Menu
Your Cart

2 roky

2 roky
Oslava dvoch rokov vášho drobčeka je veľká vec. Aký darček k druhým narodeninám ale zvoliť? Aby sme vám pomohli, nájdete u nás len výber toho najlepšieho pre vaše deti podľa veku.

Vyberte oslávencom tie najlepšie knihy, hračky, kreatívne potreby a doplnky pre deti. Zaujmú ich interaktívna a veľkoformátová hľadacia leporela, jednoduché obrázkové príbehy, activity board, kuchynky, logické či spoločenské hry pre malé deti. Všetky tieto veci podporia rozvoj vášho dieťaťa.

Nájdete u nás aj krásne dekorácie na oslavu 2. narodenín vášho malého anjelika

Najpredávanejšie v kategórii 2 roky

1 Jemné voskovky Umývateľné 36 ks Jemné voskovky Umývateľné 36 ks - Nedostupné 22.95€
Bez dane: 19.13€
2 Vkladačka Triediaci box Vkladačka Triediaci box - Nedostupné 31.99€
Bez dane: 26.66€
3 Set prstové farby a pečiatky Set prstové farby a pečiatky - Na sklade 21.90€
Bez dane: 18.25€
Drevené parkovisko s výťahom Drevené parkovisko s výťahom
Novinka
Jazdi, parkuj, voz autíčka sa výťahom!Drevené dvojposchodové parkovisko ponúka deťom rad možností, ako sa s ním hrať. Môžu organizovať preteky, pristávať s vrtuľníkom, ovládať manuálne výťah a, samozrejme, parkovať autíčka.Parkovací dom je plný zaujímavých detailovBalenie obsahuje vrtuľník, heliport..
55.50€
Bez dane:46.25€
Vaše dieťatko sa s ňou zabaví na celé hodiny.Activity board Farma je manipulačná a edukačná doska z dreva s 6 zámkovými mechanismami, ktoré zaujmu každého drobca.Hračka prispieva k zlepšeniu jemnej motoriky a logického myslenia.Drevená interaktivná doska so zámkami predstavuje zábavný a vzdelávací s..
30.50€
Bez dane:25.42€
Farma u vás doma!Je čas pripojiť sa k nám na farme, kde sa môžete zahrať s novou sadou Farm Animals, ktorá je súčasťou Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky sa po bavia starostlivosťou o zvieratká.Štyria zvierací kamaráti: sliepočka, koník, kravička a prasiatkoSada obsahuje vôbec prvý magneti..
51.50€
Bez dane:42.92€
Zažite lesné dobrodružstvá!Preskúmajte nádhernú lesnú divočinu so štyrmi kamarátmi lesných zvieratiek, ktoré sa spolu hrajú medzi vysokými stromami. V balení je 25 dielov.Skamarátite sa s mývalom, sovou, medveďom aj jeleňom.V sade sú vôbec prvé magnetické listy a stromy. Všetky kocky majú úžasné rea..
51.50€
Bez dane:42.92€
Prepraví všetky vaše autíčka.Tento veľký drevený nákladný automobil na prepravu áut s odnímateľným prívesom dokáže prepraviť 3 autá naraz. Vďaka veľkému uhlu otočenia volantu vie ísť všade. Transportér má gumené kolieska, ktoré sú dokonale tiché. Vrátane 3 áut. Rozvíja fantáziu a jemnú motoriku vášh..
40.00€
Bez dane:33.33€
Požiarna stanica Požiarna stanica
Nedostupné
Siréna húka, nechajte hasičov prejsť! Nechajte svoje dieťa objavovať každodenný život hasičov. Táto šikovná drevená hasičská stanica pozostáva z 2 hasičov, ktorí sa môžu skĺznuť po tyči, vrtuľníka a 4 vozidiel: 2 áut, 1 sanitky a 1 hasičského auta s odnímateľným rebríkom. Všetci môžu používať rampy,..
70.00€
Bez dane:58.33€
Bábika so zvukovými funkciami, ktorá je ako skutočné bábätko.Funkčná bábika Baby Annabell s veľkosťou 43 cm má množstvo funkcií. Pije vodu z fľaštičky a pri pití z fľaštičky hýbe ústočkami. Po napití si odgrgne. Cumle cumlík, a pritom hýbe ústočkami. Pri kolísaní zavrie oči a zaspí. Plače a pritom r..
76.99€
Bez dane:64.16€
Kočík pre bábiky Les Kočík pre bábiky Les
Nedostupné
A ide sa na prechádzku s kočíkom!Golfový skladací kočík pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Je ľahký, vhodný do interiéru, aj von. Sedaciu časť z bavlny s umývateľnou vrstvou zdobí milá jesenná potlač.Stabilný a bezpečný kočík je možné žložiť.Dodatočnú stabilitu kočíka zabezpečuje uzáver medzi zadnými kol..
32.95€
Bez dane:27.46€
A ide sa na prechádzku s kočíkom!Golfový skladací kočík pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Je ľahký, vhodný do interiéru, aj von. Sedaciu časť z bavlny s umývateľnou vrstvou zdobí nádherný kvetový vzor.Stabilný a bezpečný kočík je možné žložiť.Dodatočnú stabilitu kočíka zabezpečuje uzáver medzi zadnými k..
32.95€
Bez dane:27.46€
Nosítko pre bábiky Šedo-modré
Nedostupné
A ide sa na výlet s bábikou!Klokanka je praktickou pomôckou na nosenie bábätiek. Modrošedý nosič s harmonickým jesenným vzorom je vhodný pre bábiky veľkosti 30-36 cm. Dieťa ho môže nosiť prevesený okolo krku alebo cez plecia.Popruhy sú nastaviteľné. Nosič sa zapína na cvočky. Rozmery: 19 x 28 x..
17.15€
Bez dane:14.29€
Nosítko pre bábiky Oranžové
Nedostupné
A ide sa na výlet s bábikou!Klokanka je praktickou pomôckou na nosenie bábätiek. Nosič sviežich farieb s jarným vzorom je vhodný pre bábiky veľkosti 30-36 cm.Dieťa ho môže nosiť prevesený okolo krku alebo cez plecia.Popruhy sú nastaviteľné. Nosič sa zapína na cvočky. Rozmery: 19 x 28 x 2 cm...
17.15€
Bez dane:14.29€
Pracovný stôl s náradím Mini
Nedostupné
Kompaktný pultík s náradím sa ľahko prenáša.Prenosný detský ponk pre malých domácich majstrov v kvalitnom drevenom prevedení s náradím a ďalším príslušenstvom.Deti sa vžívajú do úlohy dospelého.Vďaka kompaktnému prevedeniu sa ľahko prenáša a po skončení hrania ľahko všetko náradie upracete dovnútra ..
41.92€
Bez dane:34.93€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 57 (5 stránok)