Menu
Your Cart

Bagre a stavebné stroje

Bagre a stavebné stroje
bagre a ďalšie stavebné stroje pre vaše deti veľkou láskou? Potešte ich niečím z našej ponuky produktov – knihy, hračky, zošity, výzdoba a ďalšie produkty s motívom bagrov a stavby.

Vyberte napríklad eko bager na piesok, knihy a leporelá o bagroch, stavbe a stavebných strojoch, výzdobu na oslavu s motívom bageru a ďalších stavebných strojov, nechýbajú rôzne puzzle, omaľovánky, magnetky a magnetické knihy s bagrami.

V ponuke máme hračky pre deti rôzneho veku, takže u nás zoženiete drevený bager do ruky pre najmenšie deti, ale aj zaujímavé knihy a hračky o stavbe pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Bagre a stavebné stroje

Položte základy pre silné staviteľské zručnosti so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10990) Stavenisko. Tento set plný rôznych doplnkov poslúži ako inšpirácia pre hry na postavy a rozvoj sebavyjadrovania. Deti od 2 rokov sa v spoločnosti 3 figúrok stavbárov naučia pracovať v tíme a ovládať až 3 rôzne ..
64.99€
Bez dane:54.16€
Narodeninové sviečky v tvare autíčokRozžiarte detskú párty so sviečkami na tortu v tvare autíčka či bagra. Každá sviečka je malým symbolom slávnostného dňa a nemala by chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Ozdobte narodeninovú tortu hravými sviečkami a prinieste úsmev na tvár každého malého osláven..
4.00€
Bez dane:3.33€
Hravé servítky pre malých oslávencovKaždá detská párty bude ešte krajšia s veselými papierovými servítkami. Vytvorte nezabudnuteľný zážitok malým oslávncom s papierovými servítkami v tvare autíčka, ktoré oživia každý párty stôl...
4.90€
Bez dane:4.08€
Magnetické príbehy - Na stavbe Magnetické príbehy - Na stavbe
Nedostupné
Otvorte magnetickú knihu a ponorte sa do veľkého staveniskaPozor! Prechádza okolo horúci náklad! Miešačka cementu je v pohybe a zbíjačka nezaostáva. Našťastie je tu architekt, aby pomohol zorganizovať chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude môcť vaše dieťa oživiť postavičky aj vozidlá, tak..
9.99€
Bez dane:8.33€
Balón Happy Birthday Stavebné vozidlá 45 cm Balón Happy Birthday Stavebné vozidlá 45 cm
Nedostupné
Narodeninový balón Stavebné vozidlá Okrúhly fóliový balón Stavebné vozidlá. Veľkosť balóna pred nafúknutím je približne 45 cm, rozmery po nafúknutí cca. 35 cm. Balón nafúknete vzduchom alebo héliom. Sada obsahuje slamku...
2.65€
Bez dane:2.21€
Taniere Stavebné vozidlá 6 ks Taniere Stavebné vozidlá 6 ks
Nedostupné
Papierové taniere Stavebné vozidláTaniere na detskú oslavu v motívom Stavebné vozidlá. Tanieriky majú rozmery približne 18 x 18 cm. ..
2.55€
Bez dane:2.13€
Girlanda s motívom stavebné vozidlá Girlanda je vyrobená z papiera s nápisom ''Happy birthday''. Výška je približne 6,5 - 18 cm, dĺžka špagátu cca. 2,5 m. ..
5.80€
Bez dane:4.83€
Oživte narodeninovú tortu autíčkamiSada 5 kusov ozdôb stavebných vozidiel pridá každej narodeninovej torte nový rozmer. Dokonalý doplnok pre detské oslavy, narodeniny alebo iné radostné príležitosti...
4.30€
Bez dane:3.58€
Balóny stavebné vozidlá Sada balónov stavebné vozidlá obsahuje 6 balónov (2 v pastelovej svetlomodrej farbe, 1 v pastelovo oranžovej farbe, 1 v pastelovej zelenej farbe, 2 v pastelovo svetlo krémovej s farebnou potlačou). Priemer balónov je približne 30 cm...
4.20€
Bez dane:3.50€
LEGO City Stavebná dodávka a demolačný žeriav LEGO City Stavebná dodávka a demolačný žeriav
Nedostupné
Deti sa môžu stať každodennými stavbármi s touto stavebnicou LEGO.Deti sa učia nové veci popri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® City LEGO® City Stavebná dodávka a demolačný žeriav (60391). Táto stavebnica je špeciálne navrhnutá pre deti od 4 rokov a obsahuje 3 stavebné autá, opustený dom s funkc..
49.99€
Bez dane:41.66€
Užite si spolu s deťmi objavovanie a preskúmavanie staveniska.Stačí stlačiť tlačidlá na stránkach a započúvať sa do najrôznejších zvukov!Pomôž robotníkom a strojom so stavbou domu!Sleduj, ako silný vrták rozbije zem. Buch! Bager práve strhol starú budovu. Brrrmm, pozor, prechádza nakladač, aby odpra..
19.90€
Bez dane:18.09€
Stavebnica z recyklovaného materiáluEkologická stavebnica pre deti Clics Stavba 123 ks belgickej značky Clics Toys v praktickom vedierku umožní deťom postaviť si celé stavenisko so stavebnými strojmi. Box Stavba obsahuje 91 stavebných blokov a ďalších 32 stavebných kompozitov a nálepiek na vytv..
29.99€
Bez dane:24.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 37 (4 stránok)