Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Využite dlhé cestovanie autom či lietadlom plnohodnotne a zábavne s našimi knihami na dovolenku. Už nebudete riešiť, ako zabaviť dieťa v aute. Vaše dieťatko sa bude namiesto neustáleho pýtania „Už tam budeme?“ zlepšovať napríklad v počítaní, precvičí si logické myslenie, obohatí slovnú zásobu, započúva sa do riekaniek či pesničiek, zoznámi sa so zvieratkami, budú si vymaľovávať či nalepovať. Objavte detské knihy na dovolenku, samolepkové zošity (Tlapková patrola. Peppa Pig a ďalšie) na cesty.

Na ďalšiu cestu pribaľte deťom aspoň jeden z týchto titulov. Cesta bude deťom utekať oveľa rýchlejšie a ešte sa niečo nové naučí.

Najpredávanejšie v kategórii Zábava na cesty

Vitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Objavovanie, spev a hra. Spievanka a Zahrajko vás zoberú na výlet za povolaniami – tradičnými, ale aj takými, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli. Pozriete sa na stavbu, do škôlky aj nemocnice, k smelým has..
19.99€
Bez dane:18.17€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSada silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do mesta plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe mesta a hárok 33 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a dopravnými prostriedkami. Tie je možné prelepovať..
8.95€
Bez dane:7.46€
Kompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSúprava silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do supermarketu plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe obchodu a hárok 41 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a potravinami. Tie je možné prelepovať ..
8.95€
Bez dane:7.46€
A ako vyzerali všetky tie veľké tvory, ktoré v ňom žili?Poďte sa pozrieť, ako to mohlo na našej planéte kedysi vyzerať.So samolepkami si môžete vytvoriť pravek podľa svojich predstáv.Dokonca môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť si svojho vlastného dinosaura. Pozor!!! Kniha funguje ib..
12.99€
Bez dane:11.81€
Krtko je kamarát, s ktorým rozhodne nie je nuda.Kto by nepoznal malého neposedníka krtka! Interaktívna kniha Krtkove príbehy je určená pre najmenšie deti od 2 rokov. Najprv krtko pomôže so stavbou nového domčeka, ktorý si vysnívala myška, potom zachráni strateného zajačika a nakoniec sa vydá na výle..
11.99€
Bez dane:10.90€
Odtlač pršteky - Aktivity so zvieratkami Odtlač pršteky - Aktivity so zvieratkami
-15 %
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Pusťte sa s deťmi do hry s odtlačkami prstov - stačí odklopiť viečko z farebných atramentových vankúšikov a zaplniť stránky v knihe vlastnými výtvormi. Táto knižka prekypuje nápadmi na zábavné odtlačovanie prstíkov a ponúka deťom veľa miesta, ktoré môžu zaplniť s..
14.37€ 16.90€
Bez dane:13.06€
Interaktívna kniha, s ktorou sa vaše dieťa bude tešiť do škôlky.Knihou vás prevedú veselé sestričky mačičky Mici a Mňau, ktoré vám ukážu, ako to chodí v ich škôlke, aké pravidlá sa tam dodržujú a že je škôlka úplne MŇAAAU zábavné miesto počas celého roka. Na každý mesiac pripravili veselú tematickú ..
19.99€
Bez dane:18.17€
Hasiči - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie Hasiči - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie
-15 %
Spoznaj hasičov a ich prácu. Čaká ťa vyše 101 obrázkov - niektoré na hľadanie, iné na dolepenie.Nič nebaví deti tak ako hľadanie obrázkov a dolepovanie samolepiek na stránky pracovného zošita. V tomto zošite si takéto aktivity užijú do sýtosti - čaká ich totiž viac ako 101 obrázkov. Niektoré bu..
3.32€ 3.90€
Bez dane:3.01€
Princezné - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie Princezné - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie
-15 %
Spoznaj princezné a ich život. Čaká ťa vyše 101 obrázkov - niektoré na hľadanie, iné na dolepenie.Nič nebaví deti tak ako hľadanie obrázkov a dolepovanie samolepiek na stránky pracovného zošita. V tomto zošite si takéto aktivity užijú do sýtosti - čaká ich totiž viac ako 101 obrázkov. Niektoré ..
3.32€ 3.90€
Bez dane:3.01€
Dinosaury - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie Dinosaury - 101 vecí na hľadanie a nalepovanie
-15 %
Objavuj dinosaury. Čaká ťa vyše 101 obrázkov - niektoré na hľadanie, iné na dolepenie.Nič nebaví deti tak ako hľadanie obrázkov a dolepovanie samolepiek na stránky pracovného zošita. V tomto zošite si takéto aktivity užijú do sýtosti - čaká ich totiž viac ako 101 obrázkov. Niektoré budú najprv ..
3.32€ 3.90€
Bez dane:3.01€
Víla a princezná Kúzelné čítanie Víla a princezná Kúzelné čítanie
Nedostupné
Pútavá a láskavá rozprávka o stretnutí víly Anjelinky a princeznej Jolanky vás zavedie do vílej krajiny.Spoznáte čarovnú moc kúzelnej paličky, víly vám prezradia svoje prísne strážené tajomstvá a naučíte sa od nich aj nejakú magickú formulku. Síla lásky a priateľstva prekoná aj rozdiely medzi vílou ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Odtlač prstíky - Zvieratá
-15 %
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Odklop viečko a vytvor krásne obrázky pomocou farebných atramentových vankúšikov v tejto kreatívnej knihe plnej úloh.Kniha podporuje kreativitu a zručnosť.Táto kreatívna kniha obsahuje mnoho nápadov a návodov na vytvorenie zábavných obrázkov pomocou farebných odt..
10.12€ 11.90€
Bez dane:9.20€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 100 (9 stránok)