Menu
Your Cart

Nafukovacie bazény

Nafukovacie bazény

Doprajte svojim deťom letné ochladenie aj zábavu v kvalitnom nafukovacom bazéne. Vyberte si bazény s jedinečnými motívmi pre najmenších, vhodné aj pre bábätká či ako bazén na balkón, s polomerom 60 cm. Vo väčšom priestore sa budú vynímať bazény s priemerom 100 a 150 cm alebo nafukovací bazén obdĺžnik. Špecialitou je bazén so šmykľavkou, rozstrekovačom a ďalšími hernými prvkami. Dokonalé vodné ihrisko!

Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s motívmi morských hviezdic je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme približne 15 li..
12.95€
Bez dane:10.79€
Rýchle letné osvieženie pre deti aj zvieratkáDoprajte svojim deťom alebo svojmu štvornohému miláčikovi príjemné letné osvieženie. Skladací bazén béžový s motívom kostičiek Swim Essentials ľahko a rýchlo rozložíte bez zbytočného nafukovania. Napustíte doň trošku vody a chladivý kúpeľ je na svete. Pri..
24.95€
Bez dane:20.79€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Prúžky modro-biely v bielej farbe s modrými pruhmi od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detič..
19.95€
Bez dane:16.63€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Leopard zelený s luxusnými leopardími motívmi v zelených farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60..
19.95€
Bez dane:16.63€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Leopard fialový s luxusnými leopardími motívmi vo fialových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až..
19.95€
Bez dane:16.63€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Abstrakt v bielej farbe s abstraktnými farebnými motívmi od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody...
19.95€
Bez dane:16.63€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials so štvorcovými motívmi v pieskových farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme..
12.95€
Bez dane:10.79€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s motívmi džungle je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a prijme približne 15 litrov vody...
12.95€
Bez dane:10.79€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusnými leopardími motívmi v zelených farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a ..
12.95€
Bez dane:10.79€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusnými leopardími motívmi vo fialových farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory ..
12.95€
Bez dane:10.79€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 27 (3 stránok)