Menu
Your Cart

Meri Meri

Osvedčená značka všetkých osláv a parties!

Meri Meri je značka, ktorá vytvára svet večierkov a hier - zameriava sa na dekorácie, priania, doplnky a sladké drobnosti na hranie pre vaše deti. Ich štýl je zábavný, svieži a všetko vyzerá ručne vyrobené. Hrajú sa ako s jemnými pastelovými tónmi, tak s výraznými neónovými farbami a množstvom trblietok.

Úplný instagramový sen každého oslávenca.

Meri Meri je značka, ktorá je známa a obľúbená po celom svete. Každý výrobok je unikátny. Nejde o konzumnú značku ani pásovú výrobu. Meri Meri je výnimočný design, ktorý sa vymyká všednosti a kde každý detail je premyslený a vytvorený s láskou.



Ozdobte si vašu narodeninovú oslavu.Krásne farebné girlandy s nápismi pre všetkých oslávencov. S touto girlandou zaručene rozžiarite každú narodeninovú oslavu. Vďaka kombinácii pestrých farieb a oslavných odkazov sa oslávenkyňa alebo oslávenec budú cítiť skutočne výnimočne. Dĺžka girlandy 1,8 m (3 m..
19.20€ 32.00€
Bez dane:16.00€
Vyzdobte si vašu oslavu v štýle!Táto senzačná girlanda dodá úžasný efekt na večierku alebo akejkoľvek miestnosti v dome. Je vyrobená z plsti, takže vydrží roky. 3D efekt dodá vašej dino párty naozaj unikátny nádych alebo vytvorí nádhernú dekoráciu do detskej izby. Girlanda je zabalená vo vrecúšku so..
21.60€ 36.00€
Bez dane:18.00€
Vyzdobte si vašu oslavu v štýle!Tieto senzačné girlandy dodajú úžasný efekt na večierku alebo akejkoľvek miestnosti v dome. Sú krásne spracované v odtieňoch ružovej, oranžovej a krémovej pre skutočne elegantný nádych. V balení sú 3 ks. Dĺžka girlandy 2,4 m (3 m vrátene prebytočnej šnúry)...
12.00€ 19.99€
Bez dane:10.00€
Vyzdobte si vašu oslavu v štýle!Tieto senzačné girlandy dodajú úžasný efekt na večierku alebo akejkoľvek miestnosti v dome. Sú krásne spracované v odtieňoch modrej a zelenej pre skutočne elegantný nádych. V balení sú 3 ks. Dĺžka girlandy 2,4 m (3 m vrátene prebytočnej šnúry)...
12.00€ 19.99€
Bez dane:10.00€
Trblietavá korunka pre všetky malé princezné.Korunka je vyrobená z broskyňovej trblietavej látky a je podložená plsťou, takže na nosenie vyzerá a pôsobí úžasne.Korunka s nápisom "Happy Birthday" sa prispôsobí.Na hlave drží vďaka flexibilnej gumičke v broskyňovej farbe. Vyrobená je z ekologického pap..
13.19€ 21.98€
Bez dane:10.99€
Oslava s najkrajším servírovaním!Tieto krásne taniere s nádherným zakriveným okrajom obsahujú ilustrácie tancujúcich balerín. Dodajú úžasnú výzdobu na váš párty stôl a skutočne potešia vašich hostí.Nádherné ilustrácie tancujúcich baletiek.Balenie obsahuje 8 kusov tanierov s lesklými detailmi zlatej ..
6.60€ 10.99€
Bez dane:5.50€
Taniere, s ktorými si vašu párty každý zapamätá.Urobte svoju párty super farebnú. Tanieriky sú v troch jemných pastelových prevedeniach- ružová, modrá a mätová. Sú skvelé aj pre bábätká. Sú vyrobené z kvalitného papiera, takže sú praktické aj dekoratívne.Majú štýlové vrúbkované okraje a ilustračné d..
5.10€ 8.50€
Bez dane:4.25€
Taniere, ktoré vyzdobia vašu pirátsku párty.Urobte svoju pirátsku párty super farebnú a zábavnú s našimi taniermi s lebkou a skríženými hnátmi s jasnými šatkami a páskami cez oči zo zlatej fólie. Sú vyrobené z kvalitného kartónu, takže sú praktické aj dekoratívne.Taniere majú potlač na oboch stranác..
6.60€ 10.99€
Bez dane:5.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 65 (6 stránok)