Menu
Your Cart

Yuko B.

Vitajte v kúzelnom svete Yuko B!

Francúzska značka Yuko B. sa zameriava na výrobu módnych a funkčných doplnkov pre deti. Jej výrobky sú šik a vyznačujú sa roztomilosťou, hravosťou, pozitívnou energiou a jedinečným dizajnom. Cieľom značky je vyrábať doplnky s pridanou hodnotou pre všetky deti, preto sa v nich snúbi kvalita s priaznivou cenou.

Francúzsky dizajn ovplyvnený svetovými trendmi

Dizajn výrobkov pochádza z Francúzska, ale kombinuje v sebe nielen francúzsky šarm, ale aj rôznorodé svetové trendy, ako je napríklad kawaii chic a ďalšie. Všetky kúsky Yuko B,, či už sú to detské kabelky, batohy, taštičky, desiatové boxy, vlasové doplnky, šperky či písacie perá, tak majú svoju jedinečnú charizmu a vytvárajú celý osobitý svet Yuko B. plný zvieratiek a nežných farieb. Doplnky Yuko B. sú skvelé ako originálny darček pre deti.

Rozkošné perá s čiernou náplňouMint guľôčkové pero s viečkom a roztomilým lesklým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní aj hraní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitný tenký h..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouFialové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým lesklým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní aj hraní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitn..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouRužové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým lesklým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní aj hraní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitný tenký..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouRužové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým plyšovým medvedíkom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Medvedík má kvalitný tenký hrot, čo z..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouBéžové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým plyšovým medvedíkom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Medvedík má kvalitný tenký hrot..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouModré guľôčkové pero s viečkom a roztomilým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitný tenký hrot, čo za..
4.95€
Bez dane:4.13€
Rozkošné perá s čiernou náplňouFialové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitný tenký hrot, čo ..
4.95€
Bez dane:4.13€
Rozkošné perá s čiernou náplňouRužové guľôčkové pero s viečkom a roztomilým jednorožcom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý veľmi dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Jednorožec má kvalitný tenký hrot, čo zaisťuj..
4.95€
Bez dane:4.13€
Rozkošné perá s čiernou náplňouModré guličkové pero s viečkom a roztomilým mačiatkom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý napíše až 1 900 m, takže dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Mačička má hrot 0,5 mm,..
4.95€
Bez dane:4.13€
Rozkošné perá s čiernou náplňouRužové guličkové pero s viečkom a roztomilým mačiatkom od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý napíše až 1 900 m, takže dlho vydrží.Hravý dizajn z FrancúzskaPero Mačička má hrot 0,5 mm, čo z..
4.95€
Bez dane:4.13€
Rozkošné perá s čiernou náplňouModré pero s viečkom v tvare krokodíla od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý napíše až 1 900 m, takže dlho vydrží. Pero je vyrobené zo syntetického kaučuku, aby sa deťom dobre drža..
5.95€
Bez dane:4.96€
Rozkošné perá s čiernou náplňouZelené pero s viečkom v tvare krokodíla od francúzskej značky Yuko B. sa právom stane obľúbenou pomôckou pri písaní. V tuhe sa nachádza čierny atrament, ktorý napíše až 1 900 m, takže dlho vydrží. Pero je vyrobené zo syntetického kaučuku, aby sa deťom dobre držalo.Hrav..
5.95€
Bez dane:4.96€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 153 (13 stránok)