Menu
Your Cart

Nafukovacie lopty a doplnky

Nafukovacie lopty a doplnky

Užite si spoločne s deťmi leto naplno! Veľa zábavy vám zaistia skladné nafukovacie lopty a balóny v neopozeraných dizajnoch. Nemusíte mať na záhrade ani bazén, deti si užijú radosť z vody vďaka rozstrekovaču v podobe nafukovacej lopty. Vodná šmykľavka umožní deťom pretekať od rána do večera. A v bazéne aj na pláži pri mori oceníte nafukovací držiak nápojov.

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie lopty a doplnky

Nafukovacia lopta v originálnom prevedení s nafukovacím morským koníkom vo vnútri lopty as krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou využijú vaše deti na hranie na záhrade aj na pláži pri mori.Lopta je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.Priemer lopty: 35 cm..
11.16€
Bez dane:9.30€
Nafukovacia lopta v originálnom prevedení s nafukovacou veľrybou vo vnútri lopty as krásnou potlačou motívov zo života pod morskou hladinou využijú vaše deti na hranie na záhrade aj na pláži pri mori.Lopta je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Ocean Dreams.Priemer lopty: 35 cm..
11.16€
Bez dane:9.30€
Nafukovacia lopta Džungľa 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto nafukovacou loptou od Swim Essentials s motívmi džungle. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či na chalupe. Lopta má priemer 51 cm a vyf..
4.95€
Bez dane:4.13€
Nafukovacia lopta Hviezdice 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto nafukovacou loptou od Swim Essentials s motívom morských hviezdic. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či na chalupe. Lopta má priemer..
4.95€
Bez dane:4.13€
Nafukovacia lopta Abstrakt 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto nafukovacou loptou od Swim Essentials v bielej farbe s abstraktnými farebnými motívmi. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či na chalup..
4.95€
Bez dane:4.13€
Nafukovacia lopta Leopard zelený 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto nafukovacou loptou od Swim Essentials so zeleným leopardím vzorom. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či na chalupe. Lopta má pr..
4.95€
Bez dane:4.13€
Nafukovacia lopta Kvety 51 cm
Nedostupné
Nafukovacia lopta Kvety 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto priehľadnou nafukovacou loptou od Swim Essentials s kvetinovým vzorom. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či na chalupe. Lopta má priemer..
4.95€
Bez dane:4.13€
Nafukovacia lopta Leopard staroružový 51 cm
Nedostupné
Nafukovacia lopta Leopard staroružový 51 cmPinkajte si vo vode aj na suchu! Užite si veľa zábavy s touto priehľadnou nafukovacou loptou od Swim Essentials so staroružovým leopardím vzorom. Všetci vám ju budú závidieť. Je skvelá ako nafukovacia plážová lopta, ale využijete ju aj doma na záhrade či n..
4.95€
Bez dane:4.13€
Podložka s rozstrekovačom Leopard béžovýDokonalá vodná zábava na záhraduJedinečná nafukovacia šmykľavka Swim Essentials v obľúbenom dizajne béžový leopard vaše deti úplne nadchne. Rozstrekovač, ktorý z detskej bazéniky vytvorí striekajúcu fontánku, poskytne príjemné osvieženie počas horúcich letných..
24.95€
Bez dane:20.79€
Vodná šmykľavka Leopard béžovýSkĺzni sa po bruchu a uži si leto!Dlhá nafukovacia vodná šmykľavka Swim Essentials v obľúbenom dizajne béžový leopard vašim deťom zaručí veľa zábavy aj príjemné letné osvieženie. Nemusíte mať ani bazén, stačí keď šmýkačku rozložíte, nafúknete okraje a pripojíte na vašej..
24.95€
Bez dane:20.79€
Nafukovací držiak na pohár Srdce bodkyUžite si absolútnu pohodu vo vode aj na súši Nafukovací držiak na pitie Swim Essentials sa stane perfektnou ozdobou vašej bazénovej párty aj detskej oslavy. Vy aj vaši hostia zažijete absolútny komfort. Na pitie nebudete musieť vyliezť z bazéna alebo vstať z le..
1.95€
Bez dane:1.63€
Nafukovací držiak na pohár Plameniak neónovýUžite si absolútnu pohodu vo vode aj na súši Nafukovací držiak na pitie Swim Essentials sa stane perfektnou ozdobou vašej bazénovej párty aj detskej oslavy. Vy aj vaši hostia zažijete absolútny komfort. Na pitie nebudete musieť vyliezť z bazéna alebo vsta..
1.95€
Bez dane:1.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)