Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Využite dlhé cestovanie autom či lietadlom plnohodnotne a zábavne s našimi knihami na dovolenku. Už nebudete riešiť, ako zabaviť dieťa v aute. Vaše dieťatko sa bude namiesto neustáleho pýtania „Už tam budeme?“ zlepšovať napríklad v počítaní, precvičí si logické myslenie, obohatí slovnú zásobu, započúva sa do riekaniek či pesničiek, zoznámi sa so zvieratkami, budú si vymaľovávať či nalepovať. Objavte detské knihy na dovolenku, samolepkové zošity (Tlapková patrola. Peppa Pig a ďalšie) na cesty.

Na ďalšiu cestu pribaľte deťom aspoň jeden z týchto titulov. Cesta bude deťom utekať oveľa rýchlejšie a ešte sa niečo nové naučí.

Jednorožce Samolepkový zošitObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom dizajne značky Ylvi. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami čarovnej krajiny, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 7 hárkov samolepiek s jednorožcami na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z mimoriadne ..
5.50€
Bez dane:4.58€
Psy a mačky Samolepkový zošitObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkresleným pozadím, ktoré si môžete sami vyzdobiť! K dispozícii sú archy s 320 kusmi samolepiek s najrôznejšími mačičkami a psíkmi spolu s doplnkami na dotvorenie štýlu podľa Vašich..
4.95€
Bez dane:4.13€
Kone Samolepkový zošit Kone Samolepkový zošit
Nedostupné
Kone Samolepkový zošitObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii je 295 samolepiek s najrôznejšími potrebami a doplnkami pre kone na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Kreatívny zošit z ..
6.95€
Bez dane:5.79€
Knižka s aktivitami My 1st Busy BookJedinečná textilná knižka s krásnymi ilustráciami ponúka dvanásť rôznych aktivít vrátane zipsov, praciek, šnúrok, gombíkov a pod. Hraním s touto knižkou batoľa získava zručnosti, ktoré mu napr. uľahčia samostatné obliekanie a obúvanie. Knižku využijete aj na učeni..
22.76€
Bez dane:18.97€
Spievankovo O povolaniach Kúzelné čítanieVitajte v krajine SPIEVANKOVO! Tam, kde rád si každý zaspieva a kde všetko s piesňou ožíva!Objavovanie, spev a hra. Spievanka a Zahrajko vás zoberú na výlet za povolaniami – tradičnými, ale aj takými, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli. Pozriete sa na sta..
19.99€
Bez dane:18.17€
Silikónové nálepky Mesto Silikónové nálepky Mesto
Nedostupné
Silikónové nálepky MestoKompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSada silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do mesta plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe mesta a hárok 33 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a dopravnými prostriedkami...
8.95€
Bez dane:7.46€
Silikónové nálepky Supermarket Silikónové nálepky Supermarket
Nedostupné
Silikónové nálepky SupermarketKompaktná kreatívna sada na cesty aj na domaSúprava silikónových samolepiek Tookyland prenesie deti do supermarketu plného zvieratiek. Deti majú k dispozícii rozkladací obojstranný podklad v podobe obchodu a hárok 41 znovupoužiteľných samolepiek so zvieratkami a potravi..
8.95€
Bez dane:7.46€
Dinosaury - Samolepková knižka Kúzelné čítanie Dinosaury - Samolepková knižka Kúzelné čítanie
Nedostupné
Dinosaury - Samolepková knižka Kúzelné čítanieAký bol vlastne pravek? A ako vyzerali všetky tie veľké tvory, ktoré v ňom žili?Poďte sa pozrieť, ako to mohlo na našej planéte kedysi vyzerať.So samolepkami si môžete vytvoriť pravek podľa svojich predstáv.Dokonca môžete popustiť uzdu svojej fantázii a ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Minikniha Krtkove príbehy Kúzelné čítanieKrtko je kamarát, s ktorým rozhodne nie je nuda.Kto by nepoznal malého neposedníka krtka! Interaktívna kniha Krtkove príbehy je určená pre najmenšie deti od 2 rokov. Najprv krtko pomôže so stavbou nového domčeka, ktorý si vysnívala myška, potom zachráni strat..
11.99€
Bez dane:10.90€
Odtlač pršteky - Aktivity so zvieratkamiDeti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Pusťte sa s deťmi do hry s odtlačkami prstov - stačí odklopiť viečko z farebných atramentových vankúšikov a zaplniť stránky v knihe vlastnými výtvormi. Táto knižka prekypuje nápadmi na zábavné odtlačovanie prstíkov a ponúka..
16.90€
Bez dane:15.36€
Škôlkarov kalendár Kúzelné čítanieInteraktívna kniha, s ktorou sa vaše dieťa bude tešiť do škôlky.Knihou vás prevedú veselé sestričky mačičky Mici a Mňau, ktoré vám ukážu, ako to chodí v ich škôlke, aké pravidlá sa tam dodržujú a že je škôlka úplne MŇAAAU zábavné miesto počas celého roka. Na každý m..
19.99€
Bez dane:18.17€
Hasiči - 101 vecí na hľadanie a nalepovanieSpoznaj hasičov a ich prácu. Čaká ťa vyše 101 obrázkov - niektoré na hľadanie, iné na dolepenie.Nič nebaví deti tak ako hľadanie obrázkov a dolepovanie samolepiek na stránky pracovného zošita. V tomto zošite si takéto aktivity užijú do sýtosti - čaká i..
3.90€
Bez dane:3.55€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 81 (7 stránok)