Menu
Your Cart

Créa Lign

Veďte deti k umeniu už od malička!

Francúzska značka Créa Lign' zameraná na kreatívne potreby existuje na trhu už od roku 1994. Podporuje rozvoj tvorivosti u detí už od prvých čiar batoliat, až po samostatné tvorenie školákov. V portfóliu značky nájdete sady voskoviek pre najmenších, orginálne kreatívne sady, 3D modely, pečiatky s rôznymi motívmi.

Sady pre najmenších, škôlkarov, predškolákov aj školákov

Produkty Créa Lign' sú navrhnuté s cieľom rozvíjať detskú predstavivosť, kreativitu a podporujú rozvoj manuálnych, aj grafomotorických zručností.

Prispôsobte si svoje výtvory s tváričkami.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 3 drevené pečiatky s detskými tváričkami. Dajú sa použiť aj na kreatívne koníčky. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Crea Lign sa deti učia nové u..
11.90€
Bez dane:9.92€
Prispôsobte si svoje výtvory so smajlíkmi.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 4 drevené pečiatky so smajlíkmi. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Crea Lign sa deti učia nové umelecké techniky.Pečiatky pre deti a práca s nimi..
11.90€
Bez dane:9.92€
Prispôsobte si svoje výtvory s touto pečiatkovou sadou so zvieratkami a číslami!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 15 drevených pečiatok so zvieratkami a číslami. V balení je aj atramentový pečiatkovací vankúšik s čiernou farbou. Deti tak môžu hneď tvoriť! Tento box je i..
20.90€
Bez dane:17.42€
Penové pečiatky Môj oceán Penové pečiatky Môj oceán
Nedostupné
Vymysli si vlastný príbeh z oceánu!Sada pečiatok pre deti od od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok so zvieratkami z oceánu a ďalšími tematickými motívmi. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený príbeh z oceánu. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vy..
14.90€
Bez dane:12.42€
Vytvor si jedinečnú drevenú dekoráciu!Originálna kreatívna sada od Crea Lign Maľovanie na drevo zoznámi deti s tzv. tampónovou tlačou (tampoprint). Pomocou 4 pečiatkovacích farieb a 3 hárkov s predlohami si deti potlačia 3 drevené tabuľky krásnymi obrázkami. Tie následne spoja priloženým povrázkom a..
20.90€
Bez dane:17.42€
Vytvor si obrovského draka!Jedinečná kreatívna súprava od francúzskej značky Crea Lign umožní deťom zostaviť si 50 cm dlhý model draka! Deti si najskôr vylúpnu kusy modelu, zohýbajú ich a následne spoja priloženými kovovými skrutkami podľa návodu, a to úplne bez lepidla. Po dokončení si draka vystav..
16.90€
Bez dane:14.08€
Zostav si obrovského tyranosaura!Jedinečná kreatívna súprava od francúzskej značky Crea Lign umožní deťom zostaviť si 50 cm dlhý model T-rexe! Deti si najskôr vylúpnu kusy modelu, zohýbajú ich a následne spoja priloženými kovovými skrutkami podľa návodu, a to úplne bez lepidla. Po dokončení si dinos..
16.90€
Bez dane:14.08€
Vytvor si rozkošné lesné zvieratko!Kreatívna súprava pre deti Prevliekacie obrázky Lesné zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 5 podkladových obrázkov zvieratiek s dierkami na prevliekanie, ktoré si deti jednoducho dotvoria 80 ..
18.90€
Bez dane:15.75€
Vytvor si rozkošného domáceho maznáčika!Kreatívna sada pre deti Prevliekacie obrázky Huňaté zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 5 podkladových obrázkov zvieratiek s dierkami na prevliekanie, ktoré si deti jednoducho dotvoria ..
18.90€
Bez dane:15.75€
Majú sýte farby a krásne sa s nimi kreslia!Jumbo voskovky od francúzskej značky Crea Lign potešia deti sýtymi farbami a jednoduchým úchopom. Voskovky sú vyrobené z kvasových farieb, nie sú preto mastné, rýchlo schnú a zanechávajú hrubú a výraznú stopu. Každá voskovka je ukrytá vo vlastnom vysúvacom ..
14.90€
Bez dane:12.42€
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti so zvieratkami zo savany od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľk..
19.90€
Bez dane:16.58€
Moje prvé pečiatky Domáce zvieratká 6 ks Moje prvé pečiatky Domáce zvieratká 6 ks
Nedostupné
Ergonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti s domácimi zvieratkami od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkých pečiatok so zvieratkami a jeden veľký ..
19.90€
Bez dane:16.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 63 (6 stránok)