Menu
Your Cart

IKAR

Spoznaj najväčšie slovenské vydavateľstvo!

V roku 1990 si desať knižných nadšencov povedalo, že nastal čas rozšíriť ponuku vydavateľstiev na Slovensku. Čoskoro založili vydavateľský dom IKAR, ktorý dnes čitatelia poznajú ako najväčšie slovenské vydavateľstvo. Vydavateľský dom IKAR vo svojom portfóliu zastrešuje značky IKAR, Príroda, Odeon, YOLi, Stonožka a Ajna.

Knihy naozaj pre každého.

Za svoju existenciu vydal Ikartisíce titulov a stovky bestsellerov rôznych žánrov, z ktorých sa dovedna predalo viac ako 34 miliónov výtlačkov. Ikar je vydavateľstvom pre celú rodinu, vydáva beletriu pre ženy, mužov aj deti, prózu aj poéziu, historickú aj faktografickú literatúru, populárno-náučnú literatúru pre deti aj dospelých, encyklopédie, reprezentatívne obrazové publikácie.

Harry Potter: Čarodejnícky almanachPrvý oficiálny sprievodca čarodejníckym svetom Harryho Pottera z pera J.K. Rowlingovej s ilustráciami siedmich svetových umelcovTento vizuálne bohatý prierez čarodejníckym svetom je plný máp, zoznamov a tabuliek o všetkom, čo by mohlo zaujímať začínajúceho čitateľa..
29.90€
Bez dane:27.18€
AHA! RodičovstvoVychovajte zodpovedné, vnímavé a šťastné detiTento prelomový sprievodca pre každého rodiča mení zaužívané postupy vo výchove detí a transformuje vzťah rodiča a dieťaťa do pohodlného spolunažívania. Kniha pomôže rodičom lepšie porozumieť vlastným pocitom a nastaviť vo vzťahu s dieťaťo..
19.90€
Bez dane:18.09€
Spoza čarovného prútikaAké bolo dospievanie uprostred nakrúcania toho najväčšieho filmového hitu posledných dekád? Magické dospievanie filmového čarodejníka.Ohlásili prestávku a Gambon vyčaroval zo svojej brady cigaretu. Nás dvoch bolo často vídať pred skladom, v ktorom stála Astronomická veža, ako ..
21.90€
Bez dane:19.91€
Treba si variťNajúspešnejší foodbloger sa vracia s knihou famóznych receptov, ktoré pošteklia všetky vaše chuťové poháriky.Kniha TREBA SI VARIŤ je nabitá najobľúbenejšími receptami, ktoré Martin PYCO Rausch testoval celé roky s viac ako stotisíc ľuďmi, ktorí ho sledujú na sociálnych sieťach. Navyše ..
24.90€
Bez dane:22.64€
Takmer zabudnuté zručnostiDokážu sa vaše deti zabaviť aj bez mobilu a internetu? Ak nie máme pre vás knižný tip.Vráťte sa späť v čase do jednoduchších dôb. V lete chladná limonáda, večery pri táboráku, zima strávená pod vlastnoručne ušitou dekou.Zábava bez moderných technológií pre mladú generáciu.V..
15.90€
Bez dane:14.45€
Vlajky svetaVlajka krajiny je neoddeliteľnou súčasťou jej histórie...Zoznámte sa s vlajkami 197 štátov sveta uznaných Organizáciou Spojených národov.Vydajte sa na cestu okolo sveta originálnym a zábavným spôsobom!Každej krajine je venovaná dvojstrana, na ktorej nájdete skrátenú aj plnú podobu jej sl..
14.90€
Bez dane:13.55€
Rozprávky barda Beedla – ilustrované vydanieVychutnajte príbehy barda Beedla, na ktorých vyrastajú malí čarodejníci.Rozprávky barda Beedla nie sú len príbeh o troch bratoch, vďaka ktorému Harry našiel kľúč k zničeniu horcruxov. Rodičia v čarodejníckych rodinách ich s obľubou čítali svojim ratolestia..
13.93€ 19.90€
Bez dane:12.66€
Marie Curie-Sklodowská a sila snívaťŽivotný príbeh výnimočnej osobnosti svetovej vedy.Paríž 1891. Marie od detstva snívala, že jedného dňa sa vymaní zo stiesnených pomerov v poľskej vlasti okupovanej cárskym Ruskom. Jej sen sa splní po dvadsiatich rokoch. Marie prichádza študovať na Sorbonu.Ako žena..
16.90€
Bez dane:15.36€
Hodiny chémieVtipný príbeh o úskaliach života vedkyne v mužskom svete.Chemička Elizabeth Zottová nie je priemerná žena. Elizabeth by v skutočnosti prvá poukázala na skutočnosť, že priemerná žena neexistuje. Ale začínajú sa šesťdesiate roky dvadsiateho storočia a jej čisto mužský tím v Hastingsovom v..
19.90€
Bez dane:18.09€
Kráľovná, Jej životNazrite do života najdlhšie vládnucej panovníčky britskej panovníčky kráľovnej Alžbety II. Alžbeta z rodu Windsorovcov bola vždy mimoriadne plachá a snívala o pokojnom živote na vidieku, kde by si založila rodinu a starala sa o psy a kone. Osud to však zariadil inak.Následníč..
22.90€
Bez dane:20.82€
Harry Potter 5 a Fénixov rád – Ilustrovaná edíciaUprostred rozpolteného sveta a v tieni blížiacej sa vojny sa v rodnom dome Siriusa Blacka stretáva Fénixov rád.Lord Voldemort silnie a čoraz častejšie preniká do Harryho mysle – jeho sny odhaľujú posadnutosť Temného pána mocnou mágiou, ktorá sa skrýva..
37.42€ 49.90€
Bez dane:34.02€
Harry Potter 4 a Ohnivá čaša – Ilustrovaná edícia„Úlohy budú tri, rozložené na obdobie celého školského roka, a preveria reprezentantov po rôznych stránkach – ich čarodejnícku zručnosť, odvahu, dôvtip a, pravdaže, ich schopnosť zvládnuť nebezpečenstvo.“Od chvíle, ako sa na oblohe nad Svetovým poháro..
34.90€
Bez dane:31.73€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)