Menu
Your Cart

Nálepkové zošity

Nálepkové zošity
Deti milujú nálepky! Je to pre nich kreatívna činnosť aj zábava na dlhé chvíle. Nálepkovanie je skvelé už približne pre deti do 2 rokov, ale s nálepkami sa zabavia aj predškoláci. Lepenie rozvíja ich jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.

Aj preto u nás nájdete nejeden krásny zošit so samolepkami či knihu so samolepkami. Niektoré sú určené približne pre deti od 2 rokov, iné kombinujú nálepky, omaľovánky aj rôzne úlohy a hlavolamy. Nálepkové zošity sú praktické, skladné, skvelé na cesty a na dovolenku. Deti sa vďaka nim učia a rozširujú si slovnú zásobu. Výhodou knižiek a zošitov so samolepkami je možnosť prezerať si ich a učiť sa z nich aj po nalepení.


Najpredávanejšie v kategórii Nálepkové zošity

Top Model Kreatívny zošit Top Model Kreatívny zošit
Nedostupné
Oblečte si svoju modelkuObľúbený kreatívny zošit v pevných doskách so zatváraním na magnet v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami modeliek, ktoré si môžete sami obliecť! K dispozícii je šablóna, hárok samolepiek s najrôznejším oblečením a doplnkami na ..
11.50€
Bez dane:9.58€
Kreatívny zošit so samolepkami ZajacObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe od značky Princess Mimi si zamilujú všetky začínajúce návrhárky. Predkreslené obrázky si môžu deti dotvoriť podľa vlastných predstávDosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami navrhnúť. K disp..
5.50€
Bez dane:4.58€
Kreatívny zošit so samolepkami MačkaObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe od značky Princess Mimi si zamilujú všetky začínajúce návrhárky. Predkreslené obrázky si môžu deti dotvoriť podľa vlastných predstávDosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami navrhnúť. K..
5.50€
Bez dane:4.58€
Kreatívny zošit so samolepkami Princess MimiObľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe od značky Princess Mimi si zamilujú všetky začínajúce návrhárky. Predkreslené obrázky si môžu deti dotvoriť podľa vlastných predstávDosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami, ktoré si môžete sami nav..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoj vlastný dino svet.Nádherný kreatívny zošit s dinosaurami a samolepkami, ktoré môžete vlepiť do predkreslených obrázkov.Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček pre milovníkov dino sveta.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej značky Dino World podporuje rozvoj kreativity a fantáz..
7.20€
Bez dane:6.00€
Svietia v tme - Zvieratká Samolepková knižka
Nedostupné
Zábavné aktivity so samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka so zvieratkami z celého sveta vás zavedie do rôznych oblastí, kde na vás čaká mnoho zábavy.Samolepky svietia v tme.Obsahuje 48 strán plných informácii i zábavných aktivít a viac ako 100 samolepiek (z toho dva listy svietiacich samolepi..
8.42€
Bez dane:7.65€
Svietia v tme - Vesmír Samolepková knižka
Nedostupné
Zábava so samolepkami.S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri objavovaní vesmíru. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s veľkým množstvom samolepiek, určených pre všetkých malých astronautov. Samolepková knižka rozširuje detskú kreativitu.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Samole..
8.42€
Bez dane:7.65€
Svietia v tme - Ľudské telo Samolepková knižka
Nedostupné
Zábava so samolepkami.S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri objavovaní ľudského tela. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s veľkým množstvom samolepiek, určených pre všetkých malých doktorov alebo vedcov. Samolepková knižka rozširuje detskú kreativitu.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja k..
8.42€
Bez dane:7.65€
Vytvor si svoje vlastné outfity pre jazdkyne.Kreatívny bloček s plastovou špirálou v jedinečnom dizajne značky Miss Melody. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami jazdkýň s koňmi, ktoré si môžete sami obliecť! Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.K dispozícii sú archy samolep..
6.50€
Bez dane:5.42€
Navrhuj svoje vlastné tričká pre modelky.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami tričiek, ktoré si môžete sami dokresliť!Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.K dispozícii je šablóna a hárok samolepiek..
10.40€
Bez dane:8.67€
Top Model Samolepkový zošit Top Model Samolepkový zošit
Nedostupné
Večierky a zábava podľa tvojich predstáv!Obľúbený kreatívny zošit v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami večierka, módnych prehliadok a zábavy, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii sú archy 138 kusov samolepiek s najrôznejšími postavami spolu s ..
6.90€
Bez dane:5.75€
Obleč ma Kreatívny zošit Obleč ma Kreatívny zošit
-25 %
Vytvor si svoje vlastné outfity pre modelky.Obľúbený kreatívny zošit v doskách v jedinečnom designe značky Top Model. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami modeliek, ktoré si môžete sami obliecť! Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.K dispozícii sú archy samolepiek s najrôzn..
7.43€ 9.90€
Bez dane:6.19€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 166 (14 stránok)