Menu
Your Cart

Stonožka

Stonožka sníva o tom, že každé dieťa prečíta aspoň 100 kníh!

Stonožka je knižná kamarátka detí od 0 do 12 rokov. Symbol stonohého zvieratka vyjadruje tematickú a žánrovú pestrosť kníh, ktoré prinášame deťom. Stonožka ponúka detským čitateľom beletriu, poéziu a populárno-náučnú literatúru našich aj zahraničných autorov.

Rôznorodosť žánrov a zaručená kvalita.

Najmenších potešia leporelá a riekanky, deti v predškolskom veku básničky, rozprávky, maľovanky, pracovné zošity, malých školákov čítanie s porozumením a staršie deti oslovia rôzne prozaické príbehy, povesti či prvé encyklopédie. Dobre naladená a vytrvalá Stonožka bude sprevádzať deti krok za krokom, rok za rokom, z krajiny Písmenkovo do knižného sveta plného fantázie, poznania a storakých zážitkov, ktoré si uchovajú v pamäti po celý život.


Úžasná Jane - Rozum a cit
Novinka
Klasický príbeh o sestrách Elinor a Marianne Rozum a cit, ktoré čelia spoločenským konvenciám po strate rodinného sídla ožíva vo verzii pre deti.Henry Dashwood síce miloval všetky svoje deti rovnako, spoločenské pravidlá však nemali pre delenie lásky (a majetku) v rovnakom pomere pochopenie. Po smrt..
12.90€
Bez dane:11.73€
Čarovný príbeh o dievčatku a jeho nezvyčajnom domácom miláčikovi – obláčiku.Oblaky ako domáci miláčikovia už dávno vyšli z módy, no Alžbetke to neprekáža. Nehľadá veľký či krásny oblak, chce len taký, ktorý je pre ňu ten pravý. A tak jedného dňa nájde svojho Mila.Čoskoro ho začne brať na prechádzky ..
12.90€
Bez dane:11.73€
Príbeh o knihovníkovi Teovi a nečakanom stretnutí, ktoré mu obrátilo život naruby.Medvedík Teo si šťastne nažíval v knižnici aj s pánom Králikom, starším knihovníkom, ktorý ho naučil tomuto krásnemu remeslu. Jeden večer, keď vonku za oknom zúrila víchrica, sa zrazu ozvalo nesmelé zaklopanie na vchod..
9.90€
Bez dane:9.00€
Miško a Brumko oslavujú Miško a Brumko oslavujú
-25 %
Aké ročné obdobia poznáme? V akom poradí po sebe nasledujú jednotlivé mesiace? A kedy oslavujeme rozličné sviatky?Dieťa sa to všetko učí vďaka pozorovaniu zmien, ktoré sa dejú v prírode. A pomáha mu aj to, že si počas roka pripomíname všelijaké výnimočné udalosti a slávime rozličné sviatky. Pre..
9.68€ 12.90€
Bez dane:8.80€
Sprievodca pre tých, čo chcú objavovať svet a nenudiť sa!Kniha plná nápadov a aktivít, ktoré pomôžu mladým čitateľom prežiť neuveriteľné dobrodružstvá v meste aj v prírode. Prináša testy, rady, užitočné informácie, zaujímavé výzvy, ale aj nové hry, nápady pre šikovné ruky a recepty.Aktivity, Informá..
15.90€
Bez dane:14.45€
Hopsa-hopsa! Najmenší zajačik túži skákať tak vysoko ako jeho bratia a sestry.Oni dokážu natrhať kvety pre mamičku aj zo zakvitnutého stromu. Nech sa však snaží, ako chce, je príliš malý a na konár nedočiahne.Milý príbeh o tom, že aj to najmenšie stvorenie na svete dokáže veľké veci.Potom spozná nie..
11.90€
Bez dane:10.82€
Nádherný príbeh z riečnych brehov.Vyberte sa na breh divokej rieky alebo potoka a objavte úžasný svet očami vydry Vratka. Vratko si spokojne žije sám, pláva v rieke alebo sa preháňa po jej brehoch pomedzi hrčovité korene stromov... Až kým jedného dňa nestretne v tŕstí vydru Viki, ktorá navždy zmení ..
10.90€
Bez dane:9.91€
Príbeh opisuje život myšiaka v lese počas jednotlivých mesiacov a ročných období.S myšiakom sa zoznamujeme v zasneženom januári. Vo februári sa vyberie navštíviť svoju kamarátku veveričku. Pokračuje ďalej, pretože plánuje prebudiť ježka a spolu s ním osláviť príchod jari. Myšiakova cesta od priateľa..
11.90€
Bez dane:10.82€
Obchodík s hrôzami zažíva snehovú kalamitu! Kto ju spôsobil?Nina, Čudodedo a obchodové strašidlo Bertík si tentoraz musia poradiť s poriadne ľadovým problémom! V obchodíku z ničoho nič začal padať sneh! Vystroja sa na záchrannú výpravu – obchodík predsa nemôžu nechať napospas ľadovej mase, ktorá sa ..
9.90€
Bez dane:9.00€
Obchodík s hrôzami znova obklopujú tajomstvá!Nina stále sníva o novom bicykli, no po prvom dni v Obchodíku s hrôzami si môže kúpiť jedine zmrzlinu u Irmy Eisbergovej. Práve v zmzrlinárni tejto dámy s dúhovými vlasmi narazí na bledého zákazníka, ktorý jednoznačne potrebuje jej pomoc. Upír Silvester p..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zoznámte sa s Ninou a vyriešte záhadu obchodíka s hrôzami!Fínska autorka Magdalena Hai (1978) prichádza s nápaditou sériou o záhadnom obchodíku s hrôzami, ktorá je ideálna pre všetkých milovníkov napätia a humoru. Zábavný príbeh ilustroval fínsky grafik a karikaturista Teemu Juhani (1987), ktorého k..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zoznám sa s Popíkom, ktorý pomáha svojej kamarátke Miške viesť veterinárnu kliniku.Popík je veselý teriér so šťastným pohľadom a s nezbedným ňufákom. S malou veterinárkou Miškou sa na klinike v korune košatej lipy dokážu výborne postarať o zvieratá, ktoré potrebujú pomoc. Tak neváhaj a zisti, aké pr..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 210 (18 stránok)