Menu
Your Cart

Letná zábava

Letná zábava
Užite si s deťmi leto na maximum! Nájdete u nás všetko, čo vaše deti zabavia na cestách aj dovolenke. Nechýba ani výbava na letné osvieženie.

Vybavte sa na zdĺhavú cestu autom, lietadlom, vlakom, autobusom aj loďou. Nájdete u nás šikovné magnetické skladačky pre väčšie deti či zábavné senzorické hračky pre bábätká do auta. Na cestách nesmú chýbať ani knižky menších rozmerov, kreatívne potreby a nenahraditeľné nálepkové a pracovné zošity, ktoré deťom spríjemnia deň doslova za každého počasia.

Pokiaľ sa chystáte k vode, určite by vám nemali chýbať nafukovacie potreby, ako je kruh, lehátko, surf či lopta. Deti vo vode ochránia kruh pre bábätká, nafukovacie rukávy či plávacie vesty pre deti značky Swim Essentials. K tomu všetkému u nás zoženiete aj kvalitné chlapčenské i dievčenské plavky, klobúčiky aj slnečné okuliare. U vás na záhrade deťom môžete umiestniť nafukovací bazén, rôzne rozstrekovače či podložka s fontánkou.

Hračky do vody pomôžu deťom v zlepšovaní ich plaveckých zručností. Deti v lete ale zabavia aj hračky na von, ako sú hračky na piesok, švihadlá, skákacia guma či rôzne veľké lopty. To všetko môžu zbaliť do svojich vlastných cestovných tašiek a batohov.

Najpredávanejšie v kategórii Letná zábava

Peppa Pig - Omalovánky se samolepkami Peppa Pig - Omalovánky se samolepkami
Nedostupné
Tvorivý zošit s omaľovánkami obsahuje 30 samolepiek.Stránky plné zábavy a samolepiek! Obsahuje 24 strán s viac ako 30 samolepkami s prasiatkom Peppa Pig. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. ..
5.59€
Bez dane:5.08€
Dobrodružství s Peppou Samolepková knížka Dobrodružství s Peppou Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava so samolepkami!Krásne ilustrovaná, samolepková knižka s prasiatkom Peppa Pig zaujme každé dieťa.Nálepkový zošit, ktorý rozvíja kreativitu!Obsahuje 24 strán a 8 strán so samolepkami k dolepeniu a ozdobeniu. Skrátka úžasný darček pre každého malého nezbedníka! Samolepkové knižky sú tiež ideálno..
8.80€
Bez dane:8.00€
Ako vyzerá zábava s kamarátmi?Krásne ilustrovaný nálepkový zošit zaujme každé dieťa.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 16 farebných strán a 8 strán samolepiek na dolepenie. Skrátka úžasný darček pre každého malého nezbedníka! Samolepkové knižky sú tiež ideálnou zábavou pre deti..
6.53€
Bez dane:5.94€
Zábava so samolepkami!Krásne ilustrovaný nálepkový zošit s divokými zvieratkami zaujme každé dieťa.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 16 farebných strán a 8 strán samolepiek na dolepenie. Skrátka úžasný darček pre každého malého nezbedníka! Samolepkové knižky sú tiež ideálnou z..
6.53€
Bez dane:5.94€
Planeta Země Samolepková knížka Planeta Země Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava so samolepkami!Krásne ilustrovaný nálepkový zošit s planétou Zem zaujme každé dieťa.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu!Obsahuje 16 farebných strán a 8 strán samolepiek na dolepenie. Skrátka úžasný darček pre každého malého nezbedníka! Samolepkové knižky sú tiež ideálnou zábavou p..
6.53€
Bez dane:5.94€
Magické vyfarbovanie vodou.Výnimočná vodovková kreatívna sada obľúbenej značky Miss Melody. Sada obsahuje 20 listov na vymaľovanie, 1 hubku, 1 štetec ktorý možno naplniť vodou, 5 vodových farieb (žltá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných inštrukcií pre vymaľovanie.Maľovanie vodovým ..
14.90€
Bez dane:12.42€
Kreatívna sada skvelá na cestyJedinečný blok so 6 zamatovými omaľovánkami roztomilých jednorožcov od Tookyland si deti vezmú kamkoľvek. Blok je skladný s pevnými doskami a obsahuje 8 zmývateľných fixiek. Tenká čierna zamatová vrstva pomáha deťom, aby sa držali kontúr obrázku a nepreťahovali. Po doko..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kreatívna sada skvelá na cestyJedinečný blok so 6 zamatovými omaľovánkami roztomilých zvieratiek od Tookyland si deti vezmú kamkoľvek. Blok je skladný s pevnými doskami a obsahuje 8 zmývateľných fixiek. Tenká čierna zamatová vrstva pomáha deťom, aby sa držali kontúr obrázku a nepreťahovali. Po dokon..
8.50€
Bez dane:7.08€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov postavičiek, ktorým treba vyškriabať oblečenie. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystav..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov s rozprávkovými motívmi. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškra..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov roztomilých zvieratiek. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškrab..
6.25€
Bez dane:5.21€
Sada skvelá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázkov roztomilých dinosaurov. Deti si blok ľahko otvoria, vyberú vyškrabávacie drievko a ide sa na to. Deti môžu vyškrabávať kdekoľvek. Po dokončení obrázku ho môžu deti vytrhnúť a vystaviť si v izbičke. Vyškrab..
6.25€
Bez dane:5.21€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 82 (7 stránok)