Menu
Your Cart

Infantino

Aktivity Triangel Aktivity Triangel
Nedostupné
Triangel poskytuje rôzne možnosti hry.Farebný hrací pultík obsahuje množstvo rôznorodých aktivít na skúmanie. Poskytuje vášmu dieťaťu veľa výziev a vzdelávacích aktivít, ktoré ho budú dlho baviť.Na každej strane ponúka iný typ aktivity.Hračka podporuje rozvoj jednotlivých zmyslov a motoriky dieťaťa...
18.85€
Bez dane:15.71€
Farebné kocky s textúrami sa príjemne držia.Osem mäkkých kociek v rôznych farbách a s rôznymi textúrami vrátane čísiel a zvieratiek. Pomáhajú rozvíjať hmat a ďalšie zmysly dieťaťa ako koordinácia oko-ruka.Kocky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Každá kocka má inú farbu a štruktúru povrchu. Poskytuje ..
16.88€
Bez dane:14.07€
Farebná hrkálka so zrkadielkom.Bezpečná hrkálka v tvare, ktorý umožňuje ľahké uchopenie detskými ručičkami. Je príjemná na dotyk a podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka a vizuálneho vnímania.Zrkadielko s krúžkami budú deti nabádať k skúmaniu. Pohyblivé farebné krúžky a korálky ..
4.96€
Bez dane:4.13€
Farebná hrkálka Orbit.Hrkálka s rôznymi textúrami na skúmanie má tvar pre ľahké uchopenie rúk aj ústami. Je príjemná na dotyk a podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka a vizuálneho vnímania.Hrkálka výborne podporuje uchopovacie reflexy a sluch.Korálky vo vnútri priehľadného krúžku pri..
8.42€
Bez dane:7.02€
Farebné loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké farebné loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre hru i relaxáciu s vaším dieťaťom. Pomáhajú rozvíjať hmat a ďalšie zmysly dieťaťa ako koordinácia oko-ruka.Loptičky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Každá z loptičiek má inú veľkosť a štruktúru p..
12.27€
Bez dane:10.23€
Zábavné papučky so zvieratkami.Navliekacie papučky s veselými tvárami tigríka a zebry podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Tigrík a zebra budú vaše deti baviť pri bežných činnostiach.Dieťa pri kopaní nožičkami monitoruje a skúma pohybujúce sa hrkajúce zvieratká.Balenie obsahuje 2 kusy.Vhod..
9.19€
Bez dane:7.66€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)