Menu
Your Cart

HABA

Nádherné hry a hračky pre dievčatá aj chlapcov!

Nemecká spoločnosť HABA je známa ako výrobca vysoko kvalitných drevených hračiek. V ich ponuke nájdete zábavné guľôčkové labyrinty, drevené montážne súpravy, magnetické hry, lupy na pozorovanie hmyzu, kooperatívne hry pre najmenších hráčov alebo nápadité hrkálky plné farieb a tvarov. 

Ponamáhajte si hlavu so zábavným labyrintom.

Značka HABA rozdeľuje jednotlivé hry do rôznych sérií podľa veku či tematiky. Nájdete tu hry pre deti od dvoch rokov – Moja prvá hra. Tieto hry bývajú veľmi jednoduché a zameriavajú sa na rozlišovanie farieb, tvarov či trénovanie pamäte. Značka Haba nezabúda ani na skúsených cestovateľov, ktorí sa chcú zabaviť pri spoločenských hrách aj na svojich cestách a výletoch. Spoločenské hry sú samozrejme predovšetkým o zábave, ale nezabúdajme na to, že môžu vo veľkej miere deti vzdelávať. A nielen deti, keďže pri niektorých od značky HABA si môžeme oprášiť vedomosti aj my dospelí. 

Prak Lietadlo Terra Kids Prak Lietadlo Terra Kids
Nedostupné
Viazací klzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorýchlostný prak s kĺzavou eleganciou. Jednoducho stiahnite gumové pásky, uvoľnite klzák a sledujte, ako letí!..
14.99€
Bez dane:12.49€
Maličká taštička, ale všetko po ruke! V taštičke pre dobrodruha, ktorá sa dá jednoducho pripevniť karabínkou o nohavice, sa nachádza nožík-rybička so 6 funkciami, kvalitná baterka s led-svetielkom (potrebné sú 1x AAA baterky, ktoré treba dokúpiť), 1 lupa s 3 a 6-násobným zväčšením ako aj 1 kompas...
22.99€
Bez dane:19.16€
Hra Ovocný sad Hra Ovocný sad
Nedostupné
Cieľom hry je pozbierať všetko ovocie zo stromov skôr, ako ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pre deti od 3 rokov, je určená pre 1 až 8hráčov. Jablká, hrušky, čerešne a slivky sú zrelé a oberačka môže začať ale rýchlo, pretože prefíkaný havran sa nedočkavo snaží uchmatnúť nejaké maškrty.Klasická ko..
37.99€
Bez dane:31.66€
Hra Malý vtáčik s veľkým hladom Hra Malý vtáčik s veľkým hladom
Nedostupné
Aha, čo tam vylihuje? Štyri malé drzé kuriatka začínajú prehrabávať škrupiny a okamžite majú obrovskú chuť do jedla. Pomôže len jedno - jedlo! Ale pozor. O tom, čím môžu byť kuriatka kŕmené a ako rýchlo budú rásť, rozhodne hádzanie kocky. Z ktorého z nich vyrastie ako prvý vychýrený vtáčik?Obsah: 4 ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Hra Pio poštový holub Hra Pio poštový holub
Nedostupné
Holub Pio z Pigeon Post má plné ruky (alebo skôr krídla). Na odoslanie čaká toľko pošty – ale uistite sa, že používate správne známky! Hráči pomáhajú Piovi vypočítať správne poštovné. Na vykonanie úlohy budú potrebovať trochu šťastia a predovšetkým dobré matematické zručnosti. Vyhráva hráč, ktorý do..
14.99€
Bez dane:12.49€
Hra Hladné príšerky Hra Hladné príšerky
Nedostupné
Bufet je otvorený a príšery chcú začať jesť! Hráči otočia čo najviac naservírovaných jedál, aby sa mohli rýchlo posunúť vpred, pričom musia mať na pamäti, že medzi pochúťkami sú aj jedlá, ktoré príšerky vôbec nemajú radi! Je dôležité si zapamätať, kde sú. Prvý hráč, ktorý sa dostane na koniec bufetu..
9.99€
Bez dane:8.33€
Ktorý bude prvý v cieli?Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli. Šťastné hody kockami a šikovné pohyby dost..
22.99€
Bez dane:19.16€
Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera tri zlaté lieskové orechy.Deti pomáhajú škrečkovi nájsť pár z každej farby jednu kartičku, ktoré zodpovedajú predmetu na ktorom škrečok stoji práve. Hráči, ktorí správne uhádnu, vyhrávajú ako odmenu zlatý lieskový orech. Tu nájdete pravidlá hry..
6.99€
Bez dane:5.83€
Ďalekohľad Terra Kids Ďalekohľad Terra Kids
Nedostupné
Vybavte deti do prírody.Malý dobrodruhovia pozor! Ak sa radi vydávate do prírody pozorovať voľné zvieratká nezabudnite si zo sebou pribaliť tento vysúvací ďalekohľad. Pomocou tohto ďalekohľadu môžu mladí prieskumníci podrobne pozorovať svet zvierat a rastlín. Tiež sa dá super využiť aj pri hre na pi..
17.99€
Bez dane:14.99€
Lupa 10 cm Terra Kids Lupa 10 cm Terra Kids
Nedostupné
Mravce, listy, fosílie...S touto klasickou výskumníckou pomôckou sa môžu deti zblízka pozrieť na flóru a faunu. 3 rôzne úrovne zväčšenia, ergonomicky tvarovaná rukoväť, aby dobre padla do malých detských ručičiek.Deti spoznávajú svet okolo seba.Vďaka tejto veľkej lupe Terra Kids Od Haba s priem..
17.99€
Bez dane:14.99€
Vybavenie do prírody malých bádateľov hneď zaujme.Ideálne na cestovanie a poznávanie okolitej prírody. Kompas Terra Kids od Haba je bezpečne uložený v praktickom vrecku, takže sa deti nemusia báť, pokiaľ im náhodou spadne. Je jednoduchý na používanie, pre deti približne od 5 rokov.Deti sa budú tešiť..
8.99€
Bez dane:7.49€
Ďalekohľad s puzdrom Terra Kids Ďalekohľad s puzdrom Terra Kids
Nedostupné
Ďalekohľad je vhodný už pre deti od 3 rokov.Detský plastový ďalekohľad Terra Kids od Haba je skvelý do prírody a na výlety. Ďalekohľad je uložený v neoprénovom puzdre, ktorá sa dá jednoducho pomocou hliníkovej karabíny pripnúť na bundu alebo nohavice. Ďalekohľad je funkčný.Ďalekohľad Terra Kids..
27.99€
Bez dane:23.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)