Menu
Your Cart

Jiri Models

Spolupráca s Walt Disney.

JIRI MODELS je spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá už 30 rokov ponúka širokú paletu kníh, hračiek, hier a papierenského tovaru. Už viac ako 20 rokov spolupracuje so spoločnosťou Walt Disney a za tento čas sa stala jedným z jej najväčších licenčných partnerov v strednej Európe. Chlapci a dievčatá rozdielnych vekových kategórií tak majú k dispozícii veľké množstvo atraktívnych titulov, rozvíjajúcich rôzne zručnosti, s ktorými zažijú mnoho zábavy.

Prasiatko Peppa, Trollovia, Mimoni či Tlapková patrola.

 Spoločnosť JIRI MODELS vyrába množstvo formátov omaľovánok, kreatívnych aktivít a zábavných knižiek doplnených ďalšími prvkami, ako sú samolepky, šablóny, vystrihovačky či písacie potreby. Okrem vydavateľských titulov na trh prinášajú tiež detské pečiatky, samolepky, pexesá, písacie potreby a iné hry, hračky a papierenský tovar.

Bagre a žeriavy Moje prvé samolepkovanie
Nedostupné
Zábava so samolepkami!S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia a spoznajú rôzne druhy bagrov, žeriavov a iných typov pracovných dopravných prostriedkov.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 16 farebných strán a viac než 200 znovupoužiteľných samolepiek. Samolepkové knižky s..
5.59€
Bez dane:5.08€
V lese Moje prvé samolepkovanie
Nedostupné
Zábava so samolepkami!S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia s nálepkami a vydajú sa do lesa, kde spoznajú zvieratká, ktoré tam žijú.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 16 strán a viac ako 250 znovupoužiteľných samolepiek. Skrátka úžasný darček pre každého malého nepose..
5.59€
Bez dane:5.08€
Maznáčikovia Moje prvé samolepkovanie
Nedostupné
Zábava so samolepkami!V tejto samolepkovej knižke sa detičky zabavia so psíkmi, mačičkami, zajačikmi, škrečkami a ďalšími domácimi miláčikmi. Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 16 farebných strán a viac než 200 znovupoužiteľných samolepiek. Samolepkové knižky sú tiež ideál..
5.59€
Bez dane:5.08€
Dinosaury Moje prvé samolepkovanie
Nedostupné
Zábava so samolepkami!Vráť sa v čase a objavuj svet dinosaurov. V tejto samolepkovej knižke sa detičky zabavia a spoznajú rôzne druhy dinosaurov.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 16 farebných strán a viac než 200 znovupoužiteľných samolepiek. Samolepkové knižky sú tiež ideálno..
5.59€
Bez dane:5.08€
Doprava Náučná samolepková knižka
Nedostupné
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie na cesty medzi dopravné prostriedky ako autá, motorky, vlaky, balóny, lode, formule a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 te..
5.40€
Bez dane:4.91€
Mláďatá Náučná samolepková knižka
Nedostupné
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie do prírody medzi mláďatká žirafy, pandy, prasiatka, opičky psíka a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 tematických strán a v..
5.40€
Bez dane:4.91€
Zvieratá: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova!
Nedostupné
Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami!Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky so samolepkami so zvieratkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Samolepky môžeš opakovane používať.Obsahuje 4 farebné pozadia a viac ako 150 samolepiek na dolepenie a ozdobenie. Sam..
7.44€
Bez dane:6.76€
ZOO: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova!
Nedostupné
Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami!Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky so samolepkami so Zoo, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Samolepky môžeš opakovane používať.Obsahuje 4 farebné pozadia a viac ako 230 samolepiek na dolepenie a ozdobenie. Samolepkové..
7.44€
Bez dane:6.76€
Dinosaury - Vystrihovačky
Nedostupné
Nauč svoju ruku strihať.Zábavný titul obsahuje 32 stránok plných úžasných obrázkov s dinosaurami. Dieťa ich môže vystrihnúť, vymaľovať, ozdobiť samolepkami a niektoré dokonca aj poskladať. Stránky sú perforované a dajú sa ľahko vystrihnúť. Podporuje kreativitu, jemnú motoriku i vizuálnu predsta..
4.76€
Bez dane:4.33€
Džungľa - Vystrihovačky
Nedostupné
Nauč svoju ruku strihať.Zábavný titul obsahuje 32 stránok plných úžasných obrázkov so zvieratami. Dieťa ich môže vystrihnúť, vymaľovať, ozdobiť samolepkami a niektoré dokonca aj poskladať. Stránky sú perforované a dajú sa ľahko vystrihnúť. Podporuje kreativitu, jemnú motoriku i vizuálnu predsta..
4.76€
Bez dane:4.33€
Zábavné maľovanie s Labkovou patrolou.Stránky plné hľadania s lúštenia! Obsahuje 16 strán obrázkov v obľúbených rozprávkových motívoch. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľú..
3.99€
Bez dane:3.63€
Zábava s Annou a Elsou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu..
4.99€
Bez dane:4.54€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 85 (8 stránok)