Menu
Your Cart

2 - 3 roky

2 - 3 roky

Obľúbené hračky pre deti od 2 rokov sú stále kocky a stavebnice. U dvojročného dieťatka určite zabodujete LEGO stavebnicou. Deti sa tiež rady hrajú rolové hry: na lekárov, predavačov, kuchárov. Zaobstarajte hračky, ktoré využijú pri hrách na rôzne profesie. Tiež sú ako hračky pre deti do 3 rokov vhodné rôzne postavičky a figúrky, prostredníctvom ktorých si dieťa skúša sociálne interakcie a emócie, prehrávajú si sociálnu skúsenosť z reálneho sveta.

Dieťa začína rozlišovať základné farby, čo mu výrazne pomáha aj pri prvých maľbách. Dôležitý je preto vybrať správne kreatívne potreby, aby ste dieťa od kreslenia neodradili. Zvoľte obľúbené jemné voskovky Jar Melo, ktoré krásne a sýto kreslia, a tak je dieťatko od začiatku motivované kresliť ďalej a ďalej. Vynikajúcou voľbou je aj eco plastelína pre najmenších alebo prvé prstové farby pre deti.

A ako  vybrať najlepšie knihy pre deti od 2 rokov? Pre toto obdobie je príznačný individualizmus – dieťa používa na označenie svojej osoby osobné zámeno „ja“. Tiež veľmi intenzívne prežíva emócie a situácie, s ktorými sa dennodenne stretáva. Začleňuje sa do kolektívu a v období troch rokov má už svojich prvých kamarátov. Všetky tieto charakteristiky je možné rozvíjať aj prostredníctvom kníh pre deti do 3 rokov. Leporela nahrádzajú knihy s tenkými stranami. Siahnite po takých, v ktorých sa dieťa dokáže identifikovať s hlavnou postavou. Obdobie od 24 mesiacov je obdobím prvých príbehov. Platí však pravidlo, že text by mal byť krátky a v knihe by mali dominovať pútavé ilustrácie. V tomto období je dôležité aj zmysluplné trénovanie detskej pamäte. Inšpirujte sa obľúbenými detskými riekankami a básničkami.

Najpredávanejšie v kategórii 2 - 3 roky

Puzzle Vozidlá
Novinka
Nájdeš dieliky dopravných prostriedkov, ktoré patria k sebe?Jednoduché puzzle pre malé deti obsahuje šesť obrázkov: hasičské auto, sanitka, smetiarske auto, závodné auto, policajné auto a bager. Deti k obrázkom vozidiel skladajú aj prislúchajúcu postavičku, ktorá svojím povolaním zodpovedá danému do..
16.20€
Bez dane:13.50€
V kúpeľni - Vieš už prečo?
Novinka
Čo sa odohráva kúpeľni? Prečo si musíme umývať ruky? Ako často si umývame zuby?Vieš už chodiť na nočník, či dokonca na veľký záchod? Čo môžeme robiť vo vani? O všetkom, čo sa deje v kúpeľni, sa deti dozvedia od malého Mirka a a Peťky a ich rodičov v krásnej obrázkovej encyklopédii s okienkami.Knižka..
8.90€
Bez dane:8.09€
Dobrú noc, psíček! Dobrú noc, psíček!
Novinka
Kúzelné čítanie na dobrú noc pre deti.Psík už sa chystá spať, ale najprv musí dať dobrú noc všetkým svojim zvieracím kamarátom. Pomôžeš mu ich nájsť?Kniha s kúzelnou baterkou.Pomôž psíkovi pomocou kúzelnej baterky nájsť všetkých jeho zvieracích kamarátov ukrytých v knižke. Čítanie vo veršoch, ideáln..
9.90€
Bez dane:9.00€
Dobrú noc, mačička! Dobrú noc, mačička!
Novinka
Kúzelné čítanie na dobrú noc pre deti.Mačička sa už chystá spať, ale najprv musí dať dobrú noc všetkým svojim zvieracím kamarátom. Pomôžeš jej ich nájsť?Kniha s kúzelnou baterkou.Pomôž mačičke pomocou kúzelnej baterky nájsť všetkých jej zvieracích kamarátov ukrytých v knižke. Čítanie vo veršoch, ide..
9.90€
Bez dane:9.00€
Doprava Náučná samolepková knižka
Novinka
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie na cesty medzi dopravné prostriedky ako autá, motorky, vlaky, balóny, lode, formule a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 te..
5.40€
Bez dane:4.91€
Mláďatá Náučná samolepková knižka
Novinka
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie do prírody medzi mláďatká žirafy, pandy, prasiatka, opičky psíka a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 tematických strán a v..
5.40€
Bez dane:4.91€
Dinosaury - Vystrihovačky
Novinka
Nauč svoju ruku strihať.Zábavný titul obsahuje 32 stránok plných úžasných obrázkov s dinosaurami. Dieťa ich môže vystrihnúť, vymaľovať, ozdobiť samolepkami a niektoré dokonca aj poskladať. Stránky sú perforované a dajú sa ľahko vystrihnúť. Podporuje kreativitu, jemnú motoriku i vizuálnu predsta..
4.76€
Bez dane:4.33€
Džungľa - Vystrihovačky
Novinka
Nauč svoju ruku strihať.Zábavný titul obsahuje 32 stránok plných úžasných obrázkov so zvieratami. Dieťa ich môže vystrihnúť, vymaľovať, ozdobiť samolepkami a niektoré dokonca aj poskladať. Stránky sú perforované a dajú sa ľahko vystrihnúť. Podporuje kreativitu, jemnú motoriku i vizuálnu predsta..
4.76€
Bez dane:4.33€
Zvieratá - Nalepuj! Zvieratá - Nalepuj!
Novinka
V tomto zošite si bude dieťa rozvíjať jemnú motoriku a naučí sa pracovať s lepidlom. V každom cvičení na ne čakajú hravé zvieratká.Tento pracovný zošit je určený deťom, ktoré dokončili zošit Nalepuj! Úroveň aktivít v tomto zošite je o niečo ťažšia ako pri aktivitách z predchádzajúceho zošita. Dieťa ..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zvieratá - Strihaj papier! Zvieratá - Strihaj papier!
Novinka
V tomto zošite si bude dieťa rozvíjať jemnú motoriku pri strihaní čiar a tvarov zvieratiek.Tento pracovný zošit je určený deťom, ktoré dokončili zošit Strihaj papier! Úroveň aktivít v tomto zošite je o niečo ťažšia ako pri aktivitách z predchádzajúceho zošita. Dieťa si posilní prsty ruky a bude zruč..
5.90€
Bez dane:5.36€
VIAC Vyfarbuj! VIAC Vyfarbuj!
Novinka
V tomto zošite si bude dieťa rozvíjať jemnú motoriku pri vyfarbovaní.Tento pracovný zošit je určený deťom, ktoré dokončili zošit Vyfarbuj! Úroveň aktivít v tomto zošite je o niečo ťažšia ako pri aktivitách z predchádzajúceho zošita. Ak je dieťa schopné podľa svojej ľubovôle zaobchádzať s ceruzkou al..
5.90€
Bez dane:5.36€
VIAC Strihaj papier! VIAC Strihaj papier!
Novinka
V tomto zošite si bude dieťa rozvíjať jemnú motoriku pri strihaní čiar a tvarov.Tento pracovný zošit je určený deťom, ktoré dokončili zošit Strihaj papier! Úroveň aktivít v tomto zošite je o niečo ťažšia ako pri aktivitách z predchádzajúceho zošita. Dieťa si posilní prsty ruky a bude zručnejšie a ob..
5.90€
Bez dane:5.36€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 956 (80 stránok)