Menu
Your Cart

Kidywolf

Originálne, dizajnové a zábavné

Kidywolf je belgická značka hračiek, ktorá bola založená na začiatku roku 2019 s cieľom priniesť na trh originálne, dizajnové a zábavné produkty pre deti. Zameriavajú sa na detskú elektroniku, ktorá spája dizajn s funkčnosťou, čím poskytujú deťom nezabudnuteľné zážitky a podporujú ich všestranný rozvoj.

Pre rozvoj a učenie hodnôt

Za značkou Kidywolf stojí skupina priateľov z detstva, ktorí sa rozhodli vytvoriť značku, ktorá kladie dôraz na to, aby ich produkty nielen deti zabávali, ale tiež podporovali ich fyzický, mentálny, sociálny a emočný rozvoj. Ich elektronika sa okrem kvality vyznačuje roztomilým dizajnom, ktorý si obľúbia deti aj dospelí.

Detské audio slúchadlá Králik Detské audio slúchadlá Králik
Nedostupné
Detské audio slúchadlá KrálikOriginálne slúchadlá potešia malých poslucháčovSo zábavnými detskými slúchadlami Kidyears s odnímateľnými zvieracími ušami, parochňami, rohmi alebo pazúrmi si deti môžu kdekoľvek vychutnať zábavný svet zvukových príbehov a hudby.Deti môžu zdieľať hudbu s kamarátmiSlúchad..
19.99€
Bez dane:16.66€
Detské audio slúchadlá Lišiak Detské audio slúchadlá Lišiak
Nedostupné
Detské audio slúchadlá LišiakOriginálne slúchadlá potešia malých poslucháčovSo zábavnými detskými slúchadlami Kidyears s odnímateľnými zvieracími ušami, parochňami, rohmi alebo pazúrmi si deti môžu kdekoľvek vychutnať zábavný svet zvukových príbehov a hudby.Deti môžu zdieľať hudbu s kamarátmiSlúchad..
19.99€
Bez dane:16.66€
Detský vodotesný fotoaparát Tmavomodrý Detský vodotesný fotoaparát Tmavomodrý
Doprava Zadarmo
Detský vodotesný fotoaparát TmavomodrýDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravouDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravou, ktorý umožňuje deťom robiť fotografie a videá aj na tobogane alebo pri šnorchlovaní. Intuitívne a jednoduché ovládanie, 16 GB internej pamäte, r..
69.90€
Bez dane:58.25€
Detský vodotesný fotoaparát Oranžový Detský vodotesný fotoaparát Oranžový
Doprava Zadarmo Nedostupné
Detský vodotesný fotoaparát OranžovýDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravouDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravou, ktorý umožňuje deťom robiť fotografie a videá aj na tobogane alebo pri šnorchlovaní. Intuitívne a jednoduché ovládanie, 16 GB internej pamäte, roz..
69.90€
Bez dane:58.25€
Detské audio slúchadlá Panda Detské audio slúchadlá Panda
Nedostupné
Detské audio slúchadlá PandaDetské slúchadlá s uškami Panda So zábavnými detskými audio slúchadlami Kidywolf s odnímateľnými zvieracími ušami, parochňami, rohmi alebo pazúrmi si deti môžu kdekoľvek vychutnať zábavný svet zvukových príbehov a hudby. Slúchadlá majú dva 3,5 mm jack vstupy/výstupy,..
19.99€
Bez dane:16.66€
Detský vodotěsný fotoaparát Ružový Detský vodotěsný fotoaparát Ružový
Doprava Zadarmo
Detský vodotěsný fotoaparát RužovýDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravouDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravou, ktorý umožňuje deťom robiť fotografie a videá aj na tobogane alebo pri šnorchlovaní. Intuitívne a jednoduché ovládanie, 16 GB internej pamäte, rozlí..
69.90€
Bez dane:58.25€
Detský vodotěsný fotoaparát Modrý Detský vodotěsný fotoaparát Modrý
Doprava Zadarmo Nedostupné
Detský vodotěsný fotoaparát ModrýDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravouDigitálny fotoaparát Kidywolf Kidycam s vodotesnou úpravou, ktorý umožňuje deťom robiť fotografie a videá aj na tobogane alebo pri šnorchlovaní. Intuitívne a jednoduché ovládanie, 16 GB internej pamäte, rozlíš..
69.90€
Bez dane:58.25€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)