Menu
Your Cart

Tvorenie pre dievčatá

Tvorenie pre dievčatá

Pre malé umelkyne

V našej kolekcii kreatívnych potrieb pre dievčatá nájdete všetko, čo potrebujete na podporu ich umeleckej fantázie! Nechajte vaše dievčatá objavovať svoju kreativitu s omaľovánkami, tetovačkami, mozaikami, ale aj pri výrobe náramkov, zdobení šperkov, navliekaní korálok.

Rozvíjajte ich kreativitu

Kreativita je kľúčovým prvkom v rozvoji detí, nechajte ich objavovať svet farieb, vzorov a štýlov. Okrem toho, že ich to bude nesmierne baviť, budú tiež rozvíjať svoje jemné motorické schopnosti a estetický zmysel. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby povzbudzovali ich tvorivosť a posilňovali ich sebavedomie v každom tvorivom projekte.

Najpredávanejšie v kategórii Tvorenie pre dievčatá

Tubi Jelly Kreatívny set XL SladkostiVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi sladkostí a koláčikov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpus..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL Morská panna Tubi Jelly Kreatívny set XL Morská panna
Nedostupné
Tubi Jelly Kreatívny set XL Morská pannaVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi morských panien. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusten..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set SladkostiVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi sladkostí. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa pre..
16.90€
Bez dane:14.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL Morská pannaVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi morských panien. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte d..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL JednorožecVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi jednorožcov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozp..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set Morská pannaVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi morských panien. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavič..
16.90€
Bez dane:14.08€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Melón XLXL sada pre ešte väčšie množstvo voňavého melónového slizuSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo s..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Melón DIY Slime Sada na výrobu slizu Melón
Nedostupné
DIY Slime Sada na výrobu slizu MelónVyrobte si svoj vlastný tyrkysový sliz s vôňou melónaSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Vďaka melónovej aróme a krásnej farbe zaujme sliz všetky vaše zmysly. Hra so slizom je ..
9.50€
Bez dane:7.92€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Magická ružová XLOhúrte svoje deti čarovným neónovo ružovým slizomSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo s..
25.00€
Bez dane:20.83€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Jahoda XLXL sada pre ešte väčšie množstvo voňavého slizuSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si vytvorte..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Jahoda DIY Slime Sada na výrobu slizu Jahoda
Nedostupné
DIY Slime Sada na výrobu slizu JahodaVyrobte si svoj vlastný sliz s vôňou jahodySkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Vďaka jahodovej aróme a krásnej farbe zaujme sliz všetky vaše zmysly. Hra so slizom je ideálna n..
9.50€
Bez dane:7.92€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Cookie XLXL sada pre ešte väčšie množstvo voňavého slizuSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si vytvorte..
19.90€
Bez dane:16.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 95 (8 stránok)