Menu
Your Cart

Nafukovačky

Nafukovačky

Nafukovacie lehátko nesmie chýbať na žiadnej dovolenke pri vode. Nafukovacie lehátka značky Swim Essentials sú nápadné luxusným dizajnom, tvarom aj pohodlím. Vyberte si aj veľké nafukovacie lehátko v tvare srdca, nafukovaciu labuť, plameniaka či jednorožca. Poskytujú množstvo priestoru na relax, sedenie aj zábavu. Chladivý odpočinok vo vode vám doprajú nafukovacie hamaky – hojdacie siete do vody.

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovačky

1 Nafukovačka Dúha s trblietkami Nafukovačka Dúha s trblietkami - Nedostupné 12.95€
Bez dane: 10.79€
2 Nafukovačka Srdce dúha s trblietkami Nafukovačka Srdce dúha s trblietkami - Na sklade 17.95€
Bez dane: 14.96€
3 Nafukovačka Plameniak 150 cm Nafukovačka Plameniak 150 cm - Nedostupné 19.95€
Bez dane: 16.63€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v ružovo oranžových farbách s motívmi tukanov sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlav..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v červeno bielych farbách s motívmi veľrýb sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlavník..
12.95€
Bez dane:10.79€
Romantické nafukovacie srdce poslúži na zábavu aj leňošenie Obrovské nafukovacie srdce od Swim Essentials v dúhových farbách s trblietkami sa bude krásne vynímať na každej vodnej hladine. Je určené deťom približne od 6 rokov, ale maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj tínedžeri na ..
17.95€
Bez dane:14.96€
Romantické nafukovacie srdce poslúži na zábavu aj leňošenie Obrovské nafukovacie srdce od Swim Essentials v ružových farbách s bodkami aj trblietkami sa bude krásne vynímať na každej vodnej hladine. Je určené deťom približne od 6 rokov, ale maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj tí..
17.95€
Bez dane:14.96€
Doprajte si originálne lehátko do vody na zábavu aj leňošenie Klasická priehľadná nafukovačka od Swim Essentials s luxusným leopardím motívom a s trblietkami v neónovo ružových farbách sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšin..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko do vody na zábavu aj leňošenie Klasická priehľadná nafukovačka od Swim Essentials v ružových farbách s bodkami a trblietkami sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na naš..
12.95€
Bez dane:10.79€
Nafukovačka s loptou Avokádo 180 cm Nafukovačka s loptou Avokádo 180 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovacie lehátko s loptou na zábavu aj leňošenie! Obrovská nafukovačka od Swim Essentials je do detailu prepracovaná a bude sa krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určená väčším deťom od 11 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ju pokojne využije aj teenager či dospelý na zábavu aj..
19.95€
Bez dane:16.63€
Nafukovačka Plameniak neónový s trblietkami 150 cm Nafukovačka Plameniak neónový s trblietkami 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovacie lehátko na zábavu aj leňošenie Obrovský priehľadný nafukovací plameniak v neónovo ružovej farbe s trblietkami od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určený deťom od 6 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj teenageri či dospelí ..
19.95€
Bez dane:16.63€
Nafukovačka Plameniak 150 cm Nafukovačka Plameniak 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovacie lehátko na zábavu aj leňošenie Obrovský nafukovací ružový plameniak od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určený deťom od 6 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj teenageri či dospelí na zábavu aj leňošenie. Slúži ako multifun..
19.95€
Bez dane:16.63€
Nafukovačka Dúha s trblietkami Nafukovačka Dúha s trblietkami
Nedostupné
Doprajte si originálne lehátko do vody na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v dúhových farbách s trblietkami sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlavník j..
12.95€
Bez dane:10.79€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)