Menu
Your Cart

Swim Essentials

Štýlová výbava na leto

Swim Essentials je holandská značka, ktorá je na trhu od roku 2012 a zameriava sa na výrobu štýlových nafukovacích a plaveckých produktov. Pri svojej výbave na leto dbá na vysokú kvalitu, funkčnosť a neopozeraný štýl. Všetky produkty majú originálny moderný dizajn. V ponuke nájdete viac ako 150 produktov vrátenie nafukovačiek, plaviek, doplnkov na kúpanie, plávanie a opaľovanie.

Žiarivé leto plné zábavy!

Užite si dovolenku pri vode štýlovo, zabavte sa, relaxujte! Výbava na leto Swim Essentials zabezpečia vám, aj deťom, bezstarostný pobyt pri vode a na slniečku.

Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom morských hviezdic je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do vody, po..
12.95€
Bez dane:10.79€
Zaistite vášmu dieťaťu čo najväčšie bezpečie pri vodných radovánkach Detské rukávníky na plávanie od Swim Essentials s motívom morských hviezdic sú vhodné pre detičky od 2 do 6 rokov v rozmedzí od 15 do 30 kg. Dieťaťu poskytnú sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním..
9.95€
Bez dane:8.29€
Uži si zábavu vo vode naplno! Detské plavkové boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a vzorom džungle si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu pred slnečným žiarením. Oceníte premyslený strih Plavky..
24.95€
Bez dane:20.79€
Uži si zábavu vo vode naplno! Detské plavkové boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým vzorom morských hviezdic si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu pred slnečným žiarením. Oceníte p..
24.95€
Bez dane:20.79€
Letná nevyhnutnosť pre malých drobcovPlavky pre bábätká Neoprén Hviezdice od Swim Essentials sú absolútnou nevyhnutnosťou počas leta. Tieto plienkové plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného neoprénu a ponúkajú nielen krásny vzhľad, ale aj maximálne pohodlie. Elastický dizajn zaisťuje dokonalé uchyten..
24.95€
Bez dane:20.79€
Letná nevyhnutnosť pre malých drobcovPlavky pre bábätká Neoprén Leopard zelený od Swim Essentials sú absolútnou nevyhnutnosťou počas leta. Tieto plienkové plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného neoprénu a ponúkajú nielen krásny vzhľad, ale aj maximálne pohodlie. Elastický dizajn zaisťuje dokonalé uc..
24.95€
Bez dane:20.79€
Letná nevyhnutnosť pre malých drobcovPlavky pre bábätká Neoprén Leopard fialový od Swim Essentials sú absolútnou nevyhnutnosťou počas leta. Tieto plienkové plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného neoprénu a ponúkajú nielen krásny vzhľad, ale aj maximálne pohodlie. Elastický dizajn zaisťuje dokonalé u..
24.95€
Bez dane:20.79€
Skvelý na utieranie aj leňošenie pri vode!Rýchloschnúci plážový uterák od Swim Essentials s motívmi džungle si deti hneď zamilujú! Rady sa do neho zababušia hneď, ako vylezú z vody. Pri veľkosti 135 x 65 cm si naň tiež pohodlne ľahnú.Uterák Swim Essentials je ľahký a skladnýJe vyrobený zo 100% ..
17.95€
Bez dane:14.96€
Skvelá na celodenný pobyt pri vode! Rýchloschnúci plážovú osušku od Swim Essentials s nadčasovým vzorom s morskými hviezdicami si zamiluje celá rodina! Detičky sa na ňu môžu uložiť hneď, ako vylezú z vody. A vďaka veľkosti 180 x 90 cm sa na nej bude pohodlne leňošiť aj vám. Osuška Swim..
24.95€
Bez dane:20.79€
Skvelý na utieranie aj leňošenie pri vode!Rýchloschnúci plážový uterák od Swim Essentials s nadčasovým vzorom s morskými hviezdicami si deti hneď zamilujú! Rady sa do neho zababušia hneď, ako vylezú z vody. Pri veľkosti 135 x 65 cm si naň tiež pohodlne ľahnú.Uterák Swim Essentials je ľahký a sk..
17.95€
Bez dane:14.96€
Skvelé na usušenie aj ako ochrana proti chladu! Praktické detské plážové pončo s kapucňou od Swim Essentials v bielej farbe so žltými pruhmi si deti určite zamilujú! Rady sa do neho oblečú hneď, ako vylezú z vody. Rýchlo im vysuší pokožku a príjemne ich zahreje. Môžu sa v ňom hrať alebo behať ..
29.95€
Bez dane:24.96€
Skvelé na usušenie aj ako ochrana proti chladu! Praktické detské plážové pončo s kapucňou od Swim Essentials s nadčasovým leopardím vzorom vo fialovej farbe si deti určite zamilujú! Rady sa do neho oblečú hneď, ako vylezú z vody. Rýchlo im vysuší pokožku a príjemne ich zahreje. Môžu sa v ňom h..
29.95€
Bez dane:24.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 185 (16 stránok)