Menu
Your Cart

Jiri Models

Spolupráca s Walt Disney.

JIRI MODELS je spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá už 30 rokov ponúka širokú paletu kníh, hračiek, hier a papierenského tovaru. Už viac ako 20 rokov spolupracuje so spoločnosťou Walt Disney a za tento čas sa stala jedným z jej najväčších licenčných partnerov v strednej Európe. Chlapci a dievčatá rozdielnych vekových kategórií tak majú k dispozícii veľké množstvo atraktívnych titulov, rozvíjajúcich rôzne zručnosti, s ktorými zažijú mnoho zábavy.

Prasiatko Peppa, Trollovia, Mimoni či Tlapková patrola.

 Spoločnosť JIRI MODELS vyrába množstvo formátov omaľovánok, kreatívnych aktivít a zábavných knižiek doplnených ďalšími prvkami, ako sú samolepky, šablóny, vystrihovačky či písacie potreby. Okrem vydavateľských titulov na trh prinášajú tiež detské pečiatky, samolepky, pexesá, písacie potreby a iné hry, hračky a papierenský tovar.

Velikonoce Samolepková knížkaVeľkonočná samolepková knižka.Užite si veľa veľkonočnej zábavy s touto samolepkovou knižkou. Obsahuje 24 strán s veľkonočnou tematikou, náučným obsahom a viac ako 400 samolepiek na dolepenie a ozdobenie.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Samolepková knižka je plná činn..
5.20€ 10.40€
Bez dane:4.73€
Třpytivé oblékání - Módní návrhářkyZábavné obliekanie modeliek!Krásne ilustrovaná, samolepková knižka zaujme každé dieťa so záľubou v obliekaní modeliek.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 24 strán plných módy, 8 strán papierových samolepiek a 2 strany trblietavých samolepiek s ..
4.90€
Bez dane:4.45€
Třpytivé oblékání - Baletky Třpytivé oblékání - Baletky
Nedostupné
Třpytivé oblékání - BaletkyZábavné obliekanie baletiek!Krásne ilustrovaná, samolepková knižka zaujme každé dieťa so záľubou v baletkách.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 24 strán plných módy, 8 strán papierových samolepiek a 2 strany trblietavých samolepiek s glitrami. Samolep..
7.00€
Bez dane:6.36€
Třpytivé oblékání - Princezny Třpytivé oblékání - Princezny
Nedostupné
Třpytivé oblékání - PrinceznyZábavné obliekanie princezien!Krásne ilustrovaná, samolepková knižka zaujme každé dieťa so záľubou v princeznách.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 24 strán plných módy, 8 strán papierových samolepiek a 2 strany trblietavých samolepiek s glitrami. S..
7.00€
Bez dane:6.36€
Třpytivé oblékání - Jednorožci Třpytivé oblékání - Jednorožci
Nedostupné
Třpytivé oblékání - JednorožciZábavné obliekanie jednorožcov!Krásne ilustrovaná, samolepková knižka zaujme každé dieťa so záľubou v jednorožcoch. Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 24 strán plných módy, 8 strán papierových samolepiek a 2 strany trblietavých samolepiek s gl..
7.00€
Bez dane:6.36€
Labková patrola - Lepím si znova a znovaSamolepková zábava s Labkovou patrolou. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými postavičkami z Labkovej patroly.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listo..
6.49€
Bez dane:5.90€
Princezné - Lepím si znova a znovaSamolepková zábava s Disney princeznami. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými princeznami z Disney.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listov omaľovánok a 4..
6.49€
Bez dane:5.90€
100 aktivít - Pre dievčatáTento produkt je určený špeciálne pre dievčatá a obsahuje 100 rôznych aktivít, ktoré ich budú baviť a zaujímať.100 aktivít/ Pre dievčatá je skvelý produkt pre deti, ktorý im ponúka širokú škálu zábavy a zároveň rozvíja ich schopnosti a zručnosti.Aktivity sú zamerané na rôzn..
5.99€
Bez dane:5.45€
100 aktivít - Pre chlapcovTento produkt je určený špeciálne pre chlapcov a obsahuje 100 rôznych aktivít, ktoré ich budú baviť a zaujímať.100 aktivít/ Pre chlapcov je skvelý produkt pre deti, ktorý im ponúka širokú škálu zábavy a zároveň rozvíja ich schopnosti a zručnosti.Aktivity sú zamerané na rôzn..
5.99€
Bez dane:5.45€
Ľadové kráľovstvo - Lepím si znova a znovaSamolepková zábava s Ľadovým kráľovstvom. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými postavičkami z Ľadového kráľovstva.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, ..
6.49€
Bez dane:5.90€
Přání - Omalovánky se samolepkamiPřání - Omalovánky se samolepkami je skvelý produkt pre deti, ktorý ich zaujme a zabaví. Tento produkt obsahuje omalovánky s rôznymi obrázkami, ktoré deti môžu farebne vyplniť podľa vlastnej predstavy. Okrem toho sú k dispozícii aj samolepky, ktoré môžu deti prilepiť..
3.30€
Bez dane:3.00€
Marvel - Omalovánky se samolepkamiTento zošit prináša kombináciu omalovánok a samolepiek so známymi postavami z Marvel sveta.Omalovánky sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na používanie pre deti rôzneho veku. Každá stránka obsahuje obrázok jednej postavy alebo scenérie, ktorú môžu deti vyplniť far..
3.30€
Bez dane:3.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 75 (7 stránok)