Menu
Your Cart

Infantino

Nočná lampička so zvukmi Tuleň Nočná lampička so zvukmi Tuleň
Nedostupné
Nočná lampička Tuleň s melódiami pomôže vášmu dieťaťu pri samostatnom zaspávaní v postieľke.Svetielko jemne osvetlí detskú izbu a prehráva osem upokojujúcich melódií, zvuky prírody (vlny oceánu, kvapky dažďa, tečúca voda, tlkot srdca) alebo biely šum.LED lampičku s hudbou je možné z hračky vybrať a ..
35.96€
Bez dane:29.97€
Loďky do vane Loďky do vane
Nedostupné
Vo vani vás čaká kopec zábavy!Čo by to bolo za kúpanie vo vani bez hrania s loďkami? Sada štyroch lodičiek pre hranie vo vode. Loďky je možné navzájom prepájať, skladať na seba i naberať s nimi vodu.  Hranie podporuje motorické schopnosti.Jednoduchá hračka, ktorá zabaví vaše dieťa počas kú..
5.16€
Bez dane:4.30€
Stohovacie kelímky zabavia deti nielen počas kúpeľa.Sada farebných kelímkov originálneho tvaru prinesie vášmu dieťaťu veľa zábavy pri hraní vo vode počas kúpeľa vo vani aj v bazéniku či na pláži. Osem očíslovaných téglikov s perforovaným dnom je možné skladať do seba i do výšky. Hranie podporuj..
6.76€
Bez dane:5.63€
Farebná hrkálka s guličkami.Hračka ponúka množstvo rôznorodých pohyblivých a hrkajúcich častí vo výrazných kontrastných farbách, ktoré lákajú dieťa ku skúmaniu.  Hrkálka bude nabádať deti k skúmaniu.Najmenšie deti hrkálku budú skúmať rukami aj ústami. Jej prevedenie umožňuje ľahké uchopeni..
11.96€
Bez dane:9.97€
Zabudnite na nudu s týmto hudobným robotom.Rozkošný robot pre najmenších ponúka štyri rôzne výrazy tváre, dve veselé melódie a 16 svetelných a zvukových efektov. Všetky funkcie sa veľmi ľahko ovládajú stlačením či pohybovaním jednotlivými časťami robota.Rýchlo sa z neho stane obľúbený kamarát vášho ..
21.96€
Bez dane:18.30€
Súprava hračiek pre deti od narodenia je ideálna ako prvý darček pre bábätko.Unikátny maznáčik v podobe zajačika je vyrobený z materiálu, ktorý v tme jemne svieti. Je tak ideálna ako hračka do postieľky na upokojenie vášho dieťaťa v noci. Súčasťou hračky sú aj tri hryzátka z jemného silikónu, ktoré ..
29.96€
Bez dane:24.97€
Sada nočnej lampičky so svietiacim maznáčikom pomôže vášmu dieťaťu pri samostatnom zaspávaní v postieľke.Dobíjacie prenosné nočné svetielko v podobe rozkošnej sovy sa vďaka svetelnému senzoru v tme rozsvieti a za svetla automaticky zhasne. Svetielko je možné používať na stene v elektrickej zásuvke a..
39.96€
Bez dane:33.30€
Loptičky senzorické 4 ks Loptičky senzorické 4 ks
Nedostupné
Loptičky s textúrami sa príjemne držia a zaujmú aj svojim zvukom či svetielkom.Súprava multisenzorických loptičiek pre rozvoj jemnej motoriky a jednotlivých zmyslov dieťaťa ponúka zelená svietiaca loptička, priehľadná chrastiaca loptička a ďalšie dve loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami.Podporuj..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hrkálka deti láka k skúmaniu a hryzeniu.Hrkálka a hryzátko vo výrazných farbách dieťa zabaví aj uľaví jeho citlivým ďasnám pri prerezávaní zúbkov. Tvar hračky umožňuje ľahké uchopenie detskými ručičkami.Poskytuje úľavu počas rastu prvých zúbkov.Hmatovo odlišné povrchy na hryzátku pomáhajú rozvíjať j..
6.76€
Bez dane:5.63€
Hrkálky s veselými tvárami opičky a pandy podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Hrkálky sa ľahko pripevnia s pomocou suchého zipsu dieťaťu na zápästie (alebo v neskoršom veku na členky). Dieťa sa otáča za zvukom a sleduje výrazné farby hračky.Vďaka pripevneniu na ruku vydrží dieťati hra dlh..
7.96€
Bez dane:6.63€
Kľúčiky k autu so zvukmi Kľúčiky k autu so zvukmi
Nedostupné
Hrkálka s kľúčmi od auta so zvukmi zaujme pozornosť detí.Farebné kľúče z príjemného materiálu s ovládačom, ktorý po stlačení svieti a hrá päť melódií a zvukov.Ovládač na auto vydáva zvuky a svieti.Kľúče stimulujú zrakové a sluchové zmysly bábätka. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rukami ale aj ..
15.96€
Bez dane:13.30€
Aktivity Triangel Aktivity Triangel
Nedostupné
Triangel poskytuje rôzne možnosti hry.Farebný hrací pultík obsahuje množstvo rôznorodých aktivít na skúmanie. Poskytuje vášmu dieťaťu veľa výziev a vzdelávacích aktivít, ktoré ho budú dlho baviť.Na každej strane ponúka iný typ aktivity.Hračka podporuje rozvoj jednotlivých zmyslov a motoriky dieťaťa...
17.56€
Bez dane:14.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)