Menu
Your Cart

Plastelína s vykrajovačkami

Plastelína s vykrajovačkami
Plastelína s vykrajovačkami
Nedostupné
Plastelína s vykrajovačkami
Plastelína s vykrajovačkami
Plastelína s vykrajovačkami
28.50€
Bez dane: 23.75€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 1.00kg
  • Rozmery: 27.50cm x 7.00cm x 20.50cm

Plastelína s vykrajovačkami

Štartovacia sada na nekonečnú zábavu s plastelínou pre batoľatá. Obsahuje 4 kelímky voňavej plastelíny v pop farbách a plastové náradie na vaľkanie, krájanie, vykrajovanie a lisovanie. Valčekom dieťa vyvaľká plastelínovú placku. Valček má hrubé vysoké konce, aby vznikla rovnomerná placka. Placku nakrája kolieskom alebo z nej formičkami vykrojí zvieratká či geometrické tvary. Lisom vyrobí plastelínové šúľančeky rôznych tvarov - pomocou šablón vzniknú šúľančeky hviezdičkové, srdiečkové, vlnkové a iné. Mäkučká plastelína a bezpečné odolné náradie sú vhodné pre rúčky batoliat. Modelovanie z plastelíny účinne podporuje rozvoj jemnej motoriky.
Plastelína nezanecháva farebné škvrny. Pozor, vysychá na vzduchu! Po ukončení činnosti ju odložte do kelímka a zatvorte, aby zostala vláčna. Výhody vysychania na vzduchu: ak sa plastelína dostane niekam, kde nemá byť, vyschnutú ju ľahko odstránite. Keď sa vám podarí výtvor, ktorý si chcete ponechať, môžete ho nechať vyschnúť a stvrdne. S kreatívnymi sadami na tvorenie s plastelínou sa dieťa oboznámi s hravým využitím plastelíny.
Obsah: 4 kelímky voňavej plastelíny (farby pop: oranžová, zelená, žltá, modrá a 140 g), 1 lis, 2 šablóny na lis, 1 krájacie koliesko, 1 valček, 12 vykrajovacích formičiek.
Informácie o produkte
ISBN/EAN 3070900090200
Vydavateľstvo/ Výrobca Djeco

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

CHARAKTERISTIKA:

Pohlavie : Chlapec , Dievča
Chcem rozvíjať : Tvorivosť
Vek : 18 - 24 mesiacov , 2 - 3 roky , 3 - 4 roky