Menu
Your Cart

Detské plavky

Detské plavky

Pre deti sú najlepšie praktické, odolné a pohodlné plavky s ochranou UPF 50+. To všetko prináša detské plavky Swim Essentials s prepracovanými strihmi a príjemnými materiálmi. Vyberte si plavky pre chlapcov, dievčenské plavky jednodielne aj bikiny, nechýbajú ani plienkové plavky pre bábätká či plavky s dlhým rukávom. Nadčasové motívy a široký výber veľkostí vám umožní vybaviť sa na vašu budúcu dovolenku pri vode.

Najpredávanejšie v kategórii Detské plavky

Vaše detičky si užijú zábavu vo vode naplno! Praktické plienkové plavky pre bábätká od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ s nadčasovým zebrím vzorom sú snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni detskú pokožku pred slnečným žiarení..
21.95€
Bez dane:18.29€
Zábava vo vode aj ochrana proti slniečku! Detské plavky s dlhým rukávom od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým leopardím v béžovej barve vzorom sú snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z pevnej strečovej látky, ktorá dokonale ochráni kožu vášho dieťaťa pred slnečný..
44.95€
Bez dane:37.46€
Zábava vo vode aj ochrana proti slniečku!Praktické detské UV tričko do vody od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ v nadčasovej svetlo modrej farbe je snom každého rodiča. Tričko je vyrobené z odolnej strečovej látky, ktorá dokonale ochráni kožu vášho dieťaťa pred slnečným žiarením.Ocenít..
34.95€
Bez dane:29.13€
Vaše detičky si užijú zábavu vo vode naplno! Praktické plienkové plavky pre bábätká od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ v bielej farbe a s nadčasovým veľrybím vzorom sú snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni detskú pokožku pr..
21.95€
Bez dane:18.29€
Vaše detičky si užijú zábavu vo vode naplno! Praktické plienkové plavky pre bábätká od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorom v béžových farbách sú snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni detskú pokož..
21.95€
Bez dane:18.29€
Vaše detičky si užijú zábavu vo vode naplno! Praktické plienkové plavky pre bábätká od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorom v ružových farbách sú snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni detskú pokož..
21.95€
Bez dane:18.29€
Uži si zábavu vo vode naplno! Detské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým oranžovo modrým vzorom zebry si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu pred slnečným žiarením. Oceníte premys..
26.95€
Bez dane:22.46€
Plavecké šortky s UPF 50+ Elegán Plavecké šortky s UPF 50+ Elegán
Nedostupné
Uži si zábavu vo vode naplno! Detské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovými bielo modrými pásikmi si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu pred slnečným žiarením. Oceníte premyslený s..
26.95€
Bez dane:22.46€
Zábava vo vode aj ochrana proti slniečku! Praktický plavkový overal pre deti od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým bielo modrým prúžkovaným vzorom je snom každého rodiča. Plavky sú totiž vyrobené z odolnej strečovej látky, ktorá dokonale ochráni kožu vášho dieťaťa pred sl..
34.95€
Bez dane:29.13€
Uži si zábavu vo vode naplno! Detské plavkové boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovými bielo modrými pásikmi si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu pred slnečným žiarením. Oceníte premysle..
25.95€
Bez dane:21.63€
Uži si zábavu vo vode v dobre padnúcich plavkách! Dievčenské jednodielne plavky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ v oranžovej farbe s bielymi srdiečkami si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu vášho dieťaťa pr..
39.95€
Bez dane:33.29€
Uži si zábavu vo vode v dobre padnúcich plavkách! Dievčenské jednodielne plavky od Swim Essentials s ochranou proti slnku UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorom v staroružovej farbe si vaše deti hneď zamilujú. Plavky sú totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, ktorý dokonale ochráni kožu vá..
39.95€
Bez dane:33.29€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)