Menu
Your Cart

Meri Meri

Osvedčená značka všetkých osláv a parties!

Meri Meri je značka, ktorá vytvára svet večierkov a hier - zameriava sa na dekorácie, priania, doplnky a sladké drobnosti na hranie pre vaše deti. Ich štýl je zábavný, svieži a všetko vyzerá ručne vyrobené. Hrajú sa ako s jemnými pastelovými tónmi, tak s výraznými neónovými farbami a množstvom trblietok.

Úplný instagramový sen každého oslávenca.

Meri Meri je značka, ktorá je známa a obľúbená po celom svete. Každý výrobok je unikátny. Nejde o konzumnú značku ani pásovú výrobu. Meri Meri je výnimočný design, ktorý sa vymyká všednosti a kde každý detail je premyslený a vytvorený s láskou.Oslava v téme Baletky
-20 %
Tento set je ideálny pre vašu baletnú oslavu.Tento unikátny set obsahuje všetko pre vašu tematickú oslavu. Urobte deťom radosť a pripravte im oslavu, na ktorú nikdy nezabudnú. Set obsahuje všetko potrebné pre tú správnu baletnú párty.Set obsahuje:Cupcakes Baletky (1ks)Prečo mať obyčajné košíčky, keď..
24.66€ 30.82€
Bez dane:20.55€
Oslava v téme Víly
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny pre vašu kúzelnú oslavu.Tento unikátny set obsahuje všetko pre vašu tematickú oslavu. Urobte deťom radosť a pripravte im oslavu, na ktorú nikdy nezabudnú. Set obsahuje všetko potrebné pre tú správnu párty s vílami.Set obsahuje:Taniere Víly 8 ks (1ks)Ideálne taniere na rozprávkov..
29.20€ 36.50€
Bez dane:24.33€
Oslava v téme Jednorožce
-20 %
Tento set je ideálny pre vašu kúzelnú oslavu.Tento unikátny set obsahuje všetko pre vašu tematickú oslavu. Urobte deťom radosť a pripravte im oslavu, na ktorú nikdy nezabudnú. Set obsahuje všetko potrebné pre tú správnu párty s jednorožcami.Set obsahuje:Cupcakes Jednorožce (1ks)Košíčky s jednorožcam..
31.80€ 39.75€
Bez dane:26.50€
Oslava v téme Princezné
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny pre vašu princeznovskú oslavu.Tento unikátny set obsahuje všetko pre vašu tematickú oslavu. Urobte deťom radosť a pripravte im oslavu, na ktorú nikdy nezabudnú. Set obsahuje všetko potrebné pre tú správnu princeznovskú párty.Set obsahuje:Tetovačky Princezné (1ks)Dočasné tetovačk..
34.00€ 42.50€
Bez dane:28.33€
Oslava v téme Dinosaury
-20 % Nedostupné
Tento set je ideálny pre vašu jurskú oslavu.Tento unikátny set obsahuje všetko pre vašu tematickú oslavu. Urobte deťom radosť a pripravte im oslavu, na ktorú nikdy nezabudnú. Set obsahuje všetko potrebné pre tú správnu dinosauriu párty.Set obsahuje:Sviečky Dinosaury 6 ks (1ks)Perfektné sviečky na di..
27.63€ 34.54€
Bez dane:23.03€
Párty Korunka Happy Birthday
-20 %
Trblietavá korunka pre všetky malé princezné.Korunka je vyrobená z broskyňovej trblietavej látky a je podložená plsťou, takže na nosenie vyzerá a pôsobí úžasne.Korunka s nápisom "Happy Birthday" sa prispôsobí.Na hlave drží vďaka flexibilnej gumičke v broskyňovej farbe. Vyrobená je z ekologického pap..
17.59€ 21.98€
Bez dane:14.66€
Set na cupcakes s vláčikmi je skvelý na oslavu aj párty.Prečo mať obyčajné košíčky, keď ich môžete ozdobiť farebnými vláčikmi? Súprava spraví vaše maškrty ideálne na vašu párty a oslavy.Obsahuje až 24 vláčikov v 4 vyhotoveniach.Sú dokonalým spôsobom, ako premeniť košíčky na úžasné pochúťky na párty...
15.98€
Bez dane:13.32€
Girlanda Piráti
Black Friday -50 %
Krásna dekoráciu na párty pre malých pirátov.Girlanda s rozprávkovým dizajnom sveta pirátov. Táto súprava girlandy obsahuje štyri nádherné dlhé girlandy, vďaka ktorým bude vaša pirátska párty vyzerať úplne úžasne. Pirátske motívy potešia vašich hostí na párty.Vyžaduje sa jednoduchá vlastná mont..
12.00€ 24.00€
Bez dane:10.00€
Oslava s najkrajším servírovaním!Tieto krásne taniere s nádherným zakriveným okrajom obsahujú ilustrácie tancujúcich balerín. Dodajú úžasnú výzdobu na váš párty stôl a skutočne potešia vašich hostí.Nádherné ilustrácie tancujúcich baletiek.Balenie obsahuje 8 kusov tanierov s lesklými detailmi zlatej ..
10.99€
Bez dane:9.16€
Set na cupcakes s baletkami je skvelý na oslavu aj párty.Prečo mať obyčajné košíčky, keď ich môžete ozdobiť krásnymi balerínami s ružovými tylovými sukňami? Súprava spraví vaše maškrty ideálne na baletkovskú párty.Obsahuje až 6 rôznych baletiek.Ozdoby baletiek sú z ružového tylu. Obsahujú lesklé det..
15.98€
Bez dane:13.32€
Taniere, s ktorými si vašu párty každý zapamätá.Urobte svoju párty super farebnú. Tanieriky sú v troch jemných pastelových prevedeniach- ružová, modrá a mätová. Sú skvelé aj pre bábätká. Sú vyrobené z kvalitného papiera, takže sú praktické aj dekoratívne.Majú štýlové vrúbkované okraje a ilustračné d..
8.50€
Bez dane:7.08€
Taniere, ktoré vyzdobia vašu pirátsku párty.Urobte svoju pirátsku párty super farebnú a zábavnú s našimi taniermi s lebkou a skríženými hnátmi s jasnými šatkami a páskami cez oči zo zlatej fólie. Sú vyrobené z kvalitného kartónu, takže sú praktické aj dekoratívne.Taniere majú potlač na oboch stranác..
10.99€
Bez dane:9.16€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 155 (13 stránok)