Menu
Your Cart

Nojomojo

Kreatívne sady a doplnky

Nojomojo je moderná švédska značka, ktorá sa zameriava na výrobu módnych, hravých a kreatívnych vecí pre deti. Objavte jedinečné detské kreatívne sady a doplnky ako sú personalizované náramky či farebné zmývateľné laky na nechty. Vzbudzujú kreativitu a predstavivosť, posilňujú sebavedomie, každému dieťaťu dávajú možnosť vyjadriť sa.

Náramky s menom, laky na nechty

S Nojomojo majú deti možnosť navrhnúť si originálne náramky s menom a doplniť ho lakom na nechty. Vyberú si podkladový náramok, prívesky naň v podobe písmeniek a rôznych obrázkov a vytvoria si svoj vlastný personalizovaný náramok s menom. Každý výtvor je jedinečný a je možné ho meniť zas a znova! Celý look doplní bezpečným lakom na nechty, ktorý sa zmyje pod teplou vodou.

Dúhové srdiečko Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok dúhové srdiečko švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môž..
1.50€
Bez dane:1.25€
Dúha Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok dúha švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa c..
1.50€
Bez dane:1.25€
Zajac Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok zajac švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa..
1.50€
Bez dane:1.25€
Jednorožec Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok jednorožec švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby m..
1.50€
Bez dane:1.25€
Žirafa Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok žirafa švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť pod..
1.50€
Bez dane:1.25€
Zámok Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok zámok švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa..
1.50€
Bez dane:1.25€
Slon Prívesok na náramokOzdob si náramok originálnymi príveskami!Prívesok slon švédskej značky Nojomojo krásne doplní personalizované náramky rovnakej značky. Pomocou rôznorodých príveskov si deti vytvoria náramok s menom aj s ďalšími ozdobami. Deti tak vyjadria svoj štýl a môžu ozdoby meniť podľa c..
1.50€
Bez dane:1.25€
Ružový náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Ružový detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdoben..
3.00€
Bez dane:2.50€
Bledofialový náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Bledofialový detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ď..
3.00€
Bez dane:2.50€
Zlatý náramok na prívesky LIZARD METALICNavrhni si svoj vlastný personalizovaný náramok!Zlatý detský náramok LIZARD METALIC švédskej značky Nojomojo umožní každému dieťaťu stať sa návrhárom! Náramok má vzhľad kože, je dlhý 22 cm, zapína sa na pracku a vďaka 7 dierkam je pripravený na ďalšie zdobenie..
3.00€
Bez dane:2.50€
Biely kvietok Prívesok na náramokBiely kvietok Prívesok na náramok..
1.50€
Bez dane:1.25€
Vianočný stromček Prívesok na náramokVianočný stromček Prívesok na náramok..
0.90€ 1.50€
Bez dane:0.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 88 (8 stránok)