Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Nechajte deti ukázať svoje pravé ja! Personalizované náramky s menom značky Nojomojo im umožnia navrhnúť si svoj vlastný šperk! Vďaka príveskom na náramok s písmenkami aj ďalšími obrázkami si navrhnú jedinečné umelecké dielo. Pokiaľ im kúpite viac príveskov, náramok môžu neustále obmieňať. Personalizovaný náramok s menom či jednotlivé prívesky na náramok sú skvelým malým darčekom pre deti.

Najpredávanejšie v kategórii Personalizované náramky

Dúhové srdiečko Prívesok na náramok
Novinka
Ozdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok dúhové srdiečko švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa chuti.Prívesok..
1.50€
Bez dane:1.25€
Vianočný stromček Prívesok na náramok
-45 %
Vianočný stromček Prívesok na náramok..
0.83€ 1.50€
Bez dane:0.69€
Vianočná lízanka Prívesok na náramok
-45 %
Vianočná lízanka Prívesok na náramok..
0.83€ 1.50€
Bez dane:0.69€
Gitara Prívesok na náramok Gitara Prívesok na náramok
-30 %
Gitara Prívesok na náramok..
1.05€ 1.50€
Bez dane:0.88€
Santa Claus Prívesok na náramok
-45 %
Santa Claus Prívesok na náramok..
0.83€ 1.50€
Bez dane:0.69€
Bledoružový náramok na prívesky GLITTER..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Čerešňový detský náramok DISCO švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdob..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Biely detský náramok DISCO švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdobami ..
3.00€
Bez dane:2.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 68 (6 stránok)