Menu
Your Cart

Yuko B.

Detské doplnky z Francúzska

Francúzska značka Yuko B. sa zameriava na výrobu módnych a funkčných doplnkov pre deti. Jej výrobky sú šik a vyznačujú sa roztomilosťou, hravosťou, pozitívnou energiou a jedinečným dizajnom. Cieľom značky je vyrábať doplnky s pridanou hodnotou pre všetky deti, preto sa v nich snúbi kvalita s priaznivou cenou. V našej ponuke nájdete od Yuko B. detské batohy, kabelky, peňaženky, aktovky, šperky a doplnky.

Skvelé ako originálny darček pre deti

Dizajn výrobkov pochádza z Francúzska, ale kombinuje v sebe nielen francúzsky šarm, ale aj rôznorodé svetové trendy, ako je napríklad kawaii chic a ďalšie. Všetky kúsky Yuko B,, či už sú to detské kabelky, batohy, taštičky, peňaženky, desiatové boxy, vlasové doplnky, šperky či písacie perá, tak majú svoju jedinečnú charizmu a vytvárajú celý osobitý svet Yuko B. plný zvieratiek a nežných farieb. Doplnky Yuko B. sú skvelé ako originálny darček pre deti.

Taška na maľovanie Žaba Taška na maľovanie Žaba
Nedostupné
Taška na maľovanie ŽabaUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Žaba je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie obrázka. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. Látka tašky je dostatočne..
12.95€
Bez dane:10.79€
Čelenka Perly Priehľadná ModráPriehľadná modrá čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Priehľadné modré kamienky sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly Priehľadná Farebná Čelenka Perly Priehľadná Farebná
Nedostupné
Čelenka Perly Priehľadná FarebnáPriehľadná farebná čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Priehľadné farebné kamienky sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce o..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly Priehľadná RužováPriehľadná ružová čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Priehľadné ružové kamienky sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdo..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly Priehľadná BielaPriehľadná biela čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Priehľadné biele kamienky sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly ModráModrá čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Modré kamienky sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť vlásky.Aj vaša malá princezná mô..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly Tmavo RužováTmavo ružová čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky tmavo ružovej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť vlás..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly Svetlo RužováSvetlo ružová čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky svetlo ružovej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť v..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly BroskyňováBroskyňová čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky broskyňovej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť vlásky.Aj ..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perly KrémováKrémová čelenka s perlami - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka Perly vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky krémovej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť vlásky.Aj vaša malá..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perlová ModráPerlová modrá čelenka - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka s perlami vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky modrej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť vlásky.Aj vaša malá p..
7.95€
Bez dane:6.63€
Čelenka Perlová Tmavo RužováPerlová tmavo ružová čelenka - štýlový doplnok pre malé dámyČelenka s perlami vyniká svojou jednoduchosťou a zároveň elegantným dizajnom. Kamienky tmavo ružovej farby sú vkusne umiestnené a vytvárajú štýlový efekt. Ideálna voľba pre každú malú dámu, ktorá si chce ozdobiť ..
7.95€
Bez dane:6.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 138 (12 stránok)