Menu
Your Cart

Magna-Tiles

Revolučná stavebnica spája zábavu s učením.

Magnetická stavebnica Magna-Tiles je vytvorené podľa vízie japonského profesora matematiky. S touto stavebnicou jednoducho postavíte úžasné 3D stavby, ako počnúc pyramídami, domčekami, garážami až po pomerne vysokej veže.

Rozvíja detskú kreativitu, predstavivosť a priestorové vnímanie.

Princíp magnetickej stavebnice spočíva v tom, že jednotlivé časti stavebnice je možné vzájomne vďaka magnetu spojiť nespočetnými spôsobmi do rôznych tvarov a veľkostí.  Magna-Tiles tak umožní už pomerne malým deťom spoznať všetky geometrické tvary a pochopiť základy matematiky a fyziky.

Magnetická stavebnica Stardust 15 dielov Magnetická stavebnica Stardust 15 dielov
Odosielame do 12 dní
Trblietajúca sa stavebnica.15-dielna súprava Stardust pomáha vašim stavebným výtvorom blýskať sa v trblietkach. Táto trblietavá magnetická stavebnica, obsahuje kocky plné trblietok a zrkadlá, ktoré zachytávajú svetlo. Pútavé trblietky a zrkadlové kocky dodávajú klasickým stavebniciam lesk...
35.50€
Bez dane:29.58€
Magnetická stavebnica Dino Svet XL 50 dielov Magnetická stavebnica Dino Svet XL 50 dielov
Odosielame do 12 dní
Poskladajte si úžasní dinosaurí svet.Tento set XL Dino World ukrýva v sebe najväčšie stavebnice všetkých čias, plus šiestich dinosaurov Magna-Tiles® a magnetické stromy.Pteranodon, T-Rex, Stegosaurus, Velociraptor, Triceratops a Brachiosaurus.Každý dinosaurus má pohyblivé časti takže sú skvelé na hr..
164.50€
Bez dane:137.08€
Magnetická stavebnica Dino 40 dielov Magnetická stavebnica Dino 40 dielov
Odosielame do 12 dní
Vulkanické výbuchy, roztavená láva a veľké dinosaury sú na scéne!Táto súprava Dino obsahuje štyri nadrozmerné magnetické dinosaury a pestrofarebné stavebnice so sopečnou tematikou Jurského parku. Dokopy má set 40 dielov.Nájdete tu Pteranodona, T-Rexa, Stegosaurusa a Velociraptora.Každý dinosaurus má..
96.50€
Bez dane:80.42€
Magnetická stavebnica Farm 25 dielov Magnetická stavebnica Farm 25 dielov
Odosielame do 12 dní
Farma u vás doma!Je čas pripojiť sa k nám na farme, kde sa môžete zahrať s novou sadou Farm Animals, ktorá je súčasťou Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky sa po bavia starostlivosťou o zvieratká.Štyria zvierací kamaráti: sliepočka, koník, kravička a prasiatkoSada obsahuje vôbec prvý magneti..
51.50€
Bez dane:42.92€
Magnetická stavebnica Forest 25 dielov Magnetická stavebnica Forest 25 dielov
Odosielame do 12 dní
Zažite lesné dobrodružstvá!Preskúmajte nádhernú lesnú divočinu so štyrmi kamarátmi lesných zvieratiek, ktoré sa spolu hrajú medzi vysokými stromami. V balení je 25 dielov.Skamarátite sa s mývalom, sovou, medveďom aj jeleňom.V sade sú vôbec prvé magnetické listy a stromy. Všetky kocky majú úžasné rea..
51.50€
Bez dane:42.92€
Magnetická stavebnica Cars 2 dielna Magnetická stavebnica Cars 2 dielna
Odosielame do 12 dní
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dielna rozširujúca súprava rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného hrania u detí vo veku od troch rokov. Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by ..
19.50€
Bez dane:16.25€
Magnetická stavebnica Glow 16 dielov Magnetická stavebnica Glow 16 dielov
Odosielame do 12 dní
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 16 diel na stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Glow in the Dark! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hr..
35.50€
Bez dane:29.58€
Magnetická stavebnica Builder 32 dielov Magnetická stavebnica Builder 32 dielov
Odosielame do 12 dní Black Friday -30 %
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 32 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Builder! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať samé al..
45.15€ 64.50€
Bez dane:37.63€
Magnetická stavebnica Jungle 25 dielov Magnetická stavebnica Jungle 25 dielov
Odosielame do 12 dní Black Friday -30 %
Vydajte sa so svojimi deťmi skúmať divoké zvieratká z pralesa!Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Jungle Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy..
36.05€ 51.50€
Bez dane:30.04€
Magnetická stavebnica Arctic 25 dielov Magnetická stavebnica Arctic 25 dielov
Odosielame do 12 dní
Vydajte sa so svojimi deťmi do vôd pokrytých ľadom!Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Arctic Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa m..
51.50€
Bez dane:42.92€
Magnetická stavebnica Safari 25 dielov Magnetická stavebnica Safari 25 dielov
Odosielame do 12 dní
Ponorte sa so svojimi deťmi do vzrušujúceho sveta kráľovstva zvierat.Úžasná 25 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Safari Animals! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej..
51.50€
Bez dane:42.92€
Magnetická stavebnica House 28 dielov Magnetická stavebnica House 28 dielov
Odosielame do 12 dní
Posuňte kreativitu dieťaťa na novú úroveň.Úžasná 28 dielna stavebná súprava Stavebnica Magna-Tiles® Clear Colors! Nepoznáme lepšiu stavebnicu, ktorá by detičky natoľko pohltila do hry ako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnica pre deti prináša hodiny nápaditej a sústredenej zábavy. Deti sa môžu hrať sa..
64.50€
Bez dane:53.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)