Menu
Your Cart

HABA

Nádherné hry a hračky pre dievčatá aj chlapcov!

Nemecká spoločnosť HABA je známa ako výrobca vysoko kvalitných drevených hračiek. V ich ponuke nájdete zábavné guľôčkové labyrinty, drevené montážne súpravy, magnetické hry, lupy na pozorovanie hmyzu, kooperatívne hry pre najmenších hráčov alebo nápadité hrkálky plné farieb a tvarov. 

Ponamáhajte si hlavu so zábavným labyrintom.

Značka HABA rozdeľuje jednotlivé hry do rôznych sérií podľa veku či tematiky. Nájdete tu hry pre deti od dvoch rokov – Moja prvá hra. Tieto hry bývajú veľmi jednoduché a zameriavajú sa na rozlišovanie farieb, tvarov či trénovanie pamäte. Značka Haba nezabúda ani na skúsených cestovateľov, ktorí sa chcú zabaviť pri spoločenských hrách aj na svojich cestách a výletoch. Spoločenské hry sú samozrejme predovšetkým o zábave, ale nezabúdajme na to, že môžu vo veľkej miere deti vzdelávať. A nielen deti, keďže pri niektorých od značky HABA si môžeme oprášiť vedomosti aj my dospelí. 

Hra Malý vtáčik s veľkým hladom Hra Malý vtáčik s veľkým hladom
Nedostupné
Aha, čo tam vylihuje? Štyri malé drzé kuriatka začínajú prehrabávať škrupiny a okamžite majú obrovskú chuť do jedla. Pomôže len jedno - jedlo! Ale pozor. O tom, čím môžu byť kuriatka kŕmené a ako rýchlo budú rásť, rozhodne hádzanie kocky. Z ktorého z nich vyrastie ako prvý vychýrený vtáčik?Obsah: 4 ..
8.99€
Bez dane:7.49€
Hra Pio poštový holub Hra Pio poštový holub
Nedostupné
Holub Pio z Pigeon Post má plné ruky (alebo skôr krídla). Na odoslanie čaká toľko pošty – ale uistite sa, že používate správne známky! Hráči pomáhajú Piovi vypočítať správne poštovné. Na vykonanie úlohy budú potrebovať trochu šťastia a predovšetkým dobré matematické zručnosti. Vyhráva hráč, ktorý do..
13.00€
Bez dane:10.83€
Bufet je otvorený a príšery chcú začať jesť! Hráči otočia čo najviac naservírovaných jedál, aby sa mohli rýchlo posunúť vpred, pričom musia mať na pamäti, že medzi pochúťkami sú aj jedlá, ktoré príšerky vôbec nemajú radi! Je dôležité si zapamätať, kde sú. Prvý hráč, ktorý sa dostane na koniec bufetu..
8.99€
Bez dane:7.49€
Magnetická hra Závody slimákov Magnetická hra Závody slimákov
Nedostupné
Ktorý bude prvý v cieli?Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli. Šťastné hody kockami a šikovné pohyby dost..
19.99€
Bez dane:16.66€
Hra Škrečkove zásoby Hra Škrečkove zásoby
Nedostupné
Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera tri zlaté lieskové orechy.Deti pomáhajú škrečkovi nájsť pár z každej farby jednu kartičku, ktoré zodpovedajú predmetu na ktorom škrečok stoji práve. Hráči, ktorí správne uhádnu, vyhrávajú ako odmenu zlatý lieskový orech. Tu nájdete pravidlá hry..
5.99€
Bez dane:4.99€
Čelovka Terra Kids Čelovka Terra Kids
Nedostupné
Vybavte sa do prírody s čelovkou s LED diodami.Či už ide o pešiu turistiku, kempovanie alebo čítanie v posteli, táto čelovka umožňuje deťom svietiť si v tme tam kde potrebujú. Deti motivuje poznávať svet okolo nás.Obsahuje LED diódy v dvoch farbách, v dvoch úrovniach jasu a blikajúce signálne s..
10.00€
Bez dane:8.33€
Ďalekohľad Terra Kids Ďalekohľad Terra Kids
Nedostupné
Vybavte deti do prírody.Malý dobrodruhovia pozor! Ak sa radi vydávate do prírody pozorovať voľné zvieratká nezabudnite si zo sebou pribaliť tento vysúvací ďalekohľad. Pomocou tohto ďalekohľadu môžu mladí prieskumníci podrobne pozorovať svet zvierat a rastlín. Tiež sa dá super využiť aj pri hre na pi..
17.99€
Bez dane:14.99€
Hra Karuba Hra Karuba
Nedostupné
Vyrazte na lov skrytých pokladov a získajte ich čo najviac.Pestrá a zábavná hra pre 2 až 4 hráčov od 8 do 99 rokov. Po dlhej plavbe loďou sa dobrodruhovia dostali na ostrov Karuba a môžu vyraziť na lov skrytých pokladov. Len čo dorazíte na ostrov, každý hráč povedie vlastný expedičný tím štyroch dob..
29.99€
Bez dane:24.99€
Baterka na svietenie Terra Kids Baterka na svietenie Terra Kids
Nedostupné
Baterka osvetľuje cestu pre deti aby bola jasná a bezpečná.Takže slnko zapadlo? Žiadny problém! Baterka osvetľuje cestu pre deti, ktoré sa chcú vydať na nočnú výpravu.Baterku môžete mať stále so sebou.Baterka obsahuje karabínu na zavesenie, takže ju deti môžu mať stále po ruke a pripnúť ju kamkoľvek..
14.99€
Bez dane:12.49€
Hra Jednorožec Trblietavé šťastie Hra Jednorožec Trblietavé šťastie
Nedostupné
Zbieraj krištále a vyhraj!Štyria jednorožci Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl žijú v ďalekej Krajine oblakov. Hravo cválajú cez vlniace sa mraky, skĺzajú po farebnej dúhe alebo sa hrajú s kryštálmi mrakov. Zrazu sa pripravuje strašná búrka. Kto bude na svojej ceste k dosiahnutiu sln..
13.00€
Bez dane:10.83€
Lupa 10 cm Terra Kids Lupa 10 cm Terra Kids
Nedostupné
Mravce, listy, fosílie...S touto klasickou výskumníckou pomôckou sa môžu deti zblízka pozrieť na flóru a faunu. 3 rôzne úrovne zväčšenia, ergonomicky tvarovaná rukoväť, aby dobre padla do malých detských ručičiek.Deti spoznávajú svet okolo seba.Vďaka tejto veľkej lupe Terra Kids Od Haba s priem..
14.99€
Bez dane:12.49€
Kompas v púzdre Terra Kids Kompas v púzdre Terra Kids
Nedostupné
Vybavenie do prírody malých bádateľov hneď zaujme.Ideálne na cestovanie a poznávanie okolitej prírody. Kompas Terra Kids od Haba je bezpečne uložený v praktickom vrecku, takže sa deti nemusia báť, pokiaľ im náhodou spadne. Je jednoduchý na používanie, pre deti približne od 5 rokov.Deti sa budú tešiť..
7.99€
Bez dane:6.66€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 27 (3 stránok)