Menu
Your Cart

18 - 24 mesiacov

18 - 24 mesiacov

V období medzi 18. až 24. mesiacom života si dieťa utvrdzuje už nadobudnuté znalosti a zručnosti.

Obľúbené hračky pre deti do 2 rokov sú často manipulačné, teda rozvíjajúce jemnú motoriku - jednoduchá drevená puzzle pre deti, drevená vkladačka či zatĺkačka. Deti tiež s obľubou napodobňujú činnosti, ktoré odpozorovali od rodičov. Preto určite zabodujete, ak svojim ratolestiam zaobstaráte prvú kuchynku s riadom alebo pracovný stôl s náradím pre malého majstra. Nesmieme zabúdať ani na pohyb. Dieťa už vie kopnúť do lopty a začína prejavovať záujem o odrážadlo, ktoré sú akousi predprípravou jazdy na bicykli. V obľube sú aj hojdačky. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie a dobre navrhnuté hojdačky Spectra od českej značky Utukutu.

Od roku a pol sa dieťatku neskutočne rýchlo rozvíja jeho rečový prejav. Dieťa sa snaží aktívne komunikovať s rodičmi, vyslovuje prvé slovíčka. Úlohou rodičov je, aby sústredili svoju pozornosť práve na obohacovanie slovnej zásoby svojho drobčeka. Ideálnou pomôckou pre jej rozvoj sú knihy. Knihy pre deti do 2 rokov v sebe často ukrývajú série obrázkov znázorňujúci príbeh. Odporúčame napríklad veľkoformátová leporela z edície Obrázkové príbehy. Pri čítaní si dieťa trénuje pamäť, ale aj koncentráciu na detail a učí sa spájať súvislosti. Studnicou pre rozvoj reči a slovnej zásoby sú aj rôzne hádanky, veršíky a riekanky.

Najpredávanejšie v kategórii 18 - 24 mesiacov

1 Ťap, ťap, ťapušky Ťap, ťap, ťapušky - Nedostupné 3.90€
2 Farby v tube 6ks s predlohami Farby v tube 6ks s predlohami - Nedostupné 16.85€
3 Maľovanie vodou Water Wow Zvieratká Maľovanie vodou Water Wow Zvieratká - Nedostupné 8.75€
4 Žabiatko Žabiatko - Na sklade 3.90€
Kočík pre bábiky Zen Kočík pre bábiky Zen
Novinka
Vezmite bábiku na prechádzku v tradičnom drevenom kočíku.Zostaňte na správnej ceste pri dlhých prechádzkach a tlačení dieťaťa v kočíku... Tento drevený kočík je autenticky vyzerajúcou replikou detského kočíka a je ideálny na sprevádzanie vášho dieťaťa pri prvom objavovaní sveta. Deti budú môcť napod..
79.99€
Bez dane:66.66€
A oblečenie zostane čisté!Detský ružový podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase zabrán..
9.90€
Bez dane:8.25€
A oblečenie zostane čisté!Detský modrý podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase..
9.90€
Bez dane:8.25€
Detská fľaša so slamkou!Priehľadná fľaša pre deti s motívom zebry od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná pod malým uzáverom a vždy sa jed..
18.00€
Bez dane:15.00€
A oblečenie zostane čisté!Detský podbradník s vreckom s motívom leva a levíčat od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase zabráni tekut..
9.90€
Bez dane:8.25€
Detská fľaša so slamkou!Priehľadná fľaša pre deti s motívom Malého princa od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná pod malým uzáverom a vžd..
18.00€
Bez dane:15.00€
Detská fľaša so slamkou!Priehľadná fľaša pre deti s motívom svetoznámej Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná pod malým uzáver..
18.00€
Bez dane:15.00€
Máš aj ty rád les a prírodu?Prečo ľúbim les je čarovné knižné vyznanie lásky k prírode a lesu. Milé ilustrácie so zvieratkami malých čitateľov a ich rodičov inšpirujú na plnohodnotné trávenie času.Nádherne ilustrovaná pocta lesu a láske k prírode.V jednotlivých vyznaniach sa ukrývajú odpovede na to,..
12.90€
Bez dane:11.73€
Zajačikov veľký deň
-15 %
Zajačik Jurko sa už nemôže dočkať – čochvíľa je Veľká noc, jeho obľúbené obdobie!Ešte má však plné labky práce: musí pozbierať vajíčka, poštekliť sliepočku Hildu, poutierať rozbité vajíčka a tie ostatné zas pekne namaľovať a ozdobiť. Pomôžeš mu?Pomôž zajačikovi Jurkovi s prípravami na Veľkú noc!Uteš..
7.57€ 8.90€
Bez dane:6.88€
A oblečenie zostane čisté!Detský podbradník s vreckom s milovaným Prasiatkom Peppa a jej kamarátmi značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko z..
9.90€
Bez dane:8.25€
A oblečenie zostane čisté!Detský podbradník s vreckom s milovaným Prasiatkom Peppou od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Žltý plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase zab..
9.90€
Bez dane:8.25€
Detská fľaša so slamkou!Priehľadná fľaša pre deti s motívom dinosaurov od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná pod malým uzáverom a vždy s..
18.00€
Bez dane:15.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 545 (46 stránok)