Menu
Your Cart

Nafukovačky

Nafukovačky

Nafukovacie lehátko nesmie chýbať na žiadnej dovolenke pri vode. Nafukovacie lehátka značky Swim Essentials sú nápadné luxusným dizajnom, tvarom aj pohodlím. Vyberte si aj veľké nafukovacie lehátko v tvare srdca, nafukovaciu labuť, plameniaka či jednorožca. Poskytujú množstvo priestoru na relax, sedenie aj zábavu. Chladivý odpočinok vo vode vám doprajú nafukovacie hamaky – hojdacie siete do vody.

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovačky

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvelou sadou sa počas leta poriadne vyšantíte. Obsahuje plávaciu vestu Žralok, ktorá vám poskytne bezpečie aj sebadôveru pri vodných radovánkach, pri jazde na paddleboarde či v lodičke a nafukovací surf Žralok na ktorom sa deti môžu hojdať na vlnách, organizov..
54.90€
Bez dane:45.75€
Užite si pohupovanie na vodnej hladine!Oddýchnite si vďaka nafukovaciemu kreslu Luxe Lounge od Swim Essentials s retro bielo-zelenými pruhmi! Na vode sa budete dokonale vznášať bez toho, aby ste sa museli nejako namáhať. Vďaka svojej pevnej konštrukcii so 4 nafukovacími komorami a veľkosťou 180 x 99..
44.95€
Bez dane:37.46€
Skvelá letná zábavaVeselý nafukovací surf 120 cm od Swim Essentials v obľúbenom dizajne Žralok bude robiť deťom radosť v bazéne aj na dovolenke pri mori. Deti sa na ňom môžu hojdať na vlnách, organizovať vodné bitky, ale vďaka dvom pevným madlám poskytuje nafukovací surf aj potrebnú oporu deťom, kto..
19.95€
Bez dane:16.63€
Doprajte si originálne lehátko do vody na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials s luxusným leopardím motívom v staroružových farbách sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našo..
14.95€
Bez dane:12.46€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v ružovej farbe s červenými vzormi oceánu sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je skvelé na relax, ale deti si na ňom užijú aj veľa zábavy. Vhodné pre deti aj dospelých! Je určené väčším de..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v modrých farbách s citrónmi sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je skvelé na relax, ale deti si na ňom užijú aj veľa zábavy. Vhodné pre deti aj dospelých! Je určené väčším deťom od 6 rokov s m..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v ružovo oranžových farbách s motívmi tukanov sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlav..
12.95€
Bez dane:10.79€
Doprajte si originálne lehátko na zábavu aj leňošenie Klasická nafukovačka od Swim Essentials v červeno bielych farbách s motívmi veľrýb sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Nafukovačka je maximálne pohodlná, pretože je trošku širšia ako väčšina dostupných produktov na našom trhu. Podhlavník..
14.95€
Bez dane:12.46€
Romantické nafukovacie srdce poslúži na zábavu aj leňošenie Obrovské nafukovacie srdce od Swim Essentials v ružových farbách s bodkami aj trblietkami sa bude krásne vynímať na každej vodnej hladine. Je určené deťom približne od 6 rokov, ale maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj tí..
19.95€
Bez dane:16.63€
Dokonalé nafukovacie lehátko s loptou na zábavu aj leňošenie! Obrovská nafukovačka od Swim Essentials je do detailu prepracovaná a bude sa krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určená väčším deťom od 11 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ju pokojne využije aj teenager či dospelý na zábavu aj..
22.95€
Bez dane:19.13€
Nafukovačka Plameniak neónový s trblietkami 150 cm Nafukovačka Plameniak neónový s trblietkami 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovacie lehátko na zábavu aj leňošenie Obrovský priehľadný nafukovací plameniak v neónovo ružovej farbe s trblietkami od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určený deťom od 6 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj teenageri či dospelí ..
22.95€
Bez dane:19.13€
Nafukovačka Plameniak 150 cm Nafukovačka Plameniak 150 cm
Nedostupné
Dokonalé nafukovacie lehátko na zábavu aj leňošenie Obrovský nafukovací ružový plameniak od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori. Je určený deťom od 6 rokov, maximálna nosnosť je 80 kg, takže ho pokojne využijú aj teenageri či dospelí na zábavu aj leňošenie. Slúži ako multifun..
22.95€
Bez dane:19.13€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)