Menu
Your Cart

TOLO

Odolné hračky s ergonomickým dizajnom

Hlavným cieľom výrobcu Tolo Toys je vytváranie hračiek, ktoré nielen bavia deti, ale tiež podporujú ich rast a rozvoj v rôznych oblastiach, vrátane jemnej motoriky, kognitívnych schopností a sociálnych interakcií. Hračky od Tolo sú známe pre svoj jednoduchý a ergonomický dizajn, ktorý je prispôsobený malým ručičkám a zvedavým mysliam detí. Výrobky sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu materiálov, čo je pre nás, rodičov, veľmi dôležitý aspekt pri výbere hračiek pre svoje deti.

Vyrobené z kompostovateľného BIO plastu

Pri výbere hračky pre milované dieťa je upokojujúce vedieť, že nielenže dávate do rúk tú najlepšiu kvalitu a dizajn, ale aj, že produkt pochádza z udržateľných zdrojov. Spoločnosť Tolo Toys je držiteľom certifikátu ICTI pre sociálnu a environmentálnu zodpovednosť. Svoj najnovší produktový rad hračiek Tolo BIO vyrába z kompostovateľného BIO plastu z pšenice, aby boli hračky bezpečné pre najmenšie detičky, ktoré často skúmajú predmety ústami.

Zatĺkačka Aktivity pultík (BIO)Zatĺkačka prebúdza v deťoch zvedavosť Zatĺkačka Aktivity pultík na triedenie tvarov obsahuje 6 rôznych tvarov s jedinečnými zvukmi hrkálok, ktoré sa vkladajú do otvorov na pultíku. Dieťa sa tak učí rozoznávať tvary a farby a rozvíja jemnú motoriku. Súčasťou je aj klad..
28.00€
Bez dane:23.33€
Zábavné magnetické rybičky (BIO)Premeňte kúpanie na dobrodružné rybárčenie Zábavné magnetické rybičky je ideálna hračka do vane, ktorá deťom prinesie hodiny zábavy a zároveň im pomôže s rozvojom dôležitých zručností. Sada obsahuje rybársku udicu s navijákom, 3 farebné rybičky s magnetickým úchytom..
25.00€
Bez dane:20.83€
Vyskakovacie dinosaury (BIO)Zábavná a edukatívna hračkaVkladačka POP UP Vyskakovacie dinosaury je vhodná na rozvoj jemnej motoriky a učenie kauzality, zvýšenie ohybnosti prstov a rúk detí. Po stlačení tlačidla vyskočí dinosaurus zo škrupiny vajíčka. Dieťatko sa pri tom učí rozlišovať farby, tvary tl..
34.99€
Bez dane:29.16€
Vkladačka Guľa (BIO)Zábavná a edukatívna hračka Hračka Guľa s vkladacími tvarmi je vyrobená z kvalitného bio plastu a je pestrofarebná, aby upútala pozornosť detí. Obsahuje rôzne geometrické tvary, ktoré deti musia vložiť do správnych otvorov. Vkladanie tvarov do otvorov pomáha deťom rozvíjať jemnú..
22.00€
Bez dane:18.33€
Vkladačka Čajník (BIO)Hračka na zábavné učenie najmenších Vkladačka Čajník slúži ako klasická hračka na vkladanie tvarov, ale aj ako realistická čajová kanvica. Súprava obsahuje 4 mini šálky, ktoré sa vkladajú do otvorov v čajníku podľa tvaru a farby. Veko kanvice sa ľahko odníma, aby sa deti dosta..
29.99€
Bez dane:24.99€
Vkladačka Aktivity roller (BIO)Zábavná a edukatívna hračka Vkladačka Aktivity roller na triedenie tvarov je skvelá hračka, ktorá prekvapí svojou viacúčelovosťou. Deti vkladajú rôzne tvary do správnych otvorov a potom môžu rollerom zatriasť alebo ho kotúľať po zemi, čo vydáva príjemný hrkavý zvuk. P..
21.00€ 28.00€
Bez dane:17.50€
Vkladačka Aktivity pokladnička (BIO) Hračka pre rozvoj jemnej motoriky a koordinácie Vkladačka Aktivity pokladnička na vkladanie tvarov, ktorej súčasťou je páka na ťahanie, koleso na otáčanie a veľká rukoväť na prenášanie, rozvíja jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka a kognitívne schopnosti dieťatk..
33.74€ 44.99€
Bez dane:28.12€
Tolo Športové autíčkoAutíčko s pohyblivými kolesami Tolo Športové autíčko je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava vodiča sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní zúb..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo SanitkaAutíčko pre najmenších Tolo Sanitka je farebná hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava šoféra sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní zúbkov. BIO materiál z pšeniceVšetky..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo Pretekárske autíčkoAutíčko s jednoduchým ovládaním Tolo Pretekárske autíčko je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava pretekára sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prere..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo Policajné autoPolicajné vozidlo s policajtom šoférom Tolo Policajné auto je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlava vodiča sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní..
8.99€
Bez dane:7.49€
Tolo Motorka SidecarSajdkár so spolujazdcom deti zabaví Tolo Motorka Sidecar je farebná a veselá hračka, ktorá sa jednoducho ovláda. Kolesá aj hlavy jazdcov sa dajú otáčať, čo trénuje zručnosť dieťatka a rozvíja motoriku. Hračka je vyrobená z materiálu bezpečného na vkladanie do úst pri prerezávaní..
8.99€
Bez dane:7.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 28 (3 stránok)