Menu
Your Cart

Hračky do vody

Hračky do vody

Doprajte deťom zábavný a pohodový kúpeľ či pobyt pri vode. Motivujte ich krásnymi hračkami do vody. Už tie najmenšie detičky zabavia bezpečné kaučukové hračky do vody. Knihy do vody sa sfarbia, len čo sa dotknú hladiny. Rôzne vedierka, lopatičky a sitká zabavia detičky na pláži na celé hodiny. Všetko je vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov.

Najpredávanejšie v kategórii Hračky do vody

Vodný mlynček s prísavkouSpoločník na vodné dobrodružstvoJedinečná vodný mlynček do vody s prísavkou, pomocou ktorej ho jednoducho pripevníte na dno alebo stenu vane počas kúpania dieťaťa. Nalievaním vody z téglika na pružné farebné lopatky sa mlynček roztočí a korálky vo vnútri priehľadného stredov..
15.96€
Bez dane:13.30€
Tégliky do kúpeľa Rain BarrelsFarebné tégliky na hranie vo vodeOsem originálnych farebných téglikov na hranie vo vode má vo vnútri priehľadnej časti chrastiace korálky, špirálu alebo mlynček, ktoré sa pri naplnení vodou pohybujú.Zabaví aj naučíTégliky je možné spájať do dvojíc. Hračka nielenže vaše ..
20.76€
Bez dane:17.30€
Loptička do kúpeľa DiscoveryHravé kúpanie s loptičkou do kúpeľaLoptička do kúpeľa ponúka rôzne tvary a textúry na skúmanie a hranie s vodou. Naplňte loptičku vodou ponorením pod hladinu a potom spolu s dieťaťom pozorujte, ako voda vyteká rôznymi spôsobmi z jednotlivých rôzne tvarovaných otvorov. Lop..
9.96€
Bez dane:8.30€
Loď do vody so stohovacími krúžkamiFarebná lodička do kúpeľaLodička má stĺpik s piatimi stohovacími krúžkami, ktoré dieťa môže na stĺpik v ľubovoľnom poradí navliekať. Krúžky po otočení slúžia aj ako nádobky na naberanie vody. Každý krúžok má inak umiestnené otvory, ktorými voda vyteká a môžete tak ..
15.56€
Bez dane:12.97€
Dotykové svetielka do vody 3 ks Korytnačka, kačka, chobotnicaSvietiace hračky do vane aj do detskej izbičky3 dotykové svetielka do vody v tvare korytnačky, kačky a chobotnice majú pre dieťatko viacero využití. Poslúžia ako jedinečná dekorácia do detskej izby, ako nočné svetielko, keď sa dieťatko pot..
22.99€
Bez dane:19.16€
Dotykové svetielka do vody 3 ks Delfín, veľryba, žralokSvietiace hračky do vane aj do detskej izbičky3 dotykové svetielka do vody v tvare korytnačky, kačky a chobotnice majú pre dieťatko viacero využití. Poslúžia ako jedinečná dekorácia do detskej izby, ako nočné svetielko, keď sa dieťatko potrebuje..
22.99€
Bez dane:19.16€
Piesková sada AbstraktZábava na pieskovisku aj na plážiDoprajte deťom nekonečnú zábavu na pieskovisku, na pláži aj vo vode vďaka tejto sade na piesok. Sada obsahuje vedierko, lopatku a 3 plážové formičky. Súčasťou balenia je aj sieťka, do ktorej sa všetky hračky krásne uložia. Európska kvalita ..
34.95€
Bez dane:29.13€
Hračky do vody na potápanie Hviezdice 3 ksJedinečná vodná zábava s morskými hviezdicamiUžite si spolu s deťmi zábavu vo vode vďaka tomuto setu 3 hračiek do vody v podobe morských hviezdic. Hračky na potápanie Hviezdice od Swim Essentials sú z mäkkého neoprénu plneného pieskom. Deti ich rady stláčajú..
14.95€
Bez dane:12.46€
Zábavné magnetické rybičky (BIO)Premeňte kúpanie na dobrodružné rybárčenie Zábavné magnetické rybičky je ideálna hračka do vane, ktorá deťom prinesie hodiny zábavy a zároveň im pomôže s rozvojom dôležitých zručností. Sada obsahuje rybársku udicu s navijákom, 3 farebné rybičky s magnetickým úchytom..
25.00€
Bez dane:20.83€
Hračka do vane MačkaDeti si odteraz kúpanie užijú.Táto hračka v tvare mačky je skvelá na upokojenie boľavých ďasien a možno ju použiť aj vo vani! Bonus navyše: nie je tam žiadna diera, takže nehrozí pleseň.Bezpečná zábava do vane.Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku a skvele padne do malých detský..
19.90€
Bez dane:16.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 37 (4 stránok)