Menu
Your Cart

IKAR

Spoznaj najväčšie slovenské vydavateľstvo!

V roku 1990 si desať knižných nadšencov povedalo, že nastal čas rozšíriť ponuku vydavateľstiev na Slovensku. Čoskoro založili vydavateľský dom IKAR, ktorý dnes čitatelia poznajú ako najväčšie slovenské vydavateľstvo. Vydavateľský dom IKAR vo svojom portfóliu zastrešuje značky IKAR, Príroda, Odeon, YOLi, Stonožka a Ajna.

Knihy naozaj pre každého.

Za svoju existenciu vydal Ikartisíce titulov a stovky bestsellerov rôznych žánrov, z ktorých sa dovedna predalo viac ako 34 miliónov výtlačkov. Ikar je vydavateľstvom pre celú rodinu, vydáva beletriu pre ženy, mužov aj deti, prózu aj poéziu, historickú aj faktografickú literatúru, populárno-náučnú literatúru pre deti aj dospelých, encyklopédie, reprezentatívne obrazové publikácie.

Životný príbeh výnimočnej osobnosti svetovej vedy.Paríž 1891. Marie od detstva snívala, že jedného dňa sa vymaní zo stiesnených pomerov v poľskej vlasti okupovanej cárskym Ruskom. Jej sen sa splní po dvadsiatich rokoch. Marie prichádza študovať na Sorbonu.Ako žena si však miesto na výslní vedy musí ..
16.90€
Bez dane:15.36€
Má tri dni, aby presvedčila rodinu, že je po uši zaľúbená.Catalina Martínová zúfalo hľadá partnera na sestrinu svadbu. Môže si za to sama, keďže si vymyslela historku o americkom priateľovi a klamstvo sa jej teraz vypomstilo. Pozvaní sú všetci známi – vrátane bývalého priateľa so snúbenicou, a priam..
19.90€
Bez dane:18.09€
Hodiny chémie
Nedostupné
Vtipný príbeh o úskaliach života vedkyne v mužskom svete.Chemička Elizabeth Zottová nie je priemerná žena. Elizabeth by v skutočnosti prvá poukázala na skutočnosť, že priemerná žena neexistuje. Ale začínajú sa šesťdesiate roky dvadsiateho storočia a jej čisto mužský tím v Hastingsovom výskumnom ústa..
19.90€
Bez dane:18.09€
Nazrite do života najdlhšie vládnucej panovníčky britskej panovníčky kráľovnej Alžbety II. Alžbeta z rodu Windsorovcov bola vždy mimoriadne plachá a snívala o pokojnom živote na vidieku, kde by si založila rodinu a starala sa o psy a kone. Osud to však zariadil inak.Následníčkou trónu sa stala ..
22.90€
Bez dane:20.82€
Trápia vaše dieťa zlé sny? Prežíva svoje prvé obdobie vzdoru alebo má azda problémy so socializáciou s inými deťmi?Po dovŕšení prvého roku života je dieťa motoricky schopnejšie, jazykovo zručnejšie a emocionálne vnímavejšie. Práve medzi začiatkom druhého a koncom tretieho roku života prechádza aj z ..
15.90€
Bez dane:14.45€
Príbehy zo psychoterapie približuje príbehy trinástich klientov, ktorých sprevádzal autor počas psychoterapie pri hľadaní dobra.Pred pár rokmi vyšla kniha Zlo. Spomienky súdneho znalca, v ktorej Anton Heretik opísal skúsenosti zo stretnutí s páchateľmi brutálnych zločinov. Teraz prichádza s knihou D..
12.90€
Bez dane:11.73€
Harry sa tentoraz pri pomoci staršej filmovej herečky zaplietol s mexickou mafiou, ktorá mu dala na splatenie dlhu desať dní.Harrymu sa rozpadol celý život a jediný únik nachádza na dne pohárika. Odcestuje do Los Angeles, kde je odhodlaný upiť sa na smrť. Namiesto toho však pomôže staršej filmovej h..
19.90€
Bez dane:18.09€
Harry Potter 5 a Fénixov rád – Ilustrovaná edícia
-15 %
Uprostred rozpolteného sveta a v tieni blížiacej sa vojny sa v rodnom dome Siriusa Blacka stretáva Fénixov rád.Lord Voldemort silnie a čoraz častejšie preniká do Harryho mysle – jeho sny odhaľujú posadnutosť Temného pána mocnou mágiou, ktorá sa skrýva hlboko vnútri Oddelenia záhad...V roku plnom taj..
42.41€ 49.90€
Bez dane:38.56€
Harry Potter 4 a Ohnivá čaša – Ilustrovaná edícia
-15 %
„Úlohy budú tri, rozložené na obdobie celého školského roka, a preveria reprezentantov po rôznych stránkach – ich čarodejnícku zručnosť, odvahu, dôvtip a, pravdaže, ich schopnosť zvládnuť nebezpečenstvo.“Od chvíle, ako sa na oblohe nad Svetovým pohárom v metlobale zjaví Temné znamenie, Harrymu hrozí..
29.66€ 34.90€
Bez dane:26.97€
Ostali by ste s milovaným človekom, ak vám ublížil?Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska.Autorka pri písaní siahla do vlastných bolestných s..
14.90€
Bez dane:13.55€
Sústreď sa na vraždu
-25 %
Björn Diemel si ako trestný obhajca žije na vysokej nohe. Päťciferný mesačný plat, obrovská kancelária, služobné auto, obleky na mieru...  Byť diablovým advokátom má svoje výhody. Cena za ne však zvyčajne býva vysoká, pre Björna to znamená rozpadávajúce sa manželstvo a dcéru Emily, ktorú t..
11.18€ 14.90€
Bez dane:10.16€
Kubko - séria (4.-6. diel)
-20 % Nedostupné
Knihy o Kubkovi, ktoré prirodzeným spôsobom zdokonaľujú detskú reč.3-dielna sada populárnej série z pera logopedičky sú perfektnou pomôckou pre deti pri učení slovnej zásoby, precvičovaní artikulácie a rozprávačskej schopnosti. Sú ideálne pre  rozvinutie rozhovorov medzi rodičom a dieťaťom.Set ..
26.96€ 33.70€
Bez dane:24.51€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 61 (6 stránok)