Menu
Your Cart

Nafukovacie kolesá

Nafukovacie kolesá

Nafukovací kruh je skvelou plaveckou pomôckou. Zábavu so štýlovými nafukovacími kolesami si užijú nielen deti, ale aj tínedžeri či dospelí. Pre najmenšie deti sú kolesá pre bábätká, pre trošku väčšie kolesá so zvieratkami a klasické okrúhle kolesá. Väčšie kolesá s priemerom 90 cm sú skvelé na zábavu vo vode pre väčšie deti aj dospelých. S luxusnými kolesami labuť, plameniak či jednorožec budete neprehliadnuteľní!

Najpredávanejšie v kategórii Nafukovacie kolesá

Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívom morských hviezdic je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Luxusné koleso na plávanie aj zábavu Je vhodným doplnkom do vody, po..
12.95€
Bez dane:10.79€
Užite si vodu na maximum! Veľké transparentné nafukovacie koleso od Swim Essential so srdiečkami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú rozkošné motívy. Luxusné..
12.95€
Bez dane:10.79€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne transparentné nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so srdiečkami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú rozkošné motívy. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať...
8.95€
Bez dane:7.46€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívom žraloka s plutvou a očami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú divoké zvieracie vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte ..
9.95€
Bez dane:8.29€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so zeleným leopardím vzorom a uškami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú zelenú farbu a divoké zvieracie vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ..
9.95€
Bez dane:8.29€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s fialovým leopardím vzorom a uškami je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú jemnú fialovú farbu a divoké zvieracie vzory. Je vhodným doplnkom do vody,..
9.95€
Bez dane:8.29€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s motívmi džungle je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zvieracie motívy. Luxusné koleso n..
12.95€
Bez dane:10.79€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential so zeleným leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú zelenú farbu a divoké zvieracie ..
12.95€
Bez dane:10.79€
Užite si vodu na maximum! Veľké nafukovacie koleso od Swim Essential s fialovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 6 rokov, ale pokojne ho využijú aj teenageri či dospelí na leňošenie a zábavu. Určite urobí radosť všetkým, ktorí milujú jemnú fialovú farbu a divoké zvi..
12.95€
Bez dane:10.79€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential s motívmi džungle je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú zvieracie motívy. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať. Ale..
8.95€
Bez dane:7.46€
Deti budú mať z plávania radosť! Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so štvorčekovým motívom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov. Urobí radosť všetkým, ktorí milujú jemné vzory. Je vhodným doplnkom do vody, pokiaľ vaše deti ešte nevedia plávať. Al..
8.95€
Bez dane:7.46€
Zoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne! Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials so štvorčekovým motívom je vhodné pre najmenšie deti od 0 do 1 roka s maximálnou hmotnosťou do 11 kg. Toto špeciálne detské koleso je veľmi bezpečné pretože má hneď 4 nafukovacie komory s ..
24.95€
Bez dane:20.79€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 37 (4 stránok)