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplnok pre vaše detiDetská kabelka cez rameno v jemnej ružovej farbe od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym doplnkom detského outfitu. Kabelka sa zapína na zips, aby v nej boli poklady vašich detí v bezpečí. Originálny dizajn z FrancúzskaRužová kabelka o ..
26.95€
Bez dane:22.46€
Ľadvinka Dobrodružstvo Ľadvinka Dobrodružstvo
Nedostupné
Plátená ľadvinka na výlety aj prázdniny!Detská ľadvinka s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 22 x 11 x 6 cm s objemom 1,4 l sa stane užitočným doplnkom vašich detí. Má jedno veľké vrecko na zips. Vďaka tomu sa deťom do obličky dobre ukladajú veci a nič z nej nevypadn..
16.50€
Bez dane:13.75€
Praktický doplnok pre deti i dospelýchMalá peňaženka na zips v podobe modrej mačky od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom pre deti aj dospelých. Mačičku stačí zatiahnuť za chvostík a penaženka sa otvorí či zavrie na zips. Na zipse je tiež karabínka v zlatej fa..
12.95€
Bez dane:10.79€
Praktický doplnok pre deti i dospelýchMalá peňaženka na zips v podobe šedej mačky od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom pre detí aj dospelých. Mačičku stačí zatiahnuť za chvostík a portmónka sa otvorí či zavrie na zips. Na zipse je tiež karabínka v zlatej far..
12.95€
Bez dane:10.79€
Praktický doplnok pre deti i dospelýchMalá peňaženka na zips v podobe fialovej mačky Katie od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom pre deti aj dospelých. Mačičku stačí zatiahnuť za chvostík a peňaženka sa otvorí či zavrie na zips. Na zipse je tiež karabínka v z..
12.95€
Bez dane:10.79€
Peňaženka Mačka Ružová Peňaženka Mačka Ružová
Nedostupné
Praktický doplnok pre deti i dospelýchMalá peňaženka na zips v podobe ružovej mačky od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym a praktickým doplnkom pre deti aj dospelých. Mačičku stačí zatiahnuť za chvostík a portmónka sa otvorí či zavrie na zips. Na zipse je tiež karabínka v zlatej f..
12.95€
Bez dane:10.79€
Kabelka Lienka Kabelka Lienka
Nedostupné
Praktický a rozkošný doplnok pre vaše detiDetská kabelka cez rameno Lienka s metalickým povrchom od prvotriednej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym doplnkom detského outfitu. Kabelka sa zapína na zips, aby v nej boli poklady vašich detí v bezpečí. Popruh na kabelke je dlhý 75 cm a je nastav..
24.95€
Bez dane:20.79€
Kabelka Leopard Gaspard Ružová Kabelka Leopard Gaspard Ružová
Nedostupné
Praktický a rozkošný doplnok pre vaše detiDetská kabelka cez rameno Ružový leopard Gaspard s trblietavými detailmi od prvotriednej francúzskej značky Yuko B. sa stane krásnym doplnkom detského outfitu. Kabelka sa zapína na zips, aby v nej boli poklady vašich detí v bezpečí. Popruh na kabelke je dlhý..
24.95€
Bez dane:20.79€
Praktická a štýlová peňaženka so 7 vreckamiDetská peňaženka na zips v trblietavej zlatej farbe švédskej značky Busy Lizzie sa stane krásnym a praktickým doplnkom vašich detí. Predovšetkým zaujme školákov. Vďaka praktickému zapínaniu na zips sa deťom dobre používa a všetky svoje veci v nej majú bezpe..
14.99€
Bez dane:12.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 50 (5 stránok)