Menu
Your Cart

Trixie

Batohy, fľaše, móda, doplnky

Belgickú značku Trixie Baby, od ktorej ponúkame batohy, fľaše, hračky, doplnky a mnoho ďalších produktov, charakterizuje nekonečná predstavivosť detí. Svoju obrovskú fantáziu využívajú na objavovanie sveta okolo seba, a práve to zachytáva Trixie Baby do návrhov svojich kúskov. Takto vytvára návrhy detského oblečenia, hračiek, výbavy pre bábätká, doplnkov do detských izieb, či potrieb do škôlky či školy.

Použitie organickej bavlny. 

Aj keď máme radi všetky farby, myslíme „zeleno“. Veríme, že je potrebné urobiť zodpovedné rozhodnutia, aby sme našim deťom zabezpečili zdravú budúcnosť. Preto sme vybrali značku Trixie Baby, ktorá ponúka najvyššiu kvalitu tkanín. Ich produkty sa vyznačujú odolnosťou všetkých materiálov pri záťažových skúškach najmenších.    

Malá mäkká osuška s motívom psa je ideálna pre jednoduché a rýchle osušenie dieťaťa po kúpeli doma, v bazéne či na pláži pri mori.Detský uterák s kapucňou z organickej bavlny s motívom psíka je mäkučký a dobre saje. Ideálna osuška pre dievčatá aj chlapcov. Využijete po každom kúpaní, ako vo vani, ta..
31.94€
Bez dane:26.62€
Malá mäkká osuška s motívom mačky je ideálna pre jednoduché a rýchle osušenie dieťaťa po kúpeli doma, v bazéne či na pláži pri mori.Detský uterák s kapucňou z organickej bavlny s motívom mačky je mäkučký a dobre saje. Ideálna osuška pre dievčatá. Využijete po každom kúpaní, ako vo vani, tak napríkla..
31.94€
Bez dane:26.62€
Malá mäkká osuška s motívom dinosaura je ideálna pre jednoduché a rýchle osušenie dieťaťa po kúpeli doma, v bazéne či na pláži pri mori.Detský uterák s kapucňou z organickej bavlny s motívom dinosaura je mäkučký a dobre saje. Ideálna osuška pre dievčatá aj chlapcov. Využijete po každom kúpaní, ako v..
31.94€
Bez dane:26.62€
Labyrint s motívom myšky podporuje rozvoj jemnej motoriky malých detí.Korálkové bludisko baví všetky deti. Korálky rôznych farieb a tvarov sa posúvajú a skladajú po drôte v správnom poradí. Skvelá hračka na precvičovanie jemnej motoriky.Trénuje obratnosť a cit v rukách.Materiál: certifikované 100% F..
12.55€
Bez dane:10.46€
Zelený labyrint s motívom dinosaura podporuje rozvoj jemnej motoriky malých detí.Korálkové bludisko baví všetky deti. Korálky rôznych farieb a tvarov sa posúvajú a skladajú po drôte v správnom poradí. Skvelá hračka na precvičovanie jemnej motoriky.Trénuje obratnosť a cit v rukách.Materiál: certifiko..
12.55€
Bez dane:10.46€
Žltý labyrint s motívom leva podporuje rozvoj jemnej motoriky malých detí.Korálkové bludisko baví všetky deti. Korálky rôznych farieb a tvarov sa posúvajú a skladajú po drôte v správnom poradí. Skvelá hračka na precvičovanie jemnej motoriky.Trénuje obratnosť a cit v rukách.Materiál: certifikované 10..
12.55€
Bez dane:10.46€
Mäkká hrkálka v tvare králika vytvorená pre najmenších drobcov.Táto krásna hrkálka na zápästí určite na nejakú dobu vašu ratolesť zabaví, pretože pri každom pohybe sa spúšťa mnoho zvukov. Má voľný strih, takže netlačí na drobnú rúčku a je vyrobený z najjemnejších materiálov.Hračka je ideálnym a bezp..
10.27€
Bez dane:8.56€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 50 (5 stránok)