Menu
Your Cart

HABA

Kvalitné drevené hračky a hry pre dievčatá aj chlapcov

Nemecká spoločnosť HABA je známa ako výrobca vysoko kvalitných drevených hračiek. V ich ponuke nájdete zábavné guľôčkové labyrinty, drevené montážne súpravy, magnetické hry, lupy na pozorovanie hmyzu, kooperatívne hry pre najmenších hráčov alebo nápadité hrkálky plné farieb a tvarov. 

Pre najmenších, dospelých aj cestovateľov

Značka HABA rozdeľuje jednotlivé hry do rôznych sérií podľa veku či tematiky. Nájdete tu hry pre deti od dvoch rokov – Moja prvá hra. Tieto hry bývajú veľmi jednoduché a zameriavajú sa na rozlišovanie farieb, tvarov či trénovanie pamäte. Značka Haba nezabúda ani na skúsených cestovateľov, ktorí sa chcú zabaviť pri spoločenských hrách aj na svojich cestách a výletoch. Spoločenské hry sú samozrejme predovšetkým o zábave, ale nezabúdajme na to, že môžu vo veľkej miere deti vzdelávať. A nielen deti, keďže pri niektorých od značky HABA si môžeme oprášiť vedomosti aj my dospelí. 

Hra Ticho ako myškyVkradnite sa s Morrisom do syrového hradu Hra Ticho ako myšky je zábavná hra pre deti. Morris sa vkráda na špičkách do syrového hradu, aby ukradol kráľovský syr. Ale pozor: Kráľovské zvončeky nesmú zvoniť! Drevené paličky sa pokúšate opatrne posúvať cez otvory syrového hradu ..
14.99€
Bez dane:12.49€
Hra Logický labyrintAby hráči očarili pokladmi od mocného džina, musia nájsť správnu cestu tajomnou jaskyňou.Mapa pokladu však bola roztrhnutá na veľa kúskov ... Kto dokáže rýchlo kombinovať a mapu poskladať, nestratí cestu a nájde ten najväčší poklad.Mini logická spoločenská hra, kde vyhráva ten na..
6.99€
Bez dane:5.83€
Hra Karuba junior SK,CZSpoločenská hra pre deti Karuba Junior je zjednodušenou verziou ocenenej hry KarubaHráči spolu vyrazia na vzrušujúce hľadanie pokladov v džungli na ostrove Karuba! Podarí sa im usporiadať karty tak, aby sa dostali ku všetkým pokladom skôr, ako na ostrov vpadnú zlí piráti? Hráč..
27.99€
Bez dane:23.33€
Prak Lietadlo Terra KidsViazací klzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorýchlostný prak s kĺzavou eleganciou. Jednoducho stiahnite gumové pásky, uvoľnite klzák a sledujte, ako letí!..
14.99€
Bez dane:12.49€
Hra Ovocný sadCieľom hry je pozbierať všetko ovocie zo stromov skôr, ako ho havran ukradne.Ovocný sad je hra pre deti od 3 rokov, je určená pre 1 až 8hráčov. Jablká, hrušky, čerešne a slivky sú zrelé a oberačka môže začať ale rýchlo, pretože prefíkaný havran sa nedočkavo snaží uchmatnúť nejaké maškr..
37.99€
Bez dane:31.66€
Hra Malý vtáčik s veľkým hladomAha, čo tam vylihuje? Štyri malé drzé kuriatka začínajú prehrabávať škrupiny a okamžite majú obrovskú chuť do jedla. Pomôže len jedno - jedlo! Ale pozor. O tom, čím môžu byť kuriatka kŕmené a ako rýchlo budú rásť, rozhodne hádzanie kocky. Z ktorého z nich vyrastie ako ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Hra Pio poštový holubHolub Pio z Pigeon Post má plné ruky (alebo skôr krídla). Na odoslanie čaká toľko pošty – ale uistite sa, že používate správne známky! Hráči pomáhajú Piovi vypočítať správne poštovné. Na vykonanie úlohy budú potrebovať trochu šťastia a predovšetkým dobré matematické zručnosti. V..
14.99€
Bez dane:12.49€
Magnetická hra Závody slimákovKtorý bude prvý v cieli?Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli. Šťastné hody..
22.99€
Bez dane:19.16€
Hra Škrečkove zásobyVyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera tri zlaté lieskové orechy.Deti pomáhajú škrečkovi nájsť pár z každej farby jednu kartičku, ktoré zodpovedajú predmetu na ktorom škrečok stoji práve. Hráči, ktorí správne uhádnu, vyhrávajú ako odmenu zlatý lieskový orech. Tu nájdete pravidlá h..
6.99€
Bez dane:5.83€
Ďalekohľad Terra KidsVybavte deti do prírody.Malý dobrodruhovia pozor! Ak sa radi vydávate do prírody pozorovať voľné zvieratká nezabudnite si zo sebou pribaliť tento vysúvací ďalekohľad. Pomocou tohto ďalekohľadu môžu mladí prieskumníci podrobne pozorovať svet zvierat a rastlín. Tiež sa dá super vy..
17.99€
Bez dane:14.99€
Hra KarubaVyrazte na lov skrytých pokladov a získajte ich čo najviac.Pestrá a zábavná hra pre 2 až 4 hráčov od 8 do 99 rokov. Po dlhej plavbe loďou sa dobrodruhovia dostali na ostrov Karuba a môžu vyraziť na lov skrytých pokladov. Len čo dorazíte na ostrov, každý hráč povedie vlastný expedičný tím š..
32.99€
Bez dane:27.49€
Baterka na svietenie Terra KidsBaterka osvetľuje cestu pre deti aby bola jasná a bezpečná.Takže slnko zapadlo? Žiadny problém! Baterka osvetľuje cestu pre deti, ktoré sa chcú vydať na nočnú výpravu.Baterku môžete mať stále so sebou.Baterka obsahuje karabínu na zavesenie, takže ju deti môžu mať stále..
17.99€
Bez dane:14.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)