Menu
Your Cart

Detské klobúky

Detské klobúky

Na dovolenku pri vode, letné výlety či pobehovanie na záhrade deti vždy potrebujú kvalitnú pokrývku hlavy, ktorá ich bude chrániť pred spálením či úpalom. Vyberte si z kvalitných letných klobúčikov pre deti s ochranou proti UV žiareniu, na zaväzovanie či s ochranou krku, pre bábätká aj batoľatá. Detské klobúčiky zo 100% bavlny sú príjemné a dobre sa perú. Kúpiť k nim môžete aj plavky či nafukovacie rukávy.

Najpredávanejšie v kategórii Detské klobúky

Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s bielo modrým pruhovaným vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke let..
22.95€
Bez dane:19.13€
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s oranžovo modrým vzorom zebry ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke letná..
22.95€
Bez dane:19.13€
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s leopardím staroružovým vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke letn..
22.95€
Bez dane:19.13€
Deti ochráni pred slnečnými lúčmi! Praktický letný klobúčik od Swim Essentials s leopardím béžovým vzorom ochráni deti pred UV žiarením. Má široký okraj, ktorý tieni na tvár aj krk, teda časti pokožky, ktoré sú často exponované a ľahko sa spália. Klobúk dobre sedí a nepadá Na hlavičke letná čia..
22.95€
Bez dane:19.13€
Látková kniha s kontrastnými čierno-bielymi obrázkami od Wee Gallery je stvorená na zoznámenie s knihou pre najmenšie bábätká...
15.95€
Bez dane:14.50€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)