Menu
Your Cart

IKAR

Spoznaj najväčšie slovenské vydavateľstvo!

V roku 1990 si desať knižných nadšencov povedalo, že nastal čas rozšíriť ponuku vydavateľstiev na Slovensku. Čoskoro založili vydavateľský dom IKAR, ktorý dnes čitatelia poznajú ako najväčšie slovenské vydavateľstvo. Vydavateľský dom IKAR vo svojom portfóliu zastrešuje značky IKAR, Príroda, Odeon, YOLi, Stonožka a Ajna.

Knihy naozaj pre každého.

Za svoju existenciu vydal Ikartisíce titulov a stovky bestsellerov rôznych žánrov, z ktorých sa dovedna predalo viac ako 34 miliónov výtlačkov. Ikar je vydavateľstvom pre celú rodinu, vydáva beletriu pre ženy, mužov aj deti, prózu aj poéziu, historickú aj faktografickú literatúru, populárno-náučnú literatúru pre deti aj dospelých, encyklopédie, reprezentatívne obrazové publikácie.

Diár na rok 2024 s výberom najkrajších citátov z diel najobľúbenejšieho autora našich čias Paula Coelha.Milióny čitateľov ho považujú za alchymistu slova. Paulo Coelho ponúka témy, podnety a filozofiu tým, čo hľadajú v živote vlastnú cestu a nazerajú na svet inak. Inšpiratívny diár sa tentoraz zamer..
17.90€
Bez dane:16.27€
„Ahojte, volám sa Matthew, ale asi ma poznáte pod iným menom. Priatelia ma oslovujú Matty. A už som mal byť mŕtvy.“Týmito slovami sa začína strhujúci príbeh uznávaného herca Matthewa Perryho. Jeho cesta viedla od detských snov o sláve cez závislosť až k vyliečeniu, ktoré podnietil strach zo smrti. M..
21.90€
Bez dane:19.91€
Dostala druhú šancu. Ale stojí jej za to?Lily a jej bývalý manžel Ryle sa práve dohodli na starostlivosti o dcéru Emerson, keď Lily na ulici nečakane natrafí na svoju prvú lásku Atlasa, ktorého nevidela takmer dva roky. Raduje sa, že aspoň raz im čas praje, a tak neváha a prijme Atlasovo pozvanie na..
15.90€
Bez dane:14.45€
Toto je Harryho príbeh. Než prišiel o matku, považovali ho za bezstarostného, ľahkovážneho náhradníka vážnejšieho dediča. Smútok ho však zmenil. Mal problémy v škole, hneval sa a cítil sa osamelý, a keďže z matkinej smrti vinil médiá, nikdy sa nezmieril so životom vo svetle reflektorov. Ako dva..
24.90€
Bez dane:22.64€
Vychutnajte príbehy barda Beedla, na ktorých vyrastajú malí čarodejníci.Rozprávky barda Beedla nie sú len príbeh o troch bratoch, vďaka ktorému Harry našiel kľúč k zničeniu horcruxov. Rodičia v čarodejníckych rodinách ich s obľubou čítali svojim ratolestiam pred spaním celé storočia. Z originálu, kt..
19.90€
Bez dane:18.09€
Životný príbeh výnimočnej osobnosti svetovej vedy.Paríž 1891. Marie od detstva snívala, že jedného dňa sa vymaní zo stiesnených pomerov v poľskej vlasti okupovanej cárskym Ruskom. Jej sen sa splní po dvadsiatich rokoch. Marie prichádza študovať na Sorbonu.Ako žena si však miesto na výslní vedy musí ..
16.90€
Bez dane:15.36€
Španielsky ľúbostný podvod
-30 %
Má tri dni, aby presvedčila rodinu, že je po uši zaľúbená.Catalina Martínová zúfalo hľadá partnera na sestrinu svadbu. Môže si za to sama, keďže si vymyslela historku o americkom priateľovi a klamstvo sa jej teraz vypomstilo. Pozvaní sú všetci známi – vrátane bývalého priateľa so snúbenicou, a priam..
13.93€ 19.90€
Bez dane:12.66€
Vtipný príbeh o úskaliach života vedkyne v mužskom svete.Chemička Elizabeth Zottová nie je priemerná žena. Elizabeth by v skutočnosti prvá poukázala na skutočnosť, že priemerná žena neexistuje. Ale začínajú sa šesťdesiate roky dvadsiateho storočia a jej čisto mužský tím v Hastingsovom výskumnom ústa..
19.90€
Bez dane:18.09€
Kráľovná, Jej život
-30 %
Nazrite do života najdlhšie vládnucej panovníčky britskej panovníčky kráľovnej Alžbety II. Alžbeta z rodu Windsorovcov bola vždy mimoriadne plachá a snívala o pokojnom živote na vidieku, kde by si založila rodinu a starala sa o psy a kone. Osud to však zariadil inak.Následníčkou trónu sa stala ..
16.03€ 22.90€
Bez dane:14.57€
Detský mozog: Batoľa
-30 %
Trápia vaše dieťa zlé sny? Prežíva svoje prvé obdobie vzdoru alebo má azda problémy so socializáciou s inými deťmi?Po dovŕšení prvého roku života je dieťa motoricky schopnejšie, jazykovo zručnejšie a emocionálne vnímavejšie. Práve medzi začiatkom druhého a koncom tretieho roku života prechádza aj z ..
11.13€ 15.90€
Bez dane:10.12€
Príbehy zo psychoterapie približuje príbehy trinástich klientov, ktorých sprevádzal autor počas psychoterapie pri hľadaní dobra.Pred pár rokmi vyšla kniha Zlo. Spomienky súdneho znalca, v ktorej Anton Heretik opísal skúsenosti zo stretnutí s páchateľmi brutálnych zločinov. Teraz prichádza s knihou D..
12.90€
Bez dane:11.73€
Harry Potter 5 a Fénixov rád – Ilustrovaná edícia
-30 %
Uprostred rozpolteného sveta a v tieni blížiacej sa vojny sa v rodnom dome Siriusa Blacka stretáva Fénixov rád.Lord Voldemort silnie a čoraz častejšie preniká do Harryho mysle – jeho sny odhaľujú posadnutosť Temného pána mocnou mágiou, ktorá sa skrýva hlboko vnútri Oddelenia záhad...V roku plnom taj..
34.93€ 49.90€
Bez dane:31.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 41 (4 stránok)