Menu
Your Cart

Lego

Najznámejšia hračka moderných čias.

LEGO je výrobcom populárnych detských stavebníc. Tradičná LEGO kocka bola už dvakrát vyhlásená za „Hračku storočia“, vďaka princípu spájania, ktorý prináša neobmedzené možnosti stavania. Stavebnice u detí podporuje fantáziu a kreativitu, v ponuke ale nájdete aj stavebnice pre dospelých. Názov „LEGO“ je skratkou dvoch dánskych slov „Leg Godt“, ktoré v preklade znamenajú „Hraj sa dobre“.

Poznáte LEGO Friends, LEGO Star Wars či LEGO Harry Potter?

Dánsku firmu LEGO Group založil v roku 1932 Ole Kirk Kristiansen a odvtedy sa z tesárskej dielne stala moderným globálnym podnikom s celosvetovým vplyvom. V súčasnosti patrí z pohľadu obratu k trom najväčším výrobcom hračiek. Vďaka nekonečným možnostiam vznikajú oficiálne LEGO stavebnice, ktoré sú rozdelené do rôznych sérií.

LEGO DUPLO Traktor so zeleninou a ovocím LEGO DUPLO Traktor so zeleninou a ovocím
Nedostupné
Veselá farma s traktorom.LEGO® DUPLO® Môj prvý traktor so zeleninou a ovocím (10982) dokáže do malých hlávok dostať úžasné vedomosti. Pomôžte farmárovi postarať sa o zvieratká.Deti vo veku od 18 mesiacov môžu zbierať ovocie a zeleninu s farmárom usadeným v pojazdnom traktore s 3 prívesmi. Môžu ..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva
Nedostupné
Anna, Elsa a Olaf vás vítajú na zámku.Pridajte sa k Anne, Else a Olafovi so súpravou LEGO® DUPLO® l Disney 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva a užívajte si spolu so svojím predškolákom nápaditú hru a vzácne medzníky v jeho vývoji. Popri tom, ako sa batoľatá hrajú na postavy svojich obľúbených disneyo..
49.99€
Bez dane:41.66€
LEGO City Hasičská stanica a auto hasičov LEGO City Hasičská stanica a auto hasičov
Nedostupné
Vzrušujúce dobrodružstvá na vás čakajú v tejto stavebnici, ktorá obsahuje hasičskú loď a nafukovací motorový čln. Deti môžu z člna spúšťať vodné dieliky LEGO a pomôcť hasičovi s tryskovým batohom zahasiť plamene LEGO. Stačí pridať 3 minifigúrky zo setu a zábava sa môže začať.Digitálna staviteľská zá..
31.99€
Bez dane:26.66€
LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel LEGO Disney Točiaca sa Rapunzel
Nedostupné
Nadchnite deti vo veku od 5 rokov legovým setom s RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detailmi, kľúč a priestor pre figúrku LEGO chameleóna Pascala, minibábiku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, ktoré po spojení so slnečníkom vytvoria nádobu na uloženie minibábiku. Deti sa môžu tešiť na jednoduché a..
9.49€
Bez dane:7.91€
LEGO Friends Aliyina izba LEGO Friends Aliyina izba
Nedostupné
Deti si môžu vymýšľať kopu vlastných zábavných príbehov v Aliyinej izbe. Paisley a Aliya spoločne počas prespávania vymýšľajú príbehy. Izbička krásne odráža Aliyino nadšenie pre štúdium: je v nej množstvo papierov zo školy, kancelárska stolička, notebook, kniha, lampa a trofej. Deti sa môžu tešiť aj..
18.49€
Bez dane:15.41€
Malé umelecké duše môžu v stavebnici Lianninej hračky objavovať kopu úžasných vecí. S energickou Liannou a pokojnou Autumn si zaiste vytvoria pevné priateľstvo. Nápadov na úžasné hry je neúrekom: deti si môžu napríklad namaľovať obraz Lianninej samičky gekona, Popcorn. V stavebnici nájdete aj množst..
18.49€
Bez dane:15.41€
LEGO Friends Bicykel na záchranu psíkov LEGO Friends Bicykel na záchranu psíkov
Nedostupné
Malí milovníci zvierat a deti sa môžu tešiť na nekonečné zachraňovanie a dobrodružstvá za volantom bicykla na záchranu psíkov. V mestečku Heartlake budú pátrať po stratenom šteniatku s vedúcou skautiek Aliyou a jej kamarátkou Victoriou. Deťom pri pátraní pomôžu indície: psie hovienko a stopy po labk..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO Friends Obchod s donutmi LEGO Friends Obchod s donutmi
Nedostupné
Malí milovníci pečených dobrôt môžu vymýšľať fantastické príbehy vďaka tejto stavebnici. Táto nápaditá hračka deti naučí stavať a zároveň tvoriť v spoločnosti umelkyne Lianny a nadšenca pečenia Lea. Leo sa práve prisťahoval do mesta a Liannin optimizmus a nadšenie sú mu veľkou oporou. V sete nechýba..
9.29€
Bez dane:7.74€
LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček LEGO DUPLO Pojazdný rodinný domček
Nedostupné
Pevne sa držte, čaká vás fantastická cesta!Vydajte sa na poriadne dobrodružstvo so svojím nebojácnym dieťaťom vďaka stavebnici LEGO® DUPLO® Mesto: Pojazdný rodinný domček (10986). Pomôžte svojmu malému staviteľovi pri stavaní rozkošného pojazdného rodinného domčeka, ktoré možno pripojiť k autu. Pred..
18.99€
Bez dane:15.83€
LEGO DUPLO Podmorské divoké zvieratá LEGO DUPLO Podmorské divoké zvieratá
Nedostupné
Čakajú na teba roztomilé podmorské zvieratká!Zaveďte deti s láskou k zvieratám na nápaditú cestu do hlbín mora so stavebnicou LEGO® DUPLO® Podmorské divoké zvieratá (10972) pre deti od 2 rokov.Preneste sa do podmorského sveta a trénujte pritom jemnú motoriku.Vtiahnite fantáziu detí do hĺbok oceána, ..
18.99€
Bez dane:15.83€
Pomoc, záchranné jednotky v divočine zasahujú!Predstavte deťom interaktívny herný zážitok, v ktorom prevezmú hlavnú úlohu v digitálnych dobrodružných príbehoch pomocou skutočných kociek LEGO®, aby tak dokončili skvelé misie z obrazoviek. Táto stavebnica v podobe záchrannej misie v divočine (60353) o..
27.99€
Bez dane:23.33€
Vzdelávací set LEGO DUPLO s lekárom.Malí lekári a zdravotné sestry si zamilujú zábavné aktivity u milého lekára v stavebnici LEGO® DUPLO® (10968) Návšteva lekára. Tento všestranný set deti od 2 rokov vynikajúco pripraví na návštevu lekára.Stavebnica deťom ukáže, že u lekára sa nie je čoho báť.Ukážte..
17.99€
Bez dane:14.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)