Menu
Your Cart

Stonožka

Stonožka sníva o tom, že každé dieťa prečíta aspoň 100 kníh!

Stonožka je knižná kamarátka detí od 0 do 12 rokov. Symbol stonohého zvieratka vyjadruje tematickú a žánrovú pestrosť kníh, ktoré prinášame deťom. Stonožka ponúka detským čitateľom beletriu, poéziu a populárno-náučnú literatúru našich aj zahraničných autorov.

Rôznorodosť žánrov a zaručená kvalita.

Najmenších potešia leporelá a riekanky, deti v predškolskom veku básničky, rozprávky, maľovanky, pracovné zošity, malých školákov čítanie s porozumením a staršie deti oslovia rôzne prozaické príbehy, povesti či prvé encyklopédie. Dobre naladená a vytrvalá Stonožka bude sprevádzať deti krok za krokom, rok za rokom, z krajiny Písmenkovo do knižného sveta plného fantázie, poznania a storakých zážitkov, ktoré si uchovajú v pamäti po celý život.


Máš aj ty rád les a prírodu?Prečo ľúbim les je čarovné knižné vyznanie lásky k prírode a lesu. Milé ilustrácie so zvieratkami malých čitateľov a ich rodičov inšpirujú na plnohodnotné trávenie času.Nádherne ilustrovaná pocta lesu a láske k prírode.V jednotlivých vyznaniach sa ukrývajú odpovede na to,..
12.90€
Bez dane:11.73€
Rúfus je milý dráčik, ale občas nehovorí pravdu.Keď jedného dňa rozbije výklad na pekárni a neprizná sa, padne vina na jeho kamaráta. Rúfus sa cíti veľmi zle. Nazbiera odvahu, aby sa priznal?Zábavná knižka, ktorú by mali rodičia čítať deťom vo chvíľach, keď tie svojím správaním pripomínajú dráčika R..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zajačik Jurko sa už nemôže dočkať – čochvíľa je Veľká noc, jeho obľúbené obdobie!Ešte má však plné labky práce: musí pozbierať vajíčka, poštekliť sliepočku Hildu, poutierať rozbité vajíčka a tie ostatné zas pekne namaľovať a ozdobiť. Pomôžeš mu?Pomôž zajačikovi Jurkovi s prípravami na Veľkú noc!Uteš..
8.90€
Bez dane:8.09€
Magický príbeh o nečakanom priateľstve, ktoré rozkvitlo s prvými jarnými kvetmi.Malý medvedík sa zobudí z prvého zimného spánku. Keď však vystrčí hlavu z brlôžka, svet okolo neho je obrovský, biely a tichý. Jediné, čo zbadá, je hladký kamienok, ktorý je v zasneženej divočine rovnako osamelý ako on s..
11.90€
Bez dane:10.82€
Niekedy priateľa nájdeme tam, kde by sme ho vôbec nečakali.Pán Králik mal radosť, keď bol každý kvet či lístok na svojom mieste. Jedného dňa sa prechádzal po lese a našiel čosi zvláštne. Podobalo sa to síce na kameň, ale jeho povrch bol trochu iný... To veru nebol kameň! Neznámy predmet si vložil od..
11.90€
Bez dane:10.82€
Greg Heffley zisťuje, že cesta k sláve nie je prechádzka ružovou záhradou.Sedemnáaste pokračovanie mimoriadne úspešnej série Denník odvážneho bojka prináša nové dobrodružstvá a trampoty školáka Grega Heffleyho.Keď sa rozhodne pomáhať kapele Plný mechúr, ktorú založil jeho starší brat Rodrick, vôbec ..
11.90€
Bez dane:10.82€
Láskavý príbeh o nečakanom priateľstvePsík už ako šteňa dostane meno Mačka, pretože jeho mama tuší, že zostane sám a bude nezávislý. Pes menom Mačka však nie je nezávislý, je osamelý. A podľa ostatných aj trochu čudný. Jedného dňa stretne človeka bez domova menom Kuna. Dve bytosti z okraja spoločnos..
11.90€
Bez dane:10.82€
Tentoraz Miška cestuje s dedkom Tiborom a so svojím psím kamarátom Popíkom na dedinu.Zoznám sa so sympatickou Miškou, ktorá má v korune košatej lipy veterinárnu kliniku. Miška má nezvyčajný dar – dokáže sa rozprávať so zvieratkami. Vďaka tomu presne vie, čo jej pacientov trápi. Pri práci jej vždy po..
7.90€
Bez dane:7.18€
Zábavná kniha o tom, ako vznikajú knihy.Kláru fascinuje okolitý svet. Chce vedieť, ako sa tvoria knihy. A v budúcnosti by sa rada stala knihovníčkou alebo spisovateľkou. Každú voľnú chvíľu venuje získavaniu poznatkov. Pomáha jej dedko, ktorý svojimi zábavnými kresbami trpezlivo odpovedá na vnučkine ..
10.90€
Bez dane:9.91€
Svetová klasika o sirote Mary, ktorá bola poslaná na ponuré anglické panstvo prerozprávaná pre najmenších čitateľov.Keď Mary Lennoxová príde z Indie na pochmúrne panstvo Misselthwaite, je len rozmaznané a panovačné dieťa. Zároveň je to však aj veľmi osamelé dievča, ktoré práve osirelo a svet sa mu o..
13.90€
Bez dane:12.64€
Poznáte holubiu agentúru? Je to jednotka neúnavných bojovníkov proti zločinu.Ak sa vám zdá, že holuby sa občas správajú zvláštne, nemýlite sa. Sledujú totiž rôzne záškodnícke živly, odvážne čelia nebezpečenstvu a rozlúsknu každú záhadu. Zločinci si ani nevrknú!1 diel super bláznivej série s kriminál..
10.90€
Bez dane:9.91€
Toto je Japonsko pre deti.Viete, prečo sa Japonsku hovorí krajina vychádzajúceho slnka, čo vyjadruje červený kruh na zástave a prečo sa v Japonsku vlamači vyzúvajú? Znamená „umi no hi“ naozaj „umy nohy“? A odkiaľ sa vzala Hello Kitty?Ilustrovaný sprievodca Japonskom pre zvedavé deti, ktoré sa dozved..
14.90€
Bez dane:13.55€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 168 (14 stránok)