Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Nechajte deti ukázať svoje pravé ja! Personalizované náramky s menom značky Nojomojo im umožnia navrhnúť si svoj vlastný šperk! Vďaka príveskom na náramok s písmenkami aj ďalšími obrázkami si navrhnú jedinečné umelecké dielo. Pokiaľ im kúpite viac príveskov, náramok môžu neustále obmieňať. Personalizovaný náramok s menom či jednotlivé prívesky na náramok sú skvelým malým darčekom pre deti.

Najpredávanejšie v kategórii Personalizované náramky

Ozdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok čerešničky švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa chuti.Prívesok čere..
1.50€
Bez dane:1.25€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Žltý detský náramok bez spony švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdoba..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Fuchsiový detský náramok bez spony švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a o..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledomodrý detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a oz..
3.00€
Bez dane:2.50€
Tmavofialový náramok na prívesky METALIC Tmavofialový náramok na prívesky METALIC
Nedostupné
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Tmavofialový detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ..
3.00€
Bez dane:2.50€
Bledoružový náramok na prívesky METALIC Bledoružový náramok na prívesky METALIC
Nedostupné
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledoružový detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a o..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Čerešňový detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozd..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Zlatý detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdobam..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Čierny detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdoba..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Žltý detský náramok KLASIK švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdobami ..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledomodrý detský náramok KLASIK švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozd..
3.00€
Bez dane:2.50€
Biely náramok na prívesky KLASIK Biely náramok na prívesky KLASIK
Nedostupné
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Biely detský náramok KLASIK švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdobami..
3.00€
Bez dane:2.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 57 (5 stránok)