Menu
Your Cart

IKAR

Spoznaj najväčšie slovenské vydavateľstvo!

V roku 1990 si desať knižných nadšencov povedalo, že nastal čas rozšíriť ponuku vydavateľstiev na Slovensku. Čoskoro založili vydavateľský dom IKAR, ktorý dnes čitatelia poznajú ako najväčšie slovenské vydavateľstvo. Vydavateľský dom IKAR vo svojom portfóliu zastrešuje značky IKAR, Príroda, Odeon, YOLi, Stonožka a Ajna.

Knihy naozaj pre každého.

Za svoju existenciu vydal Ikartisíce titulov a stovky bestsellerov rôznych žánrov, z ktorých sa dovedna predalo viac ako 34 miliónov výtlačkov. Ikar je vydavateľstvom pre celú rodinu, vydáva beletriu pre ženy, mužov aj deti, prózu aj poéziu, historickú aj faktografickú literatúru, populárno-náučnú literatúru pre deti aj dospelých, encyklopédie, reprezentatívne obrazové publikácie.

Uprostred rozpolteného sveta a v tieni blížiacej sa vojny sa v rodnom dome Siriusa Blacka stretáva Fénixov rád.Lord Voldemort silnie a čoraz častejšie preniká do Harryho mysle – jeho sny odhaľujú posadnutosť Temného pána mocnou mágiou, ktorá sa skrýva hlboko vnútri Oddelenia záhad...V roku plnom taj..
49.90€
Bez dane:45.36€
„Úlohy budú tri, rozložené na obdobie celého školského roka, a preveria reprezentantov po rôznych stránkach – ich čarodejnícku zručnosť, odvahu, dôvtip a, pravdaže, ich schopnosť zvládnuť nebezpečenstvo.“Od chvíle, ako sa na oblohe nad Svetovým pohárom v metlobale zjaví Temné znamenie, Harrymu hrozí..
34.90€
Bez dane:31.73€
Ostali by ste s milovaným človekom, ak vám ublížil?Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska.Autorka pri písaní siahla do vlastných bolestných s..
14.90€
Bez dane:13.55€
Björn Diemel si ako trestný obhajca žije na vysokej nohe. Päťciferný mesačný plat, obrovská kancelária, služobné auto, obleky na mieru...  Byť diablovým advokátom má svoje výhody. Cena za ne však zvyčajne býva vysoká, pre Björna to znamená rozpadávajúce sa manželstvo a dcéru Emily, ktorú t..
14.90€
Bez dane:13.55€
Kubko - séria (4.-6. diel)
-20 %
Knihy o Kubkovi, ktoré prirodzeným spôsobom zdokonaľujú detskú reč.3-dielna sada populárnej série z pera logopedičky sú perfektnou pomôckou pre deti pri učení slovnej zásoby, precvičovaní artikulácie a rozprávačskej schopnosti. Sú ideálne pre  rozvinutie rozhovorov medzi rodičom a dieťaťom.Set ..
26.96€ 33.70€
Bez dane:24.51€
Príbehové knihy - set pre deti od 1 roka - II.
-20 % Nedostupné
Obľúbené knihy na prvú slovnú zásobuTento set podporí detičky okolo jedného roku pri spoznívaní nových slovíčok a tvorbe slovnej zásoby.Set obsahuje: Kubko sa učí rozprávať (1ks)Spoznajte Kubka a jeho veselú rodinku! Tento malý huncút sa stane obľúbeným spoločníkom vášho dieťaťa v období, keď sa zač..
17.36€ 21.70€
Bez dane:15.78€
Drž sa!
-25 %
Úsmevné príhody nedokonalej matky.Ako sa stať skvelým rodičom? Vyhnúť sa omylom, zachovať si za každých okolností chladnú hlavu a bezodnú trpezlivosť a mať vždy upratané... Kristina Kuzmič vie, že to je rodičovská utópia. Motivačné a zábavné čítanie o rodičovstve, každodennom zápasení s problémami a..
11.18€ 14.90€
Bez dane:10.16€
Brilantný nórsky triler!Počas prechádzky sa mužovi z ničoho nič vytrhne pes a zmizne medzi stromami. Muž sa za ním rozbehne do hlbokého lesa a tam sa mu naskytne otrasný pohľad. Na strome visí obesené dievčatko, odeté ako bábika. Na chrbte má školskú aktovku a okolo krku priviazanú tabuľku s nápisom..
15.90€
Bez dane:14.45€
Kto má na svedomí záhadné zmiznutia žien a zanecháva po sebe snehuliaka?V Osle napadol prvý sneh. Jonas ráno vstane a zistí, že jeho matka zmizla. Ostane po nej jediná stopa – ružový šál, čo jej daroval na Vianoce. Má ho na krku snehuliak. Predošlú noc sa nečakane zjavil na dvore a jeho čierne oči h..
13.90€
Bez dane:12.64€
Žiarlivec a iné príbehy
-25 %
Pre všetkých priaznivcov temných a strhujúcich poviedok.Vyšetrovateľ sa vďaka trpkej životnej skúsenosti stáva expertom na zločiny spáchané zo žiarlivosti. Podarí sa mu vystopovať muža podozrivého z vraždy svojho dvojčaťa? O tisíce kilometrov ďalej nájde taxikár náušnicu svojej manželky v šéfovom au..
11.18€ 14.90€
Bez dane:10.16€
Inšpiratívny román o geniálnom podnikateľovi.Po motivačnom románe Prebijem sa! Štefánik prináša Jozef Banáš príbeh najúspešnejšieho česko-slovenského a jedného z najúspešnejších svetových podnikateľov – Tomáša Baťu zakladateľa. Keď mu na základnej škole učiteľ ponúkol namiesto nedostatočnej dostatoč..
16.90€
Bez dane:15.36€
Harry Potter 1 - 7 (box)
-20 %
Zažite znova sedem magických rokov v Rokforte!Pre našich skalných aj začínajúcich čitateľov Harryho Pottera vychádza špeciálny box pri príležitosti 20. výročia vydania prvého príbehu nadčasovej ságy o chlapcovi s neobyčajnými schopnosťami na Slovensku. J.K. Rowlingovej románový svet a jeho odvážni h..
79.20€ 99.00€
Bez dane:72.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 59 (5 stránok)