Menu
Your Cart

HABA

Nádherné hry a hračky pre dievčatá aj chlapcov!

Nemecká spoločnosť HABA je známa ako výrobca vysoko kvalitných drevených hračiek. V ich ponuke nájdete zábavné guľôčkové labyrinty, drevené montážne súpravy, magnetické hry, lupy na pozorovanie hmyzu, kooperatívne hry pre najmenších hráčov alebo nápadité hrkálky plné farieb a tvarov. 

Ponamáhajte si hlavu so zábavným labyrintom.

Značka HABA rozdeľuje jednotlivé hry do rôznych sérií podľa veku či tematiky. Nájdete tu hry pre deti od dvoch rokov – Moja prvá hra. Tieto hry bývajú veľmi jednoduché a zameriavajú sa na rozlišovanie farieb, tvarov či trénovanie pamäte. Značka Haba nezabúda ani na skúsených cestovateľov, ktorí sa chcú zabaviť pri spoločenských hrách aj na svojich cestách a výletoch. Spoločenské hry sú samozrejme predovšetkým o zábave, ale nezabúdajme na to, že môžu vo veľkej miere deti vzdelávať. A nielen deti, keďže pri niektorých od značky HABA si môžeme oprášiť vedomosti aj my dospelí. 

Hra Karuba junior SK,CZ Hra Karuba junior SK,CZ
Nedostupné
Spoločenská hra pre deti Karuba Junior je zjednodušenou verziou ocenenej hry KarubaHráči spolu vyrazia na vzrušujúce hľadanie pokladov v džungli na ostrove Karuba! Podarí sa im usporiadať karty tak, aby sa dostali ku všetkým pokladom skôr, ako na ostrov vpadnú zlí piráti? Hráči musia pri hre spolupr..
27.99€
Bez dane:23.33€
Hra Ovocný sad Hra Ovocný sad
Nedostupné
Cieľom hry je pozbierať všetko ovocie zo stromov skôr, ako ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pre deti od 3 rokov, je určená pre 1 až 8hráčov. Jablká, hrušky, čerešne a slivky sú zrelé a oberačka môže začať ale rýchlo, pretože prefíkaný havran sa nedočkavo snaží uchmatnúť nejaké maškrty.Klasická ko..
37.99€
Bez dane:31.66€
Hra Malý vtáčik s veľkým hladom Hra Malý vtáčik s veľkým hladom
Nedostupné
Aha, čo tam vylihuje? Štyri malé drzé kuriatka začínajú prehrabávať škrupiny a okamžite majú obrovskú chuť do jedla. Pomôže len jedno - jedlo! Ale pozor. O tom, čím môžu byť kuriatka kŕmené a ako rýchlo budú rásť, rozhodne hádzanie kocky. Z ktorého z nich vyrastie ako prvý vychýrený vtáčik?Obsah: 4 ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Holub Pio z Pigeon Post má plné ruky (alebo skôr krídla). Na odoslanie čaká toľko pošty – ale uistite sa, že používate správne známky! Hráči pomáhajú Piovi vypočítať správne poštovné. Na vykonanie úlohy budú potrebovať trochu šťastia a predovšetkým dobré matematické zručnosti. Vyhráva hráč, ktorý do..
14.99€
Bez dane:12.49€
Bufet je otvorený a príšery chcú začať jesť! Hráči otočia čo najviac naservírovaných jedál, aby sa mohli rýchlo posunúť vpred, pričom musia mať na pamäti, že medzi pochúťkami sú aj jedlá, ktoré príšerky vôbec nemajú radi! Je dôležité si zapamätať, kde sú. Prvý hráč, ktorý sa dostane na koniec bufetu..
9.99€
Bez dane:8.33€
Ktorý bude prvý v cieli?Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli. Šťastné hody kockami a šikovné pohyby dost..
22.99€
Bez dane:19.16€
Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera tri zlaté lieskové orechy.Deti pomáhajú škrečkovi nájsť pár z každej farby jednu kartičku, ktoré zodpovedajú predmetu na ktorom škrečok stoji práve. Hráči, ktorí správne uhádnu, vyhrávajú ako odmenu zlatý lieskový orech. Tu nájdete pravidlá hry..
6.99€
Bez dane:5.83€
Hra Karuba Hra Karuba
Nedostupné
Vyrazte na lov skrytých pokladov a získajte ich čo najviac.Pestrá a zábavná hra pre 2 až 4 hráčov od 8 do 99 rokov. Po dlhej plavbe loďou sa dobrodruhovia dostali na ostrov Karuba a môžu vyraziť na lov skrytých pokladov. Len čo dorazíte na ostrov, každý hráč povedie vlastný expedičný tím štyroch dob..
32.99€
Bez dane:27.49€
Hra Tiché myšky Hra Tiché myšky
Nedostupné
Obľúbená spoločenská hra od Haba!Myšák Morris sa vkráda na špičkách do syrového hradu, aby ukradol kráľovský syr. Ale pozor: kráľovské zvončeky nesmú zvoniť! Drevené paličky sa pokúšate opatrne posúvať cez otvory syrového hradu bez toho, aby ste sa ich dotkli. Ostatní hráči musia byť zatiaľ tichí ak..
13.00€
Bez dane:10.83€
Nauč sa variť zábavným spôsobom!Hra pre malých hráčov učí deti zábavným spôsobom variť. Krabica od hry sa zmení na hrniec na varenie.Zábavná hra je pre najmenšie deti.Spoločenská hra Poďme variť od Haba je veľmi pekne spracovaná s krásnymi ilustráciami. Pravidlá sú prispôsobené malým deťom a herný m..
25.00€
Bez dane:20.83€
Zbieraj krištále a vyhraj!Päť malých jednorožcov: Trblietka, Rosalie, Čarokvietok, Vrtuľka a Hviezdny prach, žije v prekrásnom zámku v oblakoch. Každý deň k nim na návštevu prichádzajú kamaráti; vždy je tu kopec návštevníkov, neustále sa čosi deje a v zámku už čoskoro nebude žiadne voľné miesto. Pom..
22.99€
Bez dane:19.16€
Moja prvá hra Mňam-mňam Brumík Moja prvá hra Mňam-mňam Brumík
Nedostupné
Postarajte sa o hladného macka a pripravte mu tanier s rôznymi pochúťkami!Malý medvedík je hladný! Potrebuje vašu pomoc pri jedení ovocia a zeleniny! Pripravte si porcie jedla na tanierik, hoďte kockou a pomocou lyžice nakŕmte medvedíka podľa toho, aké jedlo sa zobrazí na kocke. Čo mu ponúknete ako ..
14.99€
Bez dane:12.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)