Menu
Your Cart

Rockahula Kids

Skrášlite si účes s touto nádhernou trblietavou čelenkou.Dodajte každému outfitu čarovný lesk s našou nádhernou širokou čelenkou s trblietkami.Dodá tvojmu outfitu štýl!Táto čelenka so skrúteným uzlom a posiata trblietkami je vyrobená z najjemnejšieho ružového zamatu s koncami omotanými grogrénovou s..
8.90€
Bez dane:7.42€
Skrášlite si účes s touto nádhernou flitrovou čelenkou.Dodajte každému outfitu čarovný lesk s našou nádhernou širokou čelenkou s flitrami.Dodá tvojmu outfitu štýl!Táto čelenka so skrúteným uzlom a posiata nelesklými trblietavými flitrami je vyrobená z najjemnejšieho tmavoružového zamatu s koncami om..
8.90€
Bez dane:7.42€
Čelenka s mašľou
-20 %
Skrášlite si účes s touto nádhernou tylovou čelenkou.Nádherná tylová čelenka s trblietavými zlatými hviezdami.Dodá tvojmu outfitu štýl!Má pútavú nadrozmernú mašľu, je tiež navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlné nosenie malým hlavičkám...
7.12€ 8.90€
Bez dane:5.93€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Hviezda je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s nádhernou zlatou vyšívanou padajúcou hviezdou navrchu má zapínanie na cvo..
18.00€
Bez dane:15.00€
Najlepšie miesto pre všetky vaše poklady!Naša nádherná super mäkká zamatová šperkovnica Dúha je ideálnym miestom na uchovanie všetkých vašich šperkov a obľúbených pokladov!Skvelý darček pre malé parádnice!Táto šperkovnica s krásnou vyšívanou dúhou na vrchu má zapínanie na cvok, ktoré odhaľuje štyri ..
18.00€
Bez dane:15.00€
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou gumičiek.Tieto nádherné gumičky do vlasov s sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu lesku! Dodajú tvojmu outfitu štýl!Balenie obsahuje dve gumičky. Jedna je vyrobená z  jemnej tmavoružovej zamatovej látky s nádychom trblietania, zatiaľ čo..
8.90€
Bez dane:7.42€
Sponky do vlasov Hviezda 2ks
Nedostupné
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou sponiek.Chyťte hviezdy a noste ich vo vlasoch s našimi krásnymi sponkami! Tieto nádherné sponky s hviezdičkami sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu lesku! Sponky s motívom trblietavých hviezd. Obsahuje dve sponky s krásnymi super trbli..
7.50€
Bez dane:6.25€
Sponky do vlasov Baletka 2ks
Nedostupné
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou sponiek.Tieto sladké sponky s baletnými topánočkami sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu štýlu! Sponky s motívom baletu. Obsahuje dve sponky s krásnymi malými baletnými topánkami v jemných ružových trblietkach s krásnou ružovou mašľou...
7.50€
Bez dane:6.25€
Gumičky do vlasov Koala 4ks
Nedostupné
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou gumičiek.Tieto sladké gumičky do vlasov s medvedíkom koala sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu sladkosti! Gumičky s motívom medvedíka koaly. Balenie obsahuje dve gumičky s mäkkou koalou s trblietavými detailmi na nose, pripevnené k tm..
7.90€
Bez dane:6.58€
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou sponiek.Tieto sladké sponky s medvedíkom koala sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu štýlu! Sponky s motívom medvedíka koaly. Obsahuje dve sponky s rozkošnou šedou koalou s čiernym trblietavým nosom, sediacou na krásnej tmavoružovej gro..
7.50€
Bez dane:6.25€
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou gumičiek.Tieto sladké gumičky do vlasov s medvedíkom sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu sladkosti! Gumičky s motívom medvedíka. Balenie obsahuje dve gumičky s mäkkým mackom s trblietavými detailmi v nose a ušiach, pripevnené k tmavor..
7.90€
Bez dane:6.58€
Sponky do vlasov Medvedík 2ks
Nedostupné
Skrášlite si účes s touto nádhernou sadou sponiek.Tieto sladké sponky s medvedíkom sú dokonalým spôsobom, ako dodať vášmu dňu trochu štýlu! Sponky s motívom medvedíka. Obsahuje dve mäkké sponky s mackom, jeho roztomilou tváričkou a trblietavými ušami, ozdobené zlatými stužkovými sponami. S..
7.50€
Bez dane:6.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 23 (2 stránok)