Menu
Your Cart

Créa Lign

Veďte deti k umeniu už od malička!

Francúzska značka Créa Lign' zameraná na kreatívne potreby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvorivosti u detí už od prvých čiar batoliat, až po samostatné tvorenie školákov. V portfóliu značky nájdete sady voskoviek pre najmenších, orginálne kreatívne sady, 3D modely, pečiatky s rôznymi motívmi.

Sady pre najmenších, škôlkarov, predškolákov aj školákov

Produkty Créa Lign' sú navrhnuté s cieľom rozvíjať detskú predstavivosť, kreativitu a podporujú rozvoj manuálnych, aj grafomotorických zručností.

Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s modrou, ružovou a čiernou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj ..
10.90€
Bez dane:9.08€
Vytvor si svoje vlastné kytice vo váze!Súprava 20 podkladových obrázkov od francúzskej značky Crea Lign slúži na dokreslenie alebo na dotvorenie pečiatkami. Každý obrázok vyobrazuje len pozadie a vázu, kyticu si už deti vymyslia a dotvoria podľa seba. Skvelé ako doplnok k Sade pečiatok kytice od Cre..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoju vlastnú kyticu!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých pečiatok s kvetinovými motívmi a pečiatkovaciu podložku so 4 farbami. Vďaka sade pečiatok si deti môžu vytvoriť svoju vlastnú záhradu či kyticu. Obrázky si môžu dokresliť ručne, alebo môžu použi..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s oranžovou, žltou a hnedou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dospelýc..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign so zelenou, červenou a fialovou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má priemer 10,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj dosp..
10.90€
Bez dane:9.08€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign so zelenou, modrou a červenou farbou dodá pečiatkovaniu farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má rozmer 6,2 x 9,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj do..
12.90€
Bez dane:10.75€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 3 veľkých pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign s oranžovou, ružovou a fialovou farbou dodá pečiatkovaný farby a radosť z tvorenia. Každá poduška má rozmer 6,2 x 9,5 cm, teda dostatok miesta na akékoľvek kreatívne tvorenie pre deti aj d..
12.90€
Bez dane:10.75€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 9 štvorcových pečiatkovacích vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign dodá pečiatkovaniu vašich detí farby a radosť z tvorenia. Táto špeciálna pečiatkovacia farba sa dá vyprať, umyť mydlom, je zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 3,3 x 3,3 cm a ..
11.90€
Bez dane:9.92€
Doplň zásobu farieb pre svoje pečiatky!Sada 8 maxi pečiatkových vankúšikov od francúzskej značky Crea Lign dodá pečiatkovaniu vašich detí farby a radosť z tvorenia. Táto špeciálna pečiatkovacia farba sa dá vyprať, umyť mydlom, je zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 10, 5 cm, veľa miesta na..
20.90€
Bez dane:17.42€
Maľuj svojimi odtlačkami prstov!Paleta so 6 atramentovými vankúšikmi na odtlačky prstov od francúzskej značky Crea Lign umožní aj tým najmenším deťom umelecky sa vyšantiť. Tieto špeciálne prstové farby netečú, idú umyť, vyprať a sú zdravotne nezávadné. Každá poduška má priemer 4 cm.Skvelé na rozvoj ..
8.50€
Bez dane:7.08€
Vytvor si jedinečné obrázky s kúzelnými fixkami!Sada magických fixiek a od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 6 obrázkov zvieratiek na vymaľovanie, 6 fixiek a 3 blendery so vzormi a kúzelným atramentom. Nechýba ani jeden stojan na vystav..
6.90€
Bez dane:5.75€
Vymysli si vlastný dinosaurí príbeh!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok s dinosaurami a rastlinami. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený dinosaurí príbeh. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vyfarbia podľa vlastnej predst..
14.90€
Bez dane:12.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 51 (5 stránok)