Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Originálne personalizované náramky

Nechajte deti ukázať svoje pravé ja! Personalizované náramky s menom značky Nojomojo im umožnia navrhnúť si svoj vlastný šperk! Vďaka príveskom na náramok s písmenkami aj ďalšími obrázkami si navrhnú jedinečné umelecké dielo. Pokiaľ im kúpite viac príveskov, náramok môžu neustále obmieňať. Personalizovaný náramok s menom či jednotlivé prívesky na náramok sú skvelým malým darčekom pre deti.

Najpredávanejšie v kategórii Personalizované náramky

Dúhové srdiečko Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok dúhové srdiečko švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môž..
1.50€
Bez dane:1.25€
Dúha Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok dúha švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa c..
1.50€
Bez dane:1.25€
Zajac Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok zajac švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa..
1.50€
Bez dane:1.25€
Jednorožec Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok jednorožec švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby m..
1.50€
Bez dane:1.25€
Žirafa Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok žirafa švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť pod..
1.50€
Bez dane:1.25€
Zámok Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok zámok švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa..
1.50€
Bez dane:1.25€
Slon Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok slon švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa c..
1.50€
Bez dane:1.25€
Ružový náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Ružový detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdoben..
3.00€
Bez dane:2.50€
Bledofialový náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledofialový detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ď..
3.00€
Bez dane:2.50€
Zlatý náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Zlatý detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie..
3.00€
Bez dane:2.50€
Biely kvietok Prívesok na náramokBiely kvietok Prívesok na náramok..
1.50€
Bez dane:1.25€
Vianočný stromček Prívesok na náramokVianočný stromček Prívesok na náramok..
0.90€ 1.50€
Bez dane:0.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 76 (7 stránok)