Menu
Your Cart

Stonožka

Stonožka sníva o tom, že každé dieťa prečíta aspoň 100 kníh!

Stonožka je knižná kamarátka detí od 0 do 12 rokov. Symbol stonohého zvieratka vyjadruje tematickú a žánrovú pestrosť kníh, ktoré prinášame deťom. Stonožka ponúka detským čitateľom beletriu, poéziu a populárno-náučnú literatúru našich aj zahraničných autorov.

Rôznorodosť žánrov a zaručená kvalita.

Najmenších potešia leporelá a riekanky, deti v predškolskom veku básničky, rozprávky, maľovanky, pracovné zošity, malých školákov čítanie s porozumením a staršie deti oslovia rôzne prozaické príbehy, povesti či prvé encyklopédie. Dobre naladená a vytrvalá Stonožka bude sprevádzať deti krok za krokom, rok za rokom, z krajiny Písmenkovo do knižného sveta plného fantázie, poznania a storakých zážitkov, ktoré si uchovajú v pamäti po celý život.


Posledný vlk
Novinka
Chlapec Milo sa rozhodne ísť bojovať s posledným vlkom, ktorý prežil vojnu proti ľuďom.Milo je odvážny chlapec. Veľkú vojnu ľudí proti vlkom neprežil ani jeden bojovník z jeho dediny. Ako skúsený lukostrelec sa rozhodne ísť bojovať s posledným vlkom, ktorý zostal nažive po pustošivej vojne. Dlhé put..
12.90€
Bez dane:11.73€
Martin miluje prírodu a fotografovanie. V lese objaví líšťa uväznené v ostružinách.Oslobodí ho, vezme domov a dá mu meno Lesana. Je to začiatok krásneho vzťahu, ale aj nedorozumení. Lesana vyhľadáva zvuky prírody a sníva o návrate do lesného domova. Cení si tohto človeka, s ktorým sa zoznámila, ale ..
11.90€
Bez dane:10.82€
Vydajte sa na bláznivé a napínavé dobrodružstvo po mrazivej Aljaške!Toto je príbeh desaťročnej Stely a jedného veľkého psieho závodu, ktorý jej rodinu zavedie z Krásnohôrok až na vzdialenú a ľadom večne prikrytú Aljašku.Milý príbeh, ktorý čitateľom ukáže, aké silné môže byť puto medzi rodičom a dieť..
11.90€
Bez dane:10.82€
Tajomstvá Nočného expresu čakajú na svoje odhalenie!Danja s rodičmi a staršou sestrou trávia celý december u babičky v starej staničnej budove, aby si užili jeden druhého a pripravili sa na Vianoce. Jedenásťročná Danja sa na toto obdobie vždy tešila, len tento rok je to trochu zvláštne. Babička je a..
16.90€
Bez dane:15.36€
Kto otvorí túto knihu, má hneď plné ruky práce!Túto knižku by si určite nemal otvárať! Prečo? Medvedík čistotný s priateľmi chce totiž utiecť zo zoo za každú cenu a pootvorená knižka je predsa skvelá príležitosť na únik!Zábavné interaktívne leporelo, ktoré prehĺbi detskú zvedavosť – tlieskaj rukami,..
7.90€
Bez dane:7.18€
Strážca Peter vždy kŕmi zvieratká, ktoré s ním bývajú v priľahlom parku.Prvý príbeh z klasickej zábavnej série od oceňovaného autora a ilustrátora. Strážca Peter vždy kŕmi zvieratká, ktoré s ním bývajú v priľahlom parku. Jednej chladnej zimnej noci však Peter zistí, že jeho malí kamaráti potrebujú v..
11.90€
Bez dane:10.82€
Miško a Brumko deťom predstavia rozmanité povolania.Tak ako každého škôlkara, aj Miška veľmi zaujíma okolitý svet. Fascinujú ho rôzne povolania a rád ich počas hier s kamarátmi napodobňuje. Niekedy je kuchárom, inokedy objaví kosti dinosaura a potom stavia z kociek úžasné budovy… Vždy sa však pozorn..
12.90€
Bez dane:11.73€
Klasický príbeh o betlehemskom zázraku pre najmenších.Keď večer zháňal malý pastierik Dávid ovce z paše, zistil, že najmenšia ovečka sa mu niekde zatúlala. Bol z toho veľmi smutný. Zmocnili sa ho výčitky svedomia.Príbeh, ktorý sprevádzajú utešené ilustrácie, citlivo a zrozumiteľne priblíži detským č..
10.90€
Bez dane:9.91€
V Obrázkovej čítanke so SLA-BI-KA-MI sa niektoré slová ukryli za obrázky.To však nie je všetko, čím je táto kniha iná. Veselé dvojfarebné slabiky uľahčujú deťom čítanie a robia ho zábavnejším.Slabičnú metódu ocenia najmä začínajúci čitatelia, obzvlášť tí s poruchou čítania.Pomôže im s vnímaním textu..
11.90€
Bez dane:10.82€
Čo všetko sme ochotní obetovať pre záchranu milovaného človeka?Klasická rozprávka od dánskeho spisovateľa Hansa Christiana Andersena s ilustráciami oceňovaného ukrajinského umelca Vladyslava Jerka. Bol raz jeden veľmi zlý čarodejník, ktorý mal zrkadlo s čarovnou mocou. Všetko pekné, čo sa v ňom zobr..
11.90€
Bez dane:10.82€
Jeden rok v živote veveričky.Po mimoriadnom medzinárodnom úspechu leporela Rok v lese prichádza jeho tvorkyňa, ilustrátorka Emilia Dziubaková v spolupráci s autorkou textu Katarzynou Piętkovou s variantom určeným najmenším čitateľom. Tentoraz nepredstavuje život v lese v jeho rozmanitosti, ale zamer..
6.90€
Bez dane:6.27€
Jeden rok v živote jazveca.Po mimoriadnom medzinárodnom úspechu leporela Rok v lese prichádza jeho tvorkyňa, ilustrátorka Emilia Dziubaková v spolupráci s autorkou textu Katarzynou Piętkovou s variantom určeným najmenším čitateľom. Tentoraz nepredstavuje život v lese v jeho rozmanitosti, ale zameria..
6.90€
Bez dane:6.27€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 159 (14 stránok)