Menu
Your Cart

Lego

Najznámejšia hračka moderných čias.

LEGO je výrobcom populárnych detských stavebníc. Tradičná LEGO kocka bola už dvakrát vyhlásená za „Hračku storočia“, vďaka princípu spájania, ktorý prináša neobmedzené možnosti stavania. Stavebnice u detí podporuje fantáziu a kreativitu, v ponuke ale nájdete aj stavebnice pre dospelých. Názov „LEGO“ je skratkou dvoch dánskych slov „Leg Godt“, ktoré v preklade znamenajú „Hraj sa dobre“.

Poznáte LEGO Friends, LEGO Star Wars či LEGO Harry Potter?

Dánsku firmu LEGO Group založil v roku 1932 Ole Kirk Kristiansen a odvtedy sa z tesárskej dielne stala moderným globálnym podnikom s celosvetovým vplyvom. V súčasnosti patrí z pohľadu obratu k trom najväčším výrobcom hračiek. Vďaka nekonečným možnostiam vznikajú oficiálne LEGO stavebnice, ktoré sú rozdelené do rôznych sérií.

Pevne sa držte, čaká vás fantastická cesta!Vydajte sa na poriadne dobrodružstvo so svojím nebojácnym dieťaťom vďaka stavebnici LEGO® DUPLO® Mesto: Pojazdný rodinný domček (10986). Pomôžte svojmu malému staviteľovi pri stavaní rozkošného pojazdného rodinného domčeka, ktoré možno pripojiť k autu. Pred..
18.99€
Bez dane:15.83€
Čakajú na teba roztomilé podmorské zvieratká!Zaveďte deti s láskou k zvieratám na nápaditú cestu do hlbín mora so stavebnicou LEGO® DUPLO® Podmorské divoké zvieratá (10972) pre deti od 2 rokov.Preneste sa do podmorského sveta a trénujte pritom jemnú motoriku.Vtiahnite fantáziu detí do hĺbok oceána, ..
18.99€
Bez dane:15.83€
LEGO Friends Pojazdné mačacie kaderníctvo LEGO Friends Pojazdné mačacie kaderníctvo
Nedostupné
Pomôžte deťom rozvíjať stavebné zručnosti a zároveň sa starať o zvieratká s mačacím kaderníctvom. Môžu pomôcť Emme a Mii zo série LEGO® Friends nájsť mačiatka, ktoré potrebujú nový strih, odviezť ich do pojazdného kaderníctva a neskôr ich rozmaznať v salóne. Stavebnica zo série 4+ je plná pútavých d..
9.29€
Bez dane:7.74€
Pomoc, záchranné jednotky v divočine zasahujú!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v divočine (60353) o..
27.99€
Bez dane:23.33€
Nádherná vianočná stavebnica so zasneženou perníkovou chalúpkou.LEGO® DUPLO® Santova perníková chalúpka (10976) je plná vianočných prvkov, z ktorých môžu deti počas hier čerpať inšpiráciu po celý rok.Deti môžu zinscenovať svoje vlastné vysnené Vianoce.Vítajte v Perníkovej chalúpke – útulnom, zasneže..
31.99€
Bez dane:26.66€
Čakajú na teba roztomilé zvieratká z Afriky!Vstúpte do sveta nápaditých hier so stavebnicou LEGO® DUPLO® Divoké zvieratá Afriky (10971) a spolu so svojimi malými milovníkmi zvierat od 2 rokov prechádzajte vzácnymi vývojovými míľnikmi.Preneste sa do Afriky a trénujte pritom jemnú motoriku.Oboznámte p..
9.29€
Bez dane:7.74€
Malí stylisti sa môžu vyblázniť v tomto pojazdnom módnom butiku!Potešte malých milovníkov módy týmto darčekom v podobe pojazdného módneho butiku (41719) zo série LEGO® Friends. Deti od 6 rokov môžu skrášľovať obyvateľov mestečka Heartlake so Stephanie v pojazdnom módnom butiku, ktorý ťahajú elektric..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO Friends Zábava na pláži LEGO Friends Zábava na pláži
Nedostupné
Vitajte na exotickej pláži!Prineste tvorivým deťom vo veku od 6 rokov poriadne kreatívne podnety a dlhé hodiny hier s úžasne detailnou stavebnicou LEGO® Friends Zábava na pláži (41710). Tento set plný rôznych prvkov obsahuje strážnu vežu, surferskú školu s obchodom, surf, nafukovacieho jednorožca a ..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake LEGO Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake
Nedostupné
Vitajte v mestečku Heartlake!Hľadáte tvorivý narodeninový darček pre dieťa, ktorému záleží na planéte? Stavebnica LEGO® Friends Bio kaviareň v mestečku Heartlake (41444) ich zabaví na celé hodiny. Táto udržateľná hračka im umožňuje vykúzliť delikátne pokrmy v kuchyni či dokonca pestovať prísady v zá..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Disney Elsa s povozom LEGO Disney Elsa s povozom
Nedostupné
Princezná Elsa vás víta vo svojom povoze.Nechajte svoje dieťa zahrať sa na kúzelné chvíle z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II so súpravou LEGO® | Disney 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom. Táto hracia skladacia súprava s povozom LEGO pre deti od štyroch rokov je špeciálne navrhnutá tak, aby bola p..
27.99€
Bez dane:23.33€
LEGO Creator Pouličný pretekár LEGO Creator Pouličný pretekár
Nedostupné
Vyberte si a zostavte svojho pretekára až z troch modelov!Fanúšikovia superrýchlych áut môžu vyraziť do ulíc alebo na trať s touto ohromnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Pouličný pretekár (31127). Deti vo veku od 7 rokov môžu zažiť vzrušujúce preteky s týmto úžasne vyšperkovaným športiakom, ktorý ..
17.99€
Bez dane:14.99€
LEGO Creator Úžasný dinosaurus LEGO Creator Úžasný dinosaurus
Nedostupné
Zostavte si hrozivého T-Rexa, Triceratopsa alebo Pterodaktyla.Uži si množstvo zábavy s úžasným Tyranosaurom Rexom, ktorý má jasne oranžové oči, ohybné kĺby, pohyblivú hlavu, veľké pazúry a otvárajúcu tlamu s ostrými zubami.Dinosaurus má ohybné telo.Súčasťou je aj dinosauria korisť vo forme zostavite..
13.99€
Bez dane:11.66€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)