Menu
Your Cart

Detské klobúky

Detské klobúky

Na dovolenku pri vode, letné výlety či pobehovanie na záhrade deti vždy potrebujú kvalitnú pokrývku hlavy, ktorá ich bude chrániť pred spálením či úpalom. Vyberte si z kvalitných letných klobúčikov pre deti s ochranou proti UV žiareniu, na zaväzovanie či s ochranou krku, pre bábätká aj batoľatá. Detské klobúčiky zo 100% bavlny sú príjemné a dobre sa perú. Kúpiť k nim môžete aj plavky či nafukovacie rukávy.

Najpredávanejšie v kategórii Detské klobúky

Klobúčik s UPF 50+ Srdiečka
Odosielame 29.3.
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials v oranžovej farbe s bielymi srdiečkami ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavič..
22.95€
Bez dane:19.13€
Klobúčik s UPF 50+ Elegán Klobúčik s UPF 50+ Elegán
Odosielame 29.3.
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s bielo modrým pruhovaným vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke let..
22.95€
Bez dane:19.13€
Klobúčik s UPF 50+ Safari Klobúčik s UPF 50+ Safari
Odosielame 29.3.
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s oranžovo modrým safari vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke letn..
22.95€
Bez dane:19.13€
Klobúčik s UPF 50+ Leopard béžový Klobúčik s UPF 50+ Leopard béžový
Odosielame 29.3.
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s leopardím béžovým vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke letná čia..
22.95€
Bez dane:19.13€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)