Menu
Your Cart

Aktivity zošity

Aktivity zošity

Ak chcete vaše dieťa rozvíjať zábavnou formou, siahnite po pracovných zošitoch z našej ponuky. Podľa veku si ľahko vyfiltrujete tie, ktoré budú pre vaše dieťatko najvhodnejšie. Vyberte si pracovné zošity pre predškolákov, jednoduché pracovné zošity pre najmenších, ale aj úlohy na precvičovanie pre ostrieľaných školákov.

Pracovné zošity pre deti rozvíjajú grafomotoriku aj logické myslenie, priestorovú predstavivosť, matematické schopnosti, ale taktiež rozširujú slovnú zásobu. Deti sa toho s nimi nielen veľa naučia, ale aj sa dokonale zabavia. Zošity im plnohodnotne vyplnia voľnú chvíľu.

Dinosaury - Dobrodružstvo s magnetmi
Novinka
Hraj sa s magnetmi v knihe!Prečítaj si zaujímavosti o dinosauroch, pridaj k nim magnety, vymýšľaj príbehy a zabávaj sa. Zároveň sa veľa naučíš o zvieratách!Zahraj si v tejto knihe vlastné príbehy s viac ako 50 magnetmi dinosaurov!Navštív dinosaury v ich prehistorickom svete. Zisti o nich pár zaujíma..
14.90€
Bez dane:13.55€
Zvieratá - Dobrodružstvo s magnetmi
Novinka
Hraj sa s magnetmi v knihe!Prečítaj si zaujímavosti zo sveta zvierat, pridaj k nim magnety, vymýšľaj príbehy a zabávaj sa. Zároveň sa veľa naučíš o zvieratách!Navštív zvieratá v ich prirodzenom prostredí.Zahraj si v tejto knihe vlastné príbehy s viac ako 50 magnetmi zvierat! Zisti o nich pár zaujíma..
14.90€
Bez dane:13.55€
Každý deň, ktorý zostáva do Vianoc, si s deťmi prečítajte jednu rozprávku.Za každou nájdete jednoduchý návod na výrobu vianočnej ozdoby alebo inej drobnosti, s ktorou čakanie na Ježiška uplynie ako voda.Adventný kalendár plný príbehov, hier a kreatívnych nápadov zo sveta Disney.Do tvorenia sa môžu z..
11.99€
Bez dane:10.90€
Užite si s deťmi advent a Vianoce naplno.S figúrkami a kockami sa zahrajte s kamarátmi alebo v rodine na naháňačku po továrni na darčeky, na súboj o to, kto prvý zozbiera všetky prísady na upečenie perníkov, alebo na nebezpečné putovanie s drevorubačmi po lesných chodníčkoch.V tejto knihe nájdete vi..
19.90€
Bez dane:18.09€
24 dnů do Vánoc 24 dnů do Vánoc
Nedostupné
V tomto zošite vás čaká mnoho vianočných aktivít.S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri rôznych kreatívnych činnostiach, ktorými si spríjemni čakanie na Vianoce.Rozvíja kreativitu.Zošit obsahuje 24 strán plných zábavných vianočných aktivít a nápadov na tvorenie od začiatku decembra až do ..
7.65€
Bez dane:6.95€
Kniha aktivít so samolepkami ťa zavedie do života v noci.Tato krásne ilustrovaná kniha je plná aktivít a samolepiek na dotvorenie obrázkov. Nahliadni do ponurých púštnych dún, tajomných oceánov a lesov zaliatych mesačným svitom. Spoznajte nočný svet a zvieratá a užite si zábavu pri riešení úloh..
9.90€
Bez dane:9.00€
Dinosauři - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj Dinosauři - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj
Nedostupné
Pre fanúšikov Dinosaurov. S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri vyfarbovaní a vyškrabávaní dinosaurov.Zošit rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 56 strán plných škrabacích obrázkov, omaľovánok a zaujímavých informácií a drevené rydlo na vyškrabávanie...
10.95€
Bez dane:9.95€
Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj
Nedostupné
Pre fanúšikov Labkovej patroly. S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri vyfarbovaní a vyškrabávaní s kamarátmi z Labkovej patroly.Zošit rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 56 strán plných škrabacích obrázkov, omaľovánok a zaujímavých informácií a drevené rydlo na vyškrabávanie...
10.95€
Bez dane:9.95€
Dokážu sa vaše deti zabaviť aj bez mobilu a internetu? Ak nie máme pre vás knižný tip.Vráťte sa späť v čase do jednoduchších dôb. V lete chladná limonáda, večery pri táboráku, zima strávená pod vlastnoručne ušitou dekou.Zábava bez moderných technológií pre mladú generáciu.Vyrábajte, stavajte, varte ..
15.90€
Bez dane:14.45€
V tejto veselej knižke na vás čaká veľa záhad, vďaka ktorým sa aj niečo naučíte!Dozviete sa zaujímavé fakty nielen z prírody. Na vaše bystré hlavičky už vnútri čakajú doplňovačky, osemsmerovky, prešmyčky a iné skvelé hádanky.Zabavte sa s Lamohlavmi, poriadne si precvičte svoju pamäť a ukážte, akí st..
8.90€
Bez dane:8.09€
Odtlač pršteky - Aktivity so zvieratkami Odtlač pršteky - Aktivity so zvieratkami
-15 %
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Pusťte sa s deťmi do hry s odtlačkami prstov - stačí odklopiť viečko z farebných atramentových vankúšikov a zaplniť stránky v knihe vlastnými výtvormi. Táto knižka prekypuje nápadmi na zábavné odtlačovanie prstíkov a ponúka deťom veľa miesta, ktoré môžu zaplniť s..
14.37€ 16.90€
Bez dane:13.06€
Já a môj svet - Veľké samolepky pre malé ruky Já a môj svet - Veľké samolepky pre malé ruky
-15 %
Objavuj, spoznávaj a skúmaj svet okolo seba v tejto knižke plnej aktivít!Kresli, vyfarbuj, dopĺňaj a nalepuj samolepky k aktivitám na každej stránke. Neváhaj a vydaj sa objavovať okolitý svet! V tejto knižke plnej aktivít a hier na teba čaká množstvo úloh a výziev. Nájdi cestu na ihrisko, pospájaj k..
2.46€ 2.90€
Bez dane:2.24€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 189 (16 stránok)