Menu
Your Cart

Zvieratká

Zvieratká
Podporte u detí záujem o zvieratká žijúce v divočine. Pomôžu vás s tým rôzne knihy o zvieratách pre deti, pracovné zošity, hračky a hry s motívmi lesných aj safari zvierat, ale aj pečiatky, magnetky či korálky.

Rôznorodé knihy o zvieratách sú vhodné už pre bábätká, napríklad textilné, hmatové aj zvukové knižky plné divokých aj safari zvieratiek. Batoľatá aj predškolákov určite zaujmú rôzne nálepkové zošity plné zvieratiek z celého sveta. Rozširujú si vďaka nim svoje obzory a slovnú zásobu. Pre začínajúcich čitateľov máme krásne knižné príbehy a rozprávky o zvieratkách či náučné knihy.

Najpredávanejšie v kategórii Zvieratká

Magnetické puzzle vo forme veselých zvieratiek Magnetická hračka Inzebox predstavuje nový spôsob hry s magnetkami. Tvarovaná plechová dóza obsahuje 32 drevených magnetických dielov a zároveň je obojstrannou podložkou na ukladanie magnetov. Každá strana dózy je inej farby a diely sú krásne ilust..
22.55€
Bez dane:18.79€
Drevené zvieratká pre bábätká a batoľatáOživte hranie vášho malého objavovateľa sadou drevených geometrických zvieratiek z exkluzívnej kolekcie Baby color od Djeco. Sada obsahuje 5 trojdielne drevené zvieratká - korytnačka, krava, mačka, myš, ovca. Magnetická skladačka Farma je skvelý spôsob, a..
22.15€
Bez dane:18.46€
Magnetická skladačka Divoké zvieratkáDrevená magnetická skladačka Divoké zvieratká je skvelým spôsobom ako rozvíjať kreativitu a jemnú motoriku u detí. Obsahuje 5 trojdielne drevené zvieratká - lev, nosorožec, slon, sova, žaba. Zvieratká z divočiny sa dajú otvoriť ako škatuľka a vnútri je prekvapeni..
22.15€
Bez dane:18.46€
Vystrelovacia vkladačka s farebnými zvieratkamiVystrelovacia vkladačka Zvieratká obsahuje rôzne farebné zvieratká, ktoré sa dajú vystreliť do vzduchu pomocou pružiny. Deti sa budú zabávať sledovaním, ako zvieratká lietajú a snažia sa ich chytiť. Vďaka kresbám pripomína lúku, na ktorej sa mačka a vtá..
20.95€
Bez dane:17.46€
Sada na obkresľovanie pre malých umelcovTáto špeciálna sada obsahuje 12 obrázkov, ktoré deti môžu ozvláštniť svojou vlastnou kresbou. Každý obrázok je vybavený pauzovacím papierom, ktorý umožňuje jednoduché obkreslenie ceruzkou. Motívy sú starostlivo vybrané a ilustrované tak, aby dieťaťu bolo jedno..
19.75€
Bez dane:16.46€
Tvorenie s kamienkami Jeleň Tvorenie s kamienkami Jeleň
Nedostupné
Kreatívna súprava na maľovanie s diamantami pre mladých remeselníkovSúprava na maľovanie s kamienkami je ideálna pre mladých kreatívcov vo veku od 8 rokov. Vyžaduje jemnosť a precíznosť. Na zvládnutie tejto techniky nie sú potrebné žiadne akvarely alebo dokonca voda: lesklé mini kamienky sú po ruke,..
15.99€
Bez dane:13.33€
Tvorenie so šnúrkami Džungľa Tvorenie so šnúrkami Džungľa
Nedostupné
Vytvorte si pestrofarebného papagája a majestátneho tigra Poďte s nami do džungle a vytvorte si pestrofarebného papagája a majestátneho tigra. Táto kreatívna súprava vám umožní vytvoriť 2 úžasné motúzové portréty zvierat podľa návodu krok za krokom. Krásne výtvory na ozdobenie izby! Pokojn..
16.99€
Bez dane:14.16€
Kvalitný batoh v dizajne obľúbenej značky Princess MimiKvalitný batoh v dizajne mimoriadne obľúbenej značky Princess Mimi Je vyrobený z prvotriednych materiálov a predstavuje praktický a zároveň štýlový doplnok na prenos vecí. Batôžtek je možné nosiť aj ako tašku.  Ideálny batoh na školské výle..
25.90€
Bez dane:21.58€
Vpred malí prieskumníci! Objavte svet zvierat s týmto ilustrovaným puzzle s motívom divokých zvierat, ktoré je vhodné pre deti od 4 rokov. Toto puzzle sa skladá z 36 dielikov a je dodávané s plagátom, ktorý možno použiť ako predlohu.Rozmery zloženého puzzle budú 100 x 20 cm. Všetko je uložené v pekn..
18.99€
Bez dane:15.83€
Fóliový balón číslo 7 v tvare Krokodíl nesmie chýbať na žiadnej oslavePred nafúknutím má balón veľkosť cca. 56 x 85 cm a rozmer balóna po nafúknutí 49 x 73 cm. Balón jednoducho nafuknete pomocou hélia. Sada obsahuje slamku na pripevnenie. Oživte svoje oslavy a urobte ich nezabudnuteľnými s fóli..
4.50€
Bez dane:3.75€
Balón číslo 6 s motívom Korytnačka pre každého oslávencaPred nafúknutím má balón veľkosť cca. 75x96 cm a rozmer balóna po nafúknutí je 57 x 86 cm. Balón jednoducho nafuknete pomocou hélia. Sada obsahuje slamku na pripevnenie. Oživte svoje oslavy a urobte ich nezabudnuteľnými s fóliovým bal..
4.50€
Bez dane:3.75€
Hravý balón v tvare mačky Originálny dizajn a jasná farba robia z tohto balóna ideálny doplnok pre detské narodeniny, oslavy alebo iné špeciálne príležitosti. Možnosť nafúknutia vzduchom alebo héliom. Veľkosť balóna je 48x36 cm. ..
3.70€
Bez dane:3.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 223 (19 stránok)