Menu
Your Cart

Kreatívne sady

Kreatívne sady
Ak už máte doma základné výtvarné potreby a vidíte, že vaše deti tvorenie baví, skúste im zaobstarať rovno celé kreatívne sady. Vďaka nim vaše deti získajú v jednej krabici viacero výtvarných potrieb alebo objavia nové výtvarné techniky.

Kreatívne výtvarné sady deťom napríklad pomôžu vytvoriť si vlastné lampióny, masky, origami, mozaiky, šperky a ďalšie vecičky, ktoré poslúžia aj ako dekorácia do izbičky či na oslavu.

Máme ale aj rôzne sady pre objaviteľov, vďaka ktorým si deti vykopú vlastnú kostru dinosaura či pravekého žraloka, alebo nechajú vybuchnúť sopku.

Najpredávanejšie v kategórii Kreatívne sady

Taška na maľovanie Žaba Taška na maľovanie Žaba
Nedostupné
Taška na maľovanie ŽabaUmelecké dielo, ktoré môžu deti nosiť vždy pri sebe.Taška na maľovanie Žaba je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti zaneprázdnené a kreatívne. Táto sada obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na vymaľovanie obrázka. Obsahuje tašku, 6 farieb a štetec. Látka tašky je dostatočne..
12.95€
Bez dane:10.79€
Maľovanie s farbami v tube s penovým hrotomFarebné výtvory s jedinečným maľovanímTáto súprava na maľovanie pre začiatočníkov je špeciálne navrhnutá pre deti od 18 mesiacov. Alternatíva k maľovaniu prstovými farbami, táto sada obsahuje 4 obrázky na vyfarbenie. Deti môžu vyfarbovať tvary zvieratiek al..
19.90€
Bez dane:16.58€
Tubi Jelly Kreatívny set ZvieratkáVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi zvierat. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa preme..
16.90€
Bez dane:14.08€
Tubi Jelly Kreatívny set XL ZvieratkáVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi zvierat. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivát..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL SladkostiVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi sladkostí a koláčikov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpus..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivá..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set XL Morská pannaVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi morských panien. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusten..
25.90€
Bez dane:21.58€
Tubi Jelly Kreatívny set SladkostiVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Sada obsahuje 3 farebné gély a šablóny na kreslenie s motívmi sladkostí. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpusteného aktivátora a vaša postavička sa pre..
16.90€
Bez dane:14.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL PríšerkyVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi príšeriek. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpuste..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL Morská pannaVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi morských panien. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte d..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL JednorožecVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi jednorožcov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozp..
34.90€
Bez dane:29.08€
Tubi Jelly Kreatívny set s akváriom XL DinosauryVytvorte si 3D gélové figúrkyTubi Jelly set je jedinečná tvorivá sada na tvorbu trojrozmerných figúrok. Set XL obsahuje až 6 farebných gélov. Súčasťou sú taktiež šablóny na kreslenie s motívmi dinosaurov. Po vyplnení šablóny gélmi ju ponoríte do rozpus..
34.90€
Bez dane:29.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 165 (14 stránok)