Menu
Your Cart

Nojomojo

Podporte kreatívneho ducha vašich detí!

Nojomojo je moderná švédska značka, ktorá sa zameriava na výrobu módnych, hravých a kreatívnych vecí pre deti. Objavte jedinečné detské personalizované náramky či farebné zmývateľné laky na nechty. Vzbudzujú kreativitu a predstavivosť, posilňujú sebavedomie, každému dieťaťu dávajú možnosť vyjadriť sa.

Ukáž svoje pravé ja!

S Nojomojo majú deti možnosť navrhnúť si originálne náramky. Vyberú si podkladový náramok, prívesky naň v podobe písmeniek a rôznych obrázkov a vytvoria si svoj vlastný personalizovaný náramok s menom. Každý výtvor je jedinečný a je možné ho meniť zas a znova! Celý look doplní bezpečným lakom na nechty, ktorý sa zmyje pod teplou vodou.

Ozdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok čerešničky švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa chuti.Prívesok čere..
1.50€
Bez dane:1.25€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty vo farbe Ružového Pantera švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nec..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v bielej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty je zmýv..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v žltej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty je zmýva..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty trblietavý švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty je zmývateľ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v červenej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty je zm..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v ružovej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty je zmý..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v bledofialovej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Ukáž svoj jedinečný štýl!Zmývateľný detský lak na nechty v akvamarínovej farbe švédskej značky Nojomojo sa stane súčasťou mnohých detských hier aj módnych experimentov. Detské laky na nechty Nojomojo umožňujú deťom ukázať svoje pravé ja, hrať sa s farbami a posilňovať svoju sebadôveru.Lak na nechty ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Žltý detský náramok bez spony švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a ozdoba..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Fuchsiový detský náramok bez spony švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a o..
3.00€
Bez dane:2.50€
Navrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledomodrý detský náramok METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie. Deti si ho môžu vyzdobiť písmenkami a oz..
3.00€
Bez dane:2.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 66 (6 stránok)