Menu
Your Cart

Magna-Tiles

Magnetická stavebnica Magna-Tiles spája zábavu s učením

Magnetická stavebnica Magna-Tiles je vytvorené podľa vízie japonského profesora matematiky. S touto stavebnicou jednoducho postavíte úžasné 3D stavby počnúc pyramídami, domčekami, garážami až po pomerne vysoké veže.

Rozvíja detskú kreativitu a priestorové vnímanie

Princíp magnetickej stavebnice spočíva v tom, že jednotlivé časti stavebnice je možné vďaka magnetu spojiť nespočetnými spôsobmi do rôznych tvarov a veľkostí. Magna-Tiles tak umožní už pomerne malým deťom spoznať všetky geometrické tvary a pochopiť základy matematiky a fyziky.

Magnetická stavebnica Cars 2 dielna Blue/orangePosuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dielna rozširujúca súprava v modrej a oranžovej farbe rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného hr..
19.50€
Bez dane:16.25€
Magnetická stavebnica Cars 2 dielna Purple/redPosuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dielna rozširujúca súprava vo fialovej a červenej farbe rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného h..
19.50€
Bez dane:16.25€
Magnetická stavebnica Xtras Roads 12 dielovVytváraj vlastné cesty a závodné trate! Úžasná sada ciest k magnetickým stavebniciam.Viac ciest rovná sa viac dobrodružstiev, viac fantázie a viac zábavy! Deti môžu spojiť svoje MAGNA-TILES svety s týmito obľúbenými, viacúčelovými dielikmi cesty. Obsah..
37.50€
Bez dane:31.25€
Magnetická stavebnica Dashers 6 dielovKtorý pretekár bude najrýchlejší? Úžasná sada vozidiel a figúrok k magnetickým stavebniciam.Ste pripravení na nové dobrodružstvá vo vašom svete MAGNA-TILES? Dashers, navrhnuté tak, aby jazdili po tradičných štvorcových dlaždiciach, ako aj po našich nových rampác..
37.50€
Bez dane:31.25€
Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielov
Bestseller Doprava Zadarmo
Magnetická stavebnica Downhill Duo 40 dielovPripraviť sa, pozor, štart!Deti, milujete autá? Máme niečo pre vás! Predstavujeme 40-dielnu súpravu MAGNA-TILES Downhill Duo, prvé plne magnetické pretekárske dobrodružstvo, ktoré je navrhnuté pre malé ručičky a veľkú predstavivosť. Hľadáme nový spôsob, ak..
76.99€
Bez dane:64.16€
Magnetická stavebnica Qubix 29 dielov Magnetická stavebnica Qubix 29 dielov
Nedostupné
Magnetická stavebnica Qubix 29 dielovStavajte tak, ako ste ešte nikdy nestavali! Zábavná zmes 3D tvarov vrátane kociek, hranolov a pyramíd.29-dielna súprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kocky, hranoly a pyramídy, vďaka ktorým sa vaše výtvory dostanú do inej dimenzie. Stavajte ako nikdy predtým, keď vezm..
36.50€
Bez dane:30.42€
Úložný box a podložkaÚložný box a interaktívna podložka pre vaše magnetické stavebnice Magna Tiles.Úložný kôš a interaktívna podložka na hranie pojme až 300 magnetických dlaždíc a dielikov. Keď je čas na hranie, kôš sa rozloží na pestrofarebnú interaktívnu podložku na hranie. Keď je zábava hotová, j..
29.50€
Bez dane:24.58€
Magnetická stavebnica Rectangles 8 dielovRozširujúca súprava Rectangles obsahuje pestrofarebné štvorce a obdĺžniky pre vylepšený stavebný potenciál vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohľad na kreativitu. Máte všetko, čo potrebujete na rozšírenie svojich výtvorov Magna-Til..
29.50€
Bez dane:24.58€
Magnetická stavebnica Polygons 8 dielovRozširujúca súprava Polygons obsahuje pestrofarebné diamanty a mnohouholníky pre vylepšený stavebný potenciál vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohľad na kreativitu. Objavte novú stránku stavania, keď skombinujete svoje polygóno..
24.50€
Bez dane:20.42€
Magnetická stavebnica Dinos 5 dielov Magnetická stavebnica Dinos 5 dielov
Doprava Zadarmo
Magnetická stavebnica Dinos 5 dielovSúprava piatich figúrok dinosaurov pre rozšírenie vašej obľúbenej magnetickej stavebnice Magna Tiles.Pripravte sa na nekonečné hodiny zábavy s týmito veľkými magnetickými dinosaurami. Jedinečné, živé farby a pohyblivé časti podporujú neobmedzenú hru. Súprava dinos..
64.50€
Bez dane:53.75€
Magnetická stavebnica Ice 16 dielovPosuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 16 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Ice! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zá..
36.50€
Bez dane:30.42€
Magnetická stavebnica Stardust 15 dielovTrblietajúca sa stavebnica.15-dielna súprava Stardust pomáha vašim stavebným výtvorom blýskať sa v trblietkach. Táto pútavá súprava vyrobená spoločnosťou Valtech sa riadi originálnym zložením Magna-Tiles® – ale s trblietavým nádychom!Nie len na hranie ale aj..
36.50€
Bez dane:30.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)