Menu
Your Cart

Nafukovacie bazény

Nafukovacie bazény

Doprajte svojim deťom letné ochladenie aj zábavu v kvalitnom nafukovacom bazéne. Vyberte si bazény s jedinečnými motívmi pre najmenších, vhodné aj pre bábätká či ako bazén na balkón, s polomerom 60 cm. Vo väčšom priestore sa budú vynímať bazény s priemerom 100 a 150 cm alebo nafukovací bazén obdĺžnik. Špecialitou je bazén so šmykľavkou, rozstrekovačom a ďalšími hernými prvkami. Dokonalé vodné ihrisko!

Rýchle letné osvieženie pre deti aj zvieratkáDoprajte svojim deťom alebo svojmu štvornohému miláčikovi príjemné letné osvieženie. Skladací bazén zeleno-modrý Swim Essentials ľahko a rýchlo rozložíte bez zbytočného nafukovania. Napustíte doň trošku vody a chladivý kúpeľ je na svete. Priemer bazéna je..
24.95€
Bez dane:20.79€
Majte detskú vaničku so sebou kdekoľvek!Praktická nafukovacia vanička pre bábätká od Swim Essentials je jedinečným doplnkom do vašej výbavy pre bábätko. Ľahko môže slúžiť ako nafukovacia vanička do sprchovacieho kúta, ak máte doma nedostatok miesta, alebo poslúži na cestách s bábätkom. Môžete ju naf..
24.95€
Bez dane:20.79€
Nafukovací bazén so šmykľavkou Dúha Nafukovací bazén so šmykľavkou Dúha
Nedostupné
Doprajte vašim deťom dokonalé vodné ihrisko! Detský nafukovací bazén so šmykľavkou od Swim Essentials v pastelových farbách sa stane zdrojom nekonečnej vodnej zábavy pre vaše deti. Je to skvelý nafukovací bazén aj vodné ihrisko na záhradu a napríklad aj na detskú oslavu. Je veľký 210 x 150 cm, má 7..
44.95€
Bez dane:37.46€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Morské hviezdice od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičkám tak poskytuje dostatočný pries..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vaše deti zažijú tie pravé vodné radovánky! Detský nafukovací bazén Leopard staroružový v príjemných ružových farbách od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 1 roku. Priemer kruhového bazéna je 100 cm, má 2 nafukovacie komory a zmestí sa do neho až 60 litrov vody. Detičk..
17.95€
Bez dane:14.96€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Kvety od Swim Essentials je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory a obsiahne približne 15 litrov vody. Vďaka ..
12.95€
Bez dane:10.79€
Vodné radovánky si užijú aj tie najmenšie detičky! Malý, okrúhly, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusnými leopardími motívmi vo fialových farbách je svojou veľkosťou určený pre malé deti. Je tak vhodný napríklad ako bazén pre bábätká. Priemer kruhového bazéna je 60 cm, má 2 nafukovacie komory ..
11.95€
Bez dane:9.96€
Doprajte vašim deťom dokonalé vodné ihrisko! Detský nafukovací bazén so šmykľavkou od Swim Essentials s námorníckymi motívmi sa stane zdrojom nekonečnej vodnej zábavy pre vaše deti. Je to skvelý nafukovací bazén aj vodné ihrisko na záhradu a napríklad aj na detskú oslavu. Je veľký 210 x 150 cm, má ..
69.95€
Bez dane:58.29€
Doprajte vašim deťom dokonalé vodné ihrisko! Detský nafukovací bazén so šmykľavkou od Swim Essentials s luxusným leopardím vzorom v béžových farbách sa stane zdrojom nekonečnej vodnej zábavy pre vaše deti. Je to skvelý nafukovací bazén, aj vodné ihrisko na záhradu. Je veľký 210 x 150 cm, má 7 nafuk..
69.95€
Bez dane:58.29€
Veľa priestoru pre vodné radovánky! Detský nafukovací bazén obdĺžnik Swim Essentials v nádherne modrých farbách bude pre vaše deti zdrojom nekonečnej letnej zábavy. Zmestí sa doň až 350 litrov vody, takže poskytuje dostatok miesta aj pre viacero malých detí. Dokonalý nafukovací bazén na záhradu ..
28.95€
Bez dane:24.13€
Veľa priestoru pre vodné radovánky! Detský nafukovací bazén obdĺžnik Swim Essentials v luxusných leopardích motívoch v príjemných béžových farbách bude pre vaše deti zdrojom nekonečnej letnej zábavy. Zmestí sa doň až 350 litrov vody, takže poskytuje dostatok miesta aj pre viacero malých detí. Do..
32.95€
Bez dane:27.46€
Veľa priestoru pre vodné radovánky! Detský nafukovací bazén obdĺžnik Swim Essentials s divokými prírodnými motívmi vo výrazných zelených farbách bude pre vaše deti zdrojom nekonečnej letnej zábavy. Zmestí sa doň až 350 litrov vody, takže poskytuje dostatok miesta aj pre viacero malých detí. Doko..
32.95€
Bez dane:27.46€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 28 (3 stránok)