Menu
Your Cart

Stonožka

Stonožka sníva o tom, že každé dieťa prečíta aspoň 100 kníh!

Stonožka je knižná kamarátka detí od 0 do 12 rokov. Symbol stonohého zvieratka vyjadruje tematickú a žánrovú pestrosť kníh, ktoré prinášame deťom. Stonožka ponúka detským čitateľom beletriu, poéziu a populárno-náučnú literatúru našich aj zahraničných autorov.

Rôznorodosť žánrov a zaručená kvalita.

Najmenších potešia leporelá a riekanky, deti v predškolskom veku básničky, rozprávky, maľovanky, pracovné zošity, malých školákov čítanie s porozumením a staršie deti oslovia rôzne prozaické príbehy, povesti či prvé encyklopédie. Dobre naladená a vytrvalá Stonožka bude sprevádzať deti krok za krokom, rok za rokom, z krajiny Písmenkovo do knižného sveta plného fantázie, poznania a storakých zážitkov, ktoré si uchovajú v pamäti po celý život.


Čarovná trojka: Odvážny medveď LeonardDobrodružný príbeh zvieracích kamarátov, ktorý sa vydajú na strašidelný výlet.Medveď Leonard a tchor Alfréd sú nerozluční priatelia, no zatiaľ čo Leonard má strach z duchov, pavúkov či z búrky, Alfréd je odvážny za desať medveďov! Kamarátovi chce však pomôcť v p..
10.90€
Bez dane:9.91€
Kniha s magnetkami: V mesteZábavné učenie so 16 magnetkami.Aké dopravné prostriedky môžeme vidieť v meste a na uliciach? Na akom mieste stojí predavač občerstvenia? A na koho čaká autobus na zastávke?Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o tom, čo sa deje v me..
11.90€
Bez dane:10.82€
Tajomná dračia školaVydajte sa na dobrodružnú výpravu na legendárny ostrov Sedem ohňov a odhaľte tajomstvo dračích jazdcov.Ostrov Sedem ohňov neexistuje. Ani tajomný Oblačný hrad neexistuje. A už vôbec neexistujú draky. Henry bol o tom vždy presvedčený. Zmení sa to vo chvíli, keď sa nečakane ocitne ..
12.90€
Bez dane:11.73€
Kto žije hore? Kto žije dole?Kto žije na pomedzí dvoch tajuplných svetov.Na Zemi existuje veľa rôznych miest a prostredí. Niektoré sú husto zarastené stromami, iné sú pokryté skalami, ďalšie ležia hlboko pod morskou hladinou. V niektorých oblastiach pripeká slnko, v druhých zas štípe mráz. Odlišné p..
12.90€
Bez dane:11.73€
Dráčik, upokoj sa!Rúfus je milý dráčik, ale dnes nie je vo svojej koži.K dráčikovi Rúfusovi má prísť na návštevu jeho kamarátka Elisa, s ktorou sa už dlhší čas nestretol. Najskôr sa jej plánovanému príchodu poteší, no potom sa s ním začne diať niečo zvláštne – do tváre sa mu nahrnie červeň, bolí ho ..
10.90€
Bez dane:9.91€
Ako pes menom Mačka stretol mačkuKuna a Mačka, náhodní priatelia z okraja spoločnosti, trávia dni pozorovaním rušného prístavného života.Odrazu sa z jednej z lodí vynorí mačka. Ozajstná mačka, nie Kunova priateľka Mačka. Pomaly sa k nim približuje a pes menom Mačka cíti, čo necítil, odkedy je s Kuno..
11.90€
Bez dane:10.82€
Klub objaviteľov 3 - PapagájoptéraKlub objaviteľov má ďalšiu úlohu!Prechladnutá Ella nemá chuť na nič, no akonáhle zabliká svetielko na volacom gombíku, vráti sa jej všetka stratená energia: Felix ju potrebuje! Odrazu sa ocitne v džungli plnej rastlín a bytostí, ktoré vyzerajú sčasti normálne a sčas..
3.90€ 9.90€
Bez dane:3.55€
Klub objaviteľov 2 - Korytnačkové deloKlub objaviteľov je späť!Čo spraví Felix, keď začnú v púšti pršať korytnačky? Zavolá si na pomoc Elu!2 diel super dobrodružnej série o malých objaviteľoch.Klub objaviteľov musí v púštnom dobrodružstve znovu spojiť sily, postaviť sa zoči-voči piraňátom, ich hrozi..
3.90€ 9.90€
Bez dane:3.55€
Kto rastie v lesePodmanivý a poučný príbeh o jazvecovi z hlbokého lesa, ktorý sa vydá na cestu, aby zachránil les.V nore pod smrekom si nerušene nažíva jazvec. Nemá síce veľa kamarátov, no rád spomína na utešené detstvo a mamičkine vzácne rady. Jedného dňa sa mu k nohám skotúľa obhorená šiška. Vydá ..
2.90€ 8.90€
Bez dane:2.64€
Povedz mi, ako chrániť príroduPerfektná kniha pre bystré hlavičky!Táto kniha prináša odpovede na vyše 200 otázok, ktoré odhalia neuveriteľné bohatstvo našej planéty a ukážu, čo robiť, aby sme ju chránili.Pokračovanie obľúbenej a úspešnej série netradičných detských encyklopédií Povedz mi...Tentoraz ..
3.90€ 15.90€
Bez dane:3.55€
Zajačik Vilko spoznáva svetS Vilkom Ušiačikom sa rozhodne nebudete nudiť!Už hneď zrána sa Vilko Ušiačik nevie dočkať nového dňa. Čo ho asi tak čaká? Spolu s mamičkou sa vyberú do parku, kde nakŕmi kozliatka a dokonca nebojácne balansuje na kmeni stromu! Poobede s ockom zasadí novú jabloň a na ihrisk..
7.90€ 11.90€
Bez dane:7.18€
Harry Potter 1 - A Kameň mudrcov (MinaLima)
Nedostupné
Harry Potter 1 - A Kameň mudrcov (MinaLima)Prvá časť série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi v novom exkluzívnom vydaní.V novom originálnom vydaní knihy Harry Potter a Kameň mudrcov zažijete tento už klasický príbeh ako nikdy predtým. Text J.K. Rowlingovej sprevádzajú plnofarebné ilustrácie ta..
44.90€
Bez dane:40.82€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 240 (20 stránok)