Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Využite dlhé cestovanie autom či lietadlom plnohodnotne a zábavne s našimi knihami na dovolenku. Už nebudete riešiť, ako zabaviť dieťa v aute. Vaše dieťatko sa bude namiesto neustáleho pýtania „Už tam budeme?“ zlepšovať napríklad v počítaní, precvičí si logické myslenie, obohatí slovnú zásobu, započúva sa do riekaniek či pesničiek, zoznámi sa so zvieratkami, budú si vymaľovávať či nalepovať. Objavte detské knihy na dovolenku, samolepkové zošity (Tlapková patrola. Peppa Pig a ďalšie) na cesty.

Na ďalšiu cestu pribaľte deťom aspoň jeden z týchto titulov. Cesta bude deťom utekať oveľa rýchlejšie a ešte sa niečo nové naučí.

Najpredávanejšie v kategórii Zábava na cesty

Kartičky sú umývateľnéKreatívna sada Obťahovanie pre deti od Tookyland obsahuje 30 obojstranných kartičiek so 60 rôznymi úlohami. Deti si tak ľahko vyberú, na ktorú úlohu sa práve vrhnú. Niektoré aktivity sú jednoduchšie, deti obťahujú jednoduché čiary. Inde už musí zapojiť vlastnú kreativitu a hlav..
9.63€
Bez dane:8.75€
Kartičky sú umývateľnéSúprava Obťahovanie pre deti od Tookyland obsahuje 30 obojstranných kartičiek so 60 rôznymi úlohami. Deti si tak ľahko vyberú, na ktorú úlohu sa práve vrhnú. Niektoré aktivity sú jednoduchšie, deti len spájajú vďaka bodkám len jednoducho tvary, inde už musia zapojiť vlastnú kre..
9.63€
Bez dane:8.75€
Hrajeme si se samolepkami - Doprava Hrajeme si se samolepkami - Doprava
Nedostupné
Pre všetkých milovníkov dopravyTitul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy plné znovu použiteľných samolepiek, ktoré nemajú spodnú lepivú stranu a fungujú na báze statickej elektriny. Spoznajte všetky autá hravo!..
9.50€
Bez dane:8.64€
Pre všetkých milovníkov zvieratTitul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy plné znovu použiteľných samolepiek, ktoré nemajú spodnú lepivú stranu a fungujú na báze statickej elektriny. Spoznajte všetky zvieratká hravo!..
9.50€
Bez dane:8.64€
Moje první oblečkování - Ledové království Moje první oblečkování - Ledové království
Nedostupné
Pre všetky malé módne ikony!Titul obsahuje 16 farebných strán a viac ako 120 samolepiek (šaty, topánky, doplnky) na dolepenie a ozdobenie. Budú ich pri tom sprevádzať známe postavy z Ľadového kráľovstvách...
5.90€
Bez dane:5.36€
Moje první oblečkování - Princezny Moje první oblečkování - Princezny
Nedostupné
Pre všetky malé módne ikony!Titul obsahuje 16 farebných strán a viac ako 120 samolepiek (šaty, topánky, doplnky) na dolepenie a ozdobenie. Budú ich pri tom sprevádzať známe princezné z rozprávok...
5.90€
Bez dane:5.36€
Knižka so zvukmi dopravných prostriedkov, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj trúbenie klaksónov: auta, nákladiaku, bicykla, vlaku a lode. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, ktoré patr..
16.40€
Bez dane:14.91€
Knižka so zvukmi mláďat, do ktorej sa deti radi započúvajú.Stlač tlačidlo a počúvaj ako sa dorozumievajú mláďatká: jahňa, mačiatko, šteňa, prasiatko a kura. NOVINKA: Na poslednej dvojstrane je zvuková hra Hľadaj & nájdi. Zvukové tlačidlo prehráva náhodne päť zvukov alebo melódií, ktoré patria k ..
16.40€
Bez dane:14.91€
Nauč sa po anglicky s pánom Oskarom!Na najvyššom poschodí vysokánskej budovy býva milý a priateľský pes. Volá sa pán Oskar. Vydaj sa s ním a s jeho zlatou rybkou Pipom na cestu plnú dobrodružstiev. Stráviš noc pod hviezdnou oblohou, zlyžuješ dlhý svah, zaplávaš si v mori a navyše sa naučíš veľa nový..
13.90€
Bez dane:12.64€
Pod morom - Veľké samolepky Pod morom - Veľké samolepky
-15 %
Vydaj sa pod morskú hladinu za poriadnym dobrodružstvom s 50 samolepkami, vytláčacími maskami a modelmi!Do vetiev a krovia nalepuj samolepiek so zvieratami a s vytláčacími maskami a modelmi si uži plno zábavy! Uži si so samolepkami pri nalepovaní do rôznych scenérií veľa zábavy.Dotváranie strán..
3.32€ 3.90€
Bez dane:3.01€
Poďte s nami zistiť, čo všetko sa stalo na stavbe, kde je stavbyvedúcim pán Makovička.Na stavbu pána Makovičku práve prišiel nový bager, ktorému dal nákladiak Rudolf meno Kubo. Na stavbe zažije spolu s kamarátmi veľa dobrodružstiev. Kubovi sa podarí vykopať poklad, odhaliť strašidlo a stať sa hrdino..
18.99€
Bez dane:17.26€
Preži deň ako hovienko, sopka či panda Preži deň ako hovienko, sopka či panda
Nedostupné
Čo sa deje v ríši zvierat? Čo nám vraví veda o planéte Zem?Začítaj sa do knihy Preži deň ako... a zisti, čo sa deje vo svete okolo nás. Vo vtipných komiksoch, tajných denníkoch a prehľadných nákresoch ťa čaká množstvo pozoruhodných faktov a nových informácií.Najvtipnejší sprievodca po živote na zemi..
14.95€
Bez dane:13.59€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 106 (9 stránok)