Menu
Your Cart

Jiri Models

Spolupráca s Walt Disney.

JIRI MODELS je spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá už 30 rokov ponúka širokú paletu kníh, hračiek, hier a papierenského tovaru. Už viac ako 20 rokov spolupracuje so spoločnosťou Walt Disney a za tento čas sa stala jedným z jej najväčších licenčných partnerov v strednej Európe. Chlapci a dievčatá rozdielnych vekových kategórií tak majú k dispozícii veľké množstvo atraktívnych titulov, rozvíjajúcich rôzne zručnosti, s ktorými zažijú mnoho zábavy.

Prasiatko Peppa, Trollovia, Mimoni či Tlapková patrola.

 Spoločnosť JIRI MODELS vyrába množstvo formátov omaľovánok, kreatívnych aktivít a zábavných knižiek doplnených ďalšími prvkami, ako sú samolepky, šablóny, vystrihovačky či písacie potreby. Okrem vydavateľských titulov na trh prinášajú tiež detské pečiatky, samolepky, pexesá, písacie potreby a iné hry, hračky a papierenský tovar.

Svietia v tme - Zvieratká Samolepková knižka
Nedostupné
Zábavné aktivity so samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka so zvieratkami z celého sveta vás zavedie do rôznych oblastí, kde na vás čaká mnoho zábavy.Samolepky svietia v tme.Obsahuje 48 strán plných informácii i zábavných aktivít a viac ako 100 samolepiek (z toho dva listy svietiacich samolepi..
8.42€
Bez dane:7.65€
Svietia v tme - Vesmír Samolepková knižka
Nedostupné
Zábava so samolepkami.S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri objavovaní vesmíru. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s veľkým množstvom samolepiek, určených pre všetkých malých astronautov. Samolepková knižka rozširuje detskú kreativitu.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Samole..
8.42€
Bez dane:7.65€
Svietia v tme - Ľudské telo Samolepková knižka
Nedostupné
Zábava so samolepkami.S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri objavovaní ľudského tela. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s veľkým množstvom samolepiek, určených pre všetkých malých doktorov alebo vedcov. Samolepková knižka rozširuje detskú kreativitu.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja k..
8.42€
Bez dane:7.65€
Labková patrola - Lepím si znova a znova
Nedostupné
Samolepková zábava s Labkovou patrolou. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými postavičkami z Labkovej patroly.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listov omaľovánok a 4 listy statických samole..
6.49€
Bez dane:5.90€
Princezné - Lepím si znova a znova
Nedostupné
Samolepková zábava s Disney princeznami. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými princeznami z Disney.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listov omaľovánok a 4 listy statických samolepiek, ktor..
6.49€
Bez dane:5.90€
100 aktivít - Pre dievčatá
Nedostupné
Tento produkt je určený špeciálne pre dievčatá a obsahuje 100 rôznych aktivít, ktoré ich budú baviť a zaujímať.100 aktivít/ Pre dievčatá je skvelý produkt pre deti, ktorý im ponúka širokú škálu zábavy a zároveň rozvíja ich schopnosti a zručnosti.Aktivity sú zamerané na rôzne oblasti, ako napríklad t..
5.99€
Bez dane:5.45€
100 aktivít - Pre chlapcov
Nedostupné
Tento produkt je určený špeciálne pre chlapcov a obsahuje 100 rôznych aktivít, ktoré ich budú baviť a zaujímať.100 aktivít/ Pre chlapcov je skvelý produkt pre deti, ktorý im ponúka širokú škálu zábavy a zároveň rozvíja ich schopnosti a zručnosti.Aktivity sú zamerané na rôzne oblasti, ako napríklad š..
5.99€
Bez dane:5.45€
Ľadové kráľovstvo - Lepím si znova a znova
Nedostupné
Samolepková zábava s Ľadovým kráľovstvom. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými postavičkami z Ľadového kráľovstva.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listov omaľovánok a 4 listy statických s..
6.49€
Bez dane:5.90€
Přání - Omalovánky se samolepkami je skvelý produkt pre deti, ktorý ich zaujme a zabaví. Tento produkt obsahuje omalovánky s rôznymi obrázkami, ktoré deti môžu farebne vyplniť podľa vlastnej predstavy. Okrem toho sú k dispozícii aj samolepky, ktoré môžu deti prilepiť na svoje dielo a tak mu dodajú e..
3.30€
Bez dane:3.00€
Marvel - Omalovánky se samolepkami Marvel - Omalovánky se samolepkami
Nedostupné
Tento zošit prináša kombináciu omalovánok a samolepiek so známymi postavami z Marvel sveta.Omalovánky sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na používanie pre deti rôzneho veku. Každá stránka obsahuje obrázok jednej postavy alebo scenérie, ktorú môžu deti vyplniť farbami podľa vlastného vkusu. Samole..
3.30€
Bez dane:3.00€
Spidey - Tvarované omalovánky se samolepkami Spidey - Tvarované omalovánky se samolepkami
Nedostupné
Tieto omalovánky majú tvar obľúbeného superhrdinu Spideyho a obsahujú samolepky, ktoré deti môžu prilepiť na svoje dielo.Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre deti. Sú skvelým darčekom pre malých fanúšikov Spideyho a zaručene ich zabavia na dlhé hodiny. Vhodné pre deti všetkých v..
6.55€
Bez dane:5.95€
Můj sešit aktivit Jednorožec Jenda zavedie deti do kúzelného sveta jednorožcov. Sešit obsahuje farebné obrázky jednorožcov, hádanky, logické úlohy, farebné stránky na maľovanie a mnoho ďalších zábavných aktivít. Deti sa budú môcť zabaviť a zároveň sa učiť nové veci prostredníctvom tejto interaktívne..
8.20€
Bez dane:7.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 82 (7 stránok)