Menu
Your Cart

Trixie

Batohy, fľaše, móda, doplnky

Belgickú značku Trixie Baby, od ktorej ponúkame batohy, fľaše, hračky, doplnky a mnoho ďalších produktov, charakterizuje nekonečná predstavivosť detí. Svoju obrovskú fantáziu využívajú na objavovanie sveta okolo seba, a práve to zachytáva Trixie Baby do návrhov svojich kúskov. Takto vytvára návrhy detského oblečenia, hračiek, výbavy pre bábätká, doplnkov do detských izieb, či potrieb do škôlky či školy.

Použitie organickej bavlny. 

Aj keď máme radi všetky farby, myslíme „zeleno“. Veríme, že je potrebné urobiť zodpovedné rozhodnutia, aby sme našim deťom zabezpečili zdravú budúcnosť. Preto sme vybrali značku Trixie Baby, ktorá ponúka najvyššiu kvalitu tkanín. Ich produkty sa vyznačujú odolnosťou všetkých materiálov pri záťažových skúškach najmenších.    

Fľaša Čmeliak 350 mlUrobte deťom radosť originálnou fľaškou.Túto krásnu a hravú fľašu na pitie s motívom čmeliak od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Skvele ladí s ďalšími výrobkami Trixie – batohy, taškami, peračníkmi, peňaženkami a ďalšími.Je ..
21.67€
Bez dane:18.06€
Fľaša Čmeliak 500 ml Fľaša Čmeliak 500 ml
Nedostupné
Fľaša Čmeliak 500 mlUrobte deťom radosť originálnou fľaškou.Túto krásnu a hravú fľašu na pitie s motívom čmeliaka od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Skvele ladí s ďalšími výrobkami Trixie – batohy, taškami, peračníkmi, peňaženkami a ďalšími.Je..
25.86€
Bez dane:21.55€
Fľaša Žralok 350 mlUrobte deťom radosť originálnou fľaškou.Túto krásnu a hravú fľašu na pitie s motívom žralok od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Skvele ladí s ďalšími výrobkami Trixie – batohy, taškami, peračníkmi, peňaženkami a ďalšími.Je vy..
21.67€
Bez dane:18.06€
Fľaša Žralok 500 mlUrobte deťom radosť originálnou fľaškou.Túto krásnu a hravú fľašu na pitie s motívom žraloka od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Skvele ladí s ďalšími výrobkami Trixie – batohy, taškami, peračníkmi, peňaženkami a ďalšími.Je v..
25.86€
Bez dane:21.55€
Batoh Žralok - MalýPrvý batoh Trixie Žralok je perfektný parťák pre našich najmenších.Vnútri má 1 veľkú priehradku s menovkou, a 1 vrecko naviac na fľašu. Z vonku je praktické predné vrecko na zips na rôzne poklady a drobnosti. Ramenné popruhy sú nastaviteľné a je na nich hrudný pás, vďaka ktorému n..
39.95€
Bez dane:33.29€
Batoh Čmeliak - MalýPrvý batoh Trixie Čmeliak je perfektný parťák pre našich najmenších.Vnútri má 1 veľkú priehradku s menovkou, a 1 vrecko naviac na fľašu. Z vonku je praktické predné vrecko na zips na rôzne poklady a drobnosti. Ramenné popruhy sú nastaviteľné a je na nich hrudný pás, vďaka ktorému..
39.95€
Bez dane:33.29€
Batoh ŽralokUrobte deťom radosť originálnym batohom.Prepracovaný batoh pre deti s motívom žraloka od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Batôžtek má jedno veľké vrecko s menovkou, do ktorej sa zmestí veľa vecí. Z vonku je praktické predné vrecko na zip..
44.95€
Bez dane:37.46€
Batoh ČmeliakUrobte deťom radosť originálnym batohom.Prepracovaný batoh pre deti s motívom čmeliaka od belgickej značky Trixie využijú deti do škôlky aj do školy, na výlety aj na krúžky. Batôžtek má jedno veľké vrecko s menovkou, do ktorej sa zmestí veľa vecí. Z vonku je praktické predné vrecko na z..
44.95€
Bez dane:37.46€
Pískací LevSpoločník do postieľky aj do kočíka.Detská pískacia hračka v tvare leva, ktorá sa bude dobre držať aj v tých najmenších rúčkach. Tento malý a mäkký kamarát vydáva pri stlačení krátky, pískavý zvuk.Je vyrobený zo 100% bavlny. Veľkosť: 16 cm x 5,5 cm. Starostlivosť: Prať na 30°C...
9.32€ 13.31€
Bez dane:7.76€
Hryzátko KrálikKeď sa prerezávajú zúbky...Táto hračka v tvare zajačika je skvelá na upokojenie boľavých ďasien a možno ju použiť aj vo vani! V hračke nie sú žiadne otvory, takže sa nemusíte obávať rastu plesní vo vnútri hračky. Tento zábavný kamarát, ktorý podporuje rozvoj všetkých zmyslov, pos..
13.69€
Bez dane:11.41€
Hryzátko Myš Hryzátko Myš
Nedostupné
Hryzátko MyšKeď sa prerezávajú zúbky...Táto hračka v tvare myšky je skvelá na upokojenie boľavých ďasien a možno ju použiť aj vo vani! V hračke nie sú žiadne otvory, takže sa nemusíte obávať rastu plesní vo vnútri hračky. Tento zábavný kamarát, ktorý podporuje rozvoj všetkých zmyslov, poskytne ..
13.69€
Bez dane:11.41€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 56 (5 stránok)