Menu
Your Cart

Sezónna akcia

Sezónna akcia
Chceme vám ušetriť čas, preto u nás pravidelne nájdete výber tých najlepších sezónnych produktov, ktoré vás aj deti pripravia na veľké životné zmeny, každoročné výzvy a ponúknu akciové produkty. Rýchlo tak nájdete všetko potrebné.

Počas roka si môžete vybrať z našej špeciálnej vianočnej i veľkonočnej ponuky, ľahko si prezriete celú výbavu do školy pre prváčikov či výbavu do škôlky. Zistíte, či náhodou nemáme sezónne zľavy či Black Friday, ktorý vám umožní kúpiť originálne knihy a hračky lacno a bez zdĺhavého hľadania.

Najpredávanejšie v kategórii Sezónna akcia

Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom krokodíla. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavri..
20.72€
Bez dane:17.27€
Divoký les Samolepkový zošit Divoký les Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 282 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom králika. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriet..
20.72€
Bez dane:17.27€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom myši. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete j..
20.72€
Bez dane:17.27€
Dáždník Opica Dáždník Opica
Nedostupné
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom opice. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete ..
20.72€
Bez dane:17.27€
Urobte deťom radosť originálnym dáždnikom.Krásny detský palicový dáždnik z obľúbenej kolekcie Trixie Baby s motívom leva. Dáždnik má bezpečný systém otvárania a zatvárania.Dáždník je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a má mnoho krásnych detailov:opasok na suchý zips, ktorým dáždnik uzavriete j..
20.72€
Bez dane:17.27€
Fixky Umývateľné Fine Line 40ks Fixky Umývateľné Fine Line 40ks
Nedostupné
Dokonalé fixky pre menšie deti. Balenie obsahuje 40 kusov fixiek rôznych farieb uložených v krásnom farebnom boxe. Fixky tak ľahko nevyschnú a majú krásne sýte farby.Použitý atrament je netoxický a umývateľný.Veľkosť fixiek je primeraná pre držanie v malých detských rukách. Ľahko ho odstránite..
23.55€
Bez dane:19.63€
Štýlový opasok pre malých záhradníkov.Praktický opasok do záhrady pre deti obsahuje drevené hrable, lopatku a rýľ v jasných farbách. Rukoväť je prispôsobená malým detským ručičkám. V balení sú aj zábavné zapichovačky do zeme s rôznymi záhradnými zvieratkami.S týmto opaskom budú mať detičky  kaž..
13.50€
Bez dane:11.25€
Šarkan DIY Kvety Šarkan DIY Kvety
-35 %
Jesenná klasika v nových farbách.Krásny modrý šarkan s potlačou kvetov, ktoré možno vymaľovať alebo prekresliť s tromi farebnými fixkami. Vyfarbite si lietajúceho šarkana podľa vašich predstáv.Súčasťou balenia je aj kvalitný povrázok a držadlo aby vám šarkan pri zábave neuletel...
5.69€ 8.75€
Bez dane:4.74€
Výroba lampiónov Zvieratká Výroba lampiónov Zvieratká
-40 %
Vyrobte si vlastný lampión šťastia.Balenie obsahuje farebné papierové lampióny a dekorácie v podobe nálepiek na dozdobenie. Neobsahuje lepidlo.Šesť dizajnov rôznych zvieratiek v jasných farbách.Zaručená zábava a kreativita na dlhé hodiny...
7.77€ 12.95€
Bez dane:6.47€
Dostaňte na palubu všetky zvieratká!Zábavná hra pre deti aj rodičov so šiestimi zvieratkami, Noemom a jeho archou. Usporiadajte postavičky v správnom poradí na palube podľa priloženej knižky.Na výber máte z piatich možností obtiažnosti.Dieťa si pri hre rozvýja logické myslenie. Archa je z kvalitného..
15.45€
Bez dane:12.88€
Triedenie tvarov Triedenie tvarov
-40 %
Zábava a geometria v jednej hre.Rôznofarebné drevené dosky s vyrezanými geometrickými tvarmi, ktoré treba správne uložiť.Skvelý spôsob, ako sa naučiť farby a geometrické tvary.Vyrobené z kvalitného dreva a natreté netoxickou farbou...
8.10€ 13.50€
Bez dane:6.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 49 (5 stránok)