Menu
Your Cart

Infantino

Hrkálka deti láka k skúmaniu a hryzeniu.Hrkálka a hryzátko vo výrazných farbách dieťa zabaví aj uľaví jeho citlivým ďasnám pri prerezávaní zúbkov. Tvar hračky umožňuje ľahké uchopenie detskými ručičkami.Poskytuje úľavu počas rastu prvých zúbkov.Hmatovo odlišné povrchy na hryzátku pomáhajú rozvíjať j..
5.96€
Bez dane:4.97€
Hrkálky s veselými tvárami opičky a pandy podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Hrkálky sa ľahko pripevnia s pomocou suchého zipsu dieťaťu na zápästie (alebo v neskoršom veku na členky). Dieťa sa otáča za zvukom a sleduje výrazné farby hračky.Vďaka pripevneniu na ruku vydrží dieťati hra dlh..
7.96€
Bez dane:6.63€
Hrkálka s kľúčmi od auta so zvukmi zaujme pozornosť detí.Farebné kľúče z príjemného materiálu s ovládačom, ktorý po stlačení svieti a hrá päť melódií a zvukov.Ovládač na auto vydáva zvuky a svieti.Kľúče stimulujú zrakové a sluchové zmysly bábätka. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rukami ale aj ..
15.96€
Bez dane:13.30€
Triangel poskytuje rôzne možnosti hry.Farebný hrací pultík obsahuje množstvo rôznorodých aktivít na skúmanie. Poskytuje vášmu dieťaťu veľa výziev a vzdelávacích aktivít, ktoré ho budú dlho baviť.Na každej strane ponúka iný typ aktivity.Hračka podporuje rozvoj jednotlivých zmyslov a motoriky dieťaťa...
17.56€
Bez dane:14.63€
Farebné kocky s textúrami sa príjemne držia.Osem mäkkých kociek v rôznych farbách a s rôznymi textúrami vrátane čísiel a zvieratiek. Pomáhajú rozvíjať hmat a ďalšie zmysly dieťaťa ako koordinácia oko-ruka.Kocky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Každá kocka má inú farbu a štruktúru povrchu. Poskytuje ..
15.96€
Bez dane:13.30€
Farebná hrkálka so zrkadielkom.Bezpečná hrkálka v tvare, ktorý umožňuje ľahké uchopenie detskými ručičkami. Je príjemná na dotyk a podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka a vizuálneho vnímania.Zrkadielko s krúžkami budú deti nabádať k skúmaniu. Pohyblivé farebné krúžky a korálky ..
5.16€
Bez dane:4.30€
Farebná hrkálka Orbit.Hrkálka s rôznymi textúrami na skúmanie má tvar pre ľahké uchopenie rúk aj ústami. Je príjemná na dotyk a podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka a vizuálneho vnímania.Hrkálka výborne podporuje uchopovacie reflexy a sluch.Korálky vo vnútri priehľadného krúžku pri..
7.96€
Bez dane:6.63€
Farebné loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké farebné loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre hru i relaxáciu s vaším dieťaťom. Pomáhajú rozvíjať hmat a ďalšie zmysly dieťaťa ako koordinácia oko-ruka.Loptičky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Každá z loptičiek má inú veľkosť a štruktúru p..
11.96€
Bez dane:9.97€
Zábavné papučky so zvieratkami.Navliekacie papučky s veselými tvárami tigríka a zebry podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Tigrík a zebra budú vaše deti baviť pri bežných činnostiach.Dieťa pri kopaní nožičkami monitoruje a skúma pohybujúce sa hrkajúce zvieratká.Balenie obsahuje 2 kusy.Vhod..
8.76€
Bez dane:7.30€
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 (1 stránok)