Menu
Your Cart

Detské klobúky

Detské klobúky

Na dovolenku pri vode, letné výlety či pobehovanie na záhrade deti vždy potrebujú kvalitnú pokrývku hlavy, ktorá ich bude chrániť pred spálením či úpalom. Vyberte si z kvalitných letných klobúčikov pre deti s ochranou proti UV žiareniu, na zaväzovanie či s ochranou krku, pre bábätká aj batoľatá. Detské klobúčiky zo 100% bavlny sú príjemné a dobre sa perú. Kúpiť k nim môžete aj plavky či nafukovacie rukávy.

Najpredávanejšie v kategórii Detské klobúky

Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Prúžky
Nedostupné
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ PrúžkyDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials v bielej farbe so svetlo modrými pruhmi ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zat..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ DžungľaDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials s motívmi džungle ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zatienenú tvár aj celý k..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ HviezdiceDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials so vzorom morských hviezdic ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zatienenú tvár aj..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Leopard fialovýDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím fialovým vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zatienenú t..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Leopard staroružový
Nedostupné
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Leopard staroružovýDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím staroružovým vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zat..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Leopard béžový
Nedostupné
Klobúčik s ochranou krku s UPF 50+ Leopard béžovýDeti ochránia pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Klobúčik má vpredu šilt a vzadu široký okraj predĺžený až ku chrbátu. Dieťa má tak zatienenú tvár aj cel..
24.95€
Bez dane:20.79€
Klobúčik s UPF 50+ ElegánDeti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s bielo modrým pruhovaným vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí ..
11.48€ 22.95€
Bez dane:9.56€
Klobúčik s UPF 50+ ZebraDeti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s oranžovo modrým vzorom zebry ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a n..
11.48€ 22.95€
Bez dane:9.56€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)