Menu
Your Cart

Baby Einstein

Edukačné hračky, ktoré zabavia aj vzdelajú!

Baby Einstein ponúka široký sortiment multimediálnych produktov, ktoré rozvíjajú detské myslenie, kreativitu a pamäť. Značka vznikla už v roku 1996, kedy ju založila učiteľka a matka na materskej dovolenke Julie Clarková, ktorá bola na základe neustále rastúcich tržieb zvolená "Podnikateľom roka".

V našej ponuke môžete nájsť knižky, hudobné nástroje, kolotoče na postieľku a ďalšie.

Edukačné hračky, sú hračky, ktoré okrem zábavy deti vzdelávajú a pomáhajú im rozvíjať ich zmyslové a motorické schopnosti. Značka BABY EINSTEIN ponúka široký výber produktov, ktoré rozvíjajú detské myslenie a kreativitu.

Hudobný telefón Hudobný telefón
Nedostupné
Hudobný telefónHudobný hračkársky telefón v tvare mušle bude určite patriť k najobľúbenejším hračkám doma alebo na cestách.Dieťatko môže stlačením tlačidla prehrávať melódie, počúvať zvuky oceánu a učiť sa názvy farieb v troch jazykoch - angličtine, francúzštine a španielčine.Bezpečné zrkadielko, v ..
10.95€
Bez dane:9.13€
Xylofón dotykový Xylofón dotykový
Nedostupné
Xylofón dotykovýNechajte bábätko objaviť kúzlo hudby jemným dotykom pomocou xylofónu. Osem farebných klávesov Magic Touch reaguje len na jemné ťuknutie, čo umožňuje deťom ľahko objavovať hudbu v dvoch režimoch. Skladajte originálne piesne alebo si vypočujte vopred nahrané melódie. Okrem hudby xylofó..
21.95€
Bez dane:18.29€
Hudobná Korytnačka Hudobná Korytnačka
Nedostupné
Hudobná KorytnačkaS interaktívnou korytnačkou môžete toho mnoho objaviť.Hračka z radu Baby Einstein Ocean Explorers zobrazujúca roztomilú korytnačku je vyrobená z mäkkého plyšu, ktorý upokojuje a zábava dieťa prostredníctvom skúmanie farieb, tvarov a počúvania hudby.Vďaka viac ako 50 melódiám a zvuk..
24.95€
Bez dane:20.79€
Hrkálka Chobotnica Hrkálka Chobotnica
Nedostupné
Hrkálka ChobotnicaHračka Outstanding Opus™ 3v1 je hryzačka, hrkálka a senzorická hračka, ktorá určite zaujme a udrží pozornosť vášho dieťatka. Obsahuje bublinku s hrkajúcimi korálkami a 8 vrúbkovaných častí v jasných kontrastných farbách, ktoré môže dieťatko skúmať a objavovať! Vďaka viacerým aktivi..
9.95€
Bez dane:8.29€
Hudobný prehrávač Hudobný prehrávač
Nedostupné
Hudobný prehrávačTáto ocenená hudobná hračka bude určite patriť k najobľúbenejším hračkám pre vašich malých hudobníkov.Vďaka tejto ľahko uchopiteľnej hračke zažijete jedno z prvých hudobných predstavení vášho malého muzikanta. Pre rozvoj rôznych kognitívnych schopností je vhodné podporiť dieťatko hu..
9.95€
Bez dane:8.29€
Gitara Gitara
Nedostupné
GitaraNechajte Vaše dieťatko objaviť kúzlo gitary.Táto drevená hračka je vybavená ocenenou technológiou Magic Touch, vďaka ktorej máte hudbu na dosah ruky ... bez potreby tlačidiel alebo strún! Realistické zvuky gitary reagujú na brnkavé pohyby vášho dieťaťa. Vaša budúca rocková hviezda môže vytvára..
46.95€
Bez dane:39.13€
Hryzátko s hrkálkouAj počas prerezávania zúbkov môžete objaviť niečo nové s týmto hryzátkom. Táto hračka s hrkálkou má odnímateľné hryzačky v 5 klasických tvaroch a farbách, ktoré je možné vďaka C tvaru spolu pospájať.Dieťatko môže hrýzť rôzne tvary bez obsahu BPA, aby upokojilo boľavé ďasná. Môže s..
8.95€
Bez dane:7.46€
Hryzátko Zebra Kontrastné Hryzátko Zebra Kontrastné
Nedostupné
Hryzátko Zebra KontrastnéSpríjemnite dieťatku nepohodlné obdobie prerezávania prvých zúbkov s plyšovým kamarátom Zen Zebra™. Táto hračka 2 v 1 s postavičkou Zebry Zen, upokojujúcou a inšpiratívnou postavičkou z edukatívnych videí Baby Einstein™, zaujme zvedavosť vášho dieťaťa. Sledujte, ako kontrast..
9.95€
Bez dane:8.29€
Hryzátko Chladiace Hryzátko Chladiace
Nedostupné
Hryzátko ChladiaceHryzátko plnené vodou upokojuje ďasná dieťaťa.Hryzátko v tvare húsenice v pestrých farbách s možnosťou jednoduchého uchopenie. Chladivé účinky hryzátka upokojujú bábätko.Špecifikácia:- Rozmery produktu: 10,8 cm x 10,16 cm x 4,45 cm- Vhodné pre deti od 3 mesiacov..
6.25€
Bez dane:5.21€
Prísavky Čísla Prísavky Čísla
Nedostupné
Prísavky ČíslaAké hračky môže vaše dieťatko triediť, ukladať a lepiť všade od vane až po chladničku? Odpoveď: maxi prísavky Gears of Discovery™ od Baby Einstein™.Táto sada hračiek s prísavkami je skvelou pomôckou pre rodičov, ktorí chcú pomôcť svojim dojčatám a batoľatám objavovať čísla, zvieratká a..
15.55€
Bez dane:12.96€
Poznávanie fariebObjavte farby s elektronickou hračkou kaleidoskop.Stlačte farebnú rukoväť a uvidíte, ako sa v kupole kaleidoskopu rozsvieti príslušný odtieň. Dieťa bude počuť pri rozsvietení názov farby v 3 rôznych možných jazykoch – angličtine, francúzštine alebo španielčine. Experimentujte s mieš..
26.95€
Bez dane:22.46€
Bubny Bubny
Nedostupné
BubnyS hudbou a magickým dotykom budete mať doma hotovú hudobnú hviezdu, či klasika alebo rockera. Technológia Magic Touch znamená, že už nie sú potrebné žiadne tlačidlá! Dieťatko svojím dotykom na svojho zvieracieho kamaráta zahrá vždy inú notu. Rozprúďte vo svojom drobčekovi tvorivosť a hudobného ..
41.95€
Bez dane:34.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)