Menu
Your Cart

Lego

LEGO, hračka storočia

LEGO je výrobcom populárnych detských stavebníc. Tradičná LEGO kocka bola už dvakrát vyhlásená za „Hračku storočia“, vďaka princípu spájania, ktorý prináša neobmedzené možnosti stavania. Stavebnice u detí podporuje fantáziu a kreativitu, v ponuke ale nájdete aj stavebnice pre dospelých. Názov „LEGO“ je skratkou dvoch dánskych slov „Leg Godt“, ktoré v preklade znamenajú „Hraj sa dobre“.

Poznáte LEGO Friends, LEGO Star Wars či LEGO Harry Potter?

Dánsku firmu LEGO Group založil v roku 1932 Ole Kirk Kristiansen a odvtedy sa z tesárskej dielne stala moderným globálnym podnikom s celosvetovým vplyvom. V súčasnosti patrí z pohľadu obratu k trom najväčším výrobcom hračiek. Vďaka nekonečným možnostiam vznikajú oficiálne LEGO stavebnice, ktoré sú rozdelené do rôznych sérií. Nájdete tu napríkladj LEGO Friends, LEGO Star Wars či LEGO Harry Potter.

Stavajte a prestavajte odznova podľa toho, ako sa vyvíja príbeh!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v ..
27.99€
Bez dane:23.33€
Postavte si slávne Ferrari 1970 a prevetrajte ho v závodoch s kamarátmi alebo si  doplňte zbierku.Stavebnica LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) ponúka deťom aj milovníkom áut v každom veku možnosť postaviť si a objavovať slávne pretekárske auto, ktoré bude skvelým prírastkom do ic..
23.49€
Bez dane:19.58€
Vyberte si a zostavte svoju stíhačku až z troch modelov!Deti vo veku od 7 rokov môžu so stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 Nadzvuková stíhačka (31126) zažiť vzrušujúcu akciu na oblohe alebo vo vode. Jej súčasťou je superrýchla stíhačka s kokpitom, zasúvacími kolieskami, ohnivým motorom a stojanom na vy..
19.49€
Bez dane:16.24€
LEGO Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá LEGO Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá
Nedostupné
Poďte spolu s nami zachraňovať dinosaurie mláďatká.Malí fanúšikovia od 4 rokov sa môžu starať o dinosaurie mláďatá a hrať sa s nimi a zároveň sa pritom učiť stavať s touto stavebnicou LEGO® Jurassic World Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá (76963). Model obsahuje terénne vozidlo a výskumn..
38.99€
Bez dane:32.49€
Stavajte a prestavajte odznova podľa toho, ako sa vyvíja príbeh!Postavte svoje deti do čela interaktívnych policajných detektívok, kde zohrajú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružstvách a budú plniť pútavé misie a výzvy inšpirované príbehom na obrazovkách pomocou kociek LEGO®. Táto stavebnica LEGO® ..
27.99€
Bez dane:23.33€
Pozor dilophosaurus útočí! Nebezpečná naháňačka sa práve začína!So zberateľskou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útok dilophosaura (76958) si môžu vaši drobci postaviť klasickú scénu z Jurského parku alebo vymýšľať príbehy podľa vlastnej fantázie. Predstavuje teda skvelý darček pre deti od 6 rokov a..
24.99€
Bez dane:20.83€
Inšpirujte začínajúcich staviteľov.Naštartujte tvorivý rozvoj detí so stavebnicou LEGO® Classic Neónová kreatívna zábava (11027). Vďaka nápadom na jednoduché modely a zábavnému stavaniu bez obmedzení môžu začínajúci stavitelia od 5 rokov s týmto pútavým setom prejaviť záujem o umenie a dizajn.Tvoriv..
19.49€
Bez dane:16.24€
Deti sa môžu stať každodennými stavbármi s touto stavebnicou LEGO.Deti sa učia nové veci popri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® City LEGO® City Stavebná dodávka a demolačný žeriav (60391). Táto stavebnica je špeciálne navrhnutá pre deti od 4 rokov a obsahuje 3 stavebné autá, opustený dom s funkc..
49.99€
Bez dane:41.66€
Poď s nami na prieskum triceratopsa!Malí milovníci dinosaurov a áut si hneď obľúbia zberateľskú stavebnicu LEGO® Jurassic World Výskum triceratopsa (76959). Stavebnica predstavuje skvelý darček pre deti od 8 rokov. Obsahuje Ford Explorer z Jurského parku plný autentických detailov, ktorému nechýba a..
52.99€
Bez dane:44.16€
LEGO City Motokáry a pretekári LEGO City Motokáry a pretekári
Nedostupné
Zahraj si napínavú súťaž s týmito motokárami a ich pretekármi!Fanúšikovia hračkárskych pretekárskych áut si môžu užiť nekonečnú akciu s týmto modelom LEGO® City (60400) Motokáry a pretekári pre deti od 5 rokov. Malí pretekári si môžu vybrať z 2 minifigúrok jazdcov a potom si zahrať napínavé súťaže s..
9.79€
Bez dane:8.16€
Zelené pretekárske auto pripravené zakaždým zvíťaziť!Stavebnica LEGO® City Zelené pretekárske auto (60399) otvára deťom dvere do sveta kreatívnej hry. Pripravte sa na povzbudzovanie svojho malého pretekára a spoločne si vychutnajte čaro hry s týmto hračkárskym pretekárskym autom LEGO, ktoré má šport..
9.79€
Bez dane:8.16€
LEGO City Kamión s pretekárskym autom LEGO City Kamión s pretekárskym autom
Nedostupné
Pretekárske auto s funkčnou nakladacou rampou deti ohúri.S touto stavebnicou LEGO® City (60406) Kamión s pretekárskym autom vás čaká poriadne napätie! Stavebnica poslúži ako výborný darček, ktorý v deťoch podporí lásku k hračkárskym autíčkam a nákladným autám. Model je určený pre deti od 6 rokov a o..
27.99€
Bez dane:23.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)